Şimdi Ara

ygs1 200k dan mf4 60k ya ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar okul ortalam 62 , şu ssaniyeden itibaren çekebilir miyim 60 k ya sadece mat lazım ama matematiğimde çok kötü sırf mat çalışsam kaç net gelir bu saatten sonra

maıtn en az 30 gelmesi lazım bunun için ne yapmalıyım

• temeline ve çalışmana bağlı ygs 200k diyorsun ygs matta kaç yaptın ki lys de 30+ yapcaksın biraz daha bilgi verirsen yardımcı olmaya çalısırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: eno70

temeline ve çalışmana bağlı ygs 200k diyorsun ygs matta kaç yaptın ki lys de 30+ yapcaksın biraz daha bilgi verirsen yardımcı olmaya çalısırım

ygs mat 10 net

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiddlesticks kullanıcısına yanıt
    çok kötü yapmıssında eger ygs denemelerinde 25+ yapıyorda ygs de bi aksilik olmussa olabilir ama lys mat kolay değil ki son 2 senede de 35+ yapmak baya zor ygs matın kotuyse işin zor
  • quote:

Orijinalden alıntı: eno70

çok kötü yapmıssında eger ygs denemelerinde 25+ yapıyorda ygs de bi aksilik olmussa olabilir ama lys mat kolay değil ki son 2 senede de 35+ yapmak baya zor ygs matın kotuyse işin zor

hocam ygs mata hic cslismamistim denemelerde bile mat cozmuyordum . Nefret ediyorum o yuzden simdi anladimki matsiz olmuyor. Calissam 25 30 gelir mi acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sene öyle 30 net şart olmayabilir , LYS Matematik gerçekten değişik oluyor , sen elinden geleni yap 21 olur 25 olur önemli olan sıralama sen geçen yılın sıralamalarından yola çıkarak puan hesaplıyorsun yapma öyle yapabildiğin kadar yap.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.