Şimdi Ara

.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neworldgames -- 12 Temmuz 2017; 0:2:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gebzeyi bilmiyorum ama Ybüyü tavsiye ederim bilgisayarda.

• YBU hakkında bir bilgim yok. Ben GTU de okuyorum ordan bahsedeceğim o yüzden.
    Derslerimiz ödevler ve projelere yönelik(bölüm dersleri).
    Ben 4 yıl boyunca ödev,proje yaparım bir an bile sıkılmam diyorsan, bunları yapamazsam da okulu uzatırım diyorsan gel

Kariyer Haritasından mezunlara bakabilirsin
    http://www.kariyer.net/kariyer-haritasi#universite

Ayrıca tercih dönemi bölümün sayfasını takip etmeni öneririm.İletişim formu koyuyorlar mezunlar,öğrenciler ve hocalar adaylarla görüşüyor.
  • yıldırım beyazıt derdim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yildirim beyazit farkla ondedir

• GTÜ nün eğitim seviyesi üst seviyede fakat sosyal olanakları yok denecek kadar az . Buraya genellikle ortalama bir çalışma ile geçerim kafasıyla gelenler okulu bırakıyor . Bunu yök atlasta geçen yıl dışarıya yatay geçiş yapanların sayısından anlayabilirsin. 2015 de 30 kişi başka üniversitelere gitmiş mesela. Ve bunun ana sebebinin zorluğu olduğu söylenebilir. Zaten yanlış hatırlamıyor isem geçen yıl bilgisayar mühendisliğinde normalde 4 yılda bitirmesi gereken kişiler içinde yanlışım yok ise 14 kişi mi ne mezun oldu diye hatırlıyorum(üst sınıflardan duymuştum yalan değildir herhalde :D ) . Gerisi okulu uzattı anlayacağın. Yıldırım Beyazıt hakkında bir şey bilmiyorum ama aradığın şey eğitim ise gtü sıralamasının çok ilerisinde bir eğitim veriyor bana göre . Zaten her yıl sıralaması 3-4k ileri gidiyor. Ayrıca kendi görüşüme göre bilgisayar müh. İstanbul'da okunmalıdır . Neredeyse bütün ünlü firmalar burada ve 3. - 4. sınıflarda part time çalışarak tecrübe elde edenlerde azımsanmayacak kadar var . İstanbulda bu tür şeylere bana göre çok daha rahat ulaşılabiliyor. Şimdi gebze teknik İstanbul'da mı diyebilirsin , aslında Kocaeli'nden daha çok İstanbul'a yakın . tek otobüsle , yerine göre 2 otobüsle İstanbul daki çoğu yere ulaşabiliyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BigEng -- 9 Temmuz 2017; 23:19:7 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.