Şimdi Ara

Ygs/Lys Çalışmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
2
Favori
702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Okulların kapandıgında ygs çalışmaya başladım yarın tüm konular bitmiş olucak her konudan 1-2 test çözerek bitirdim bundan sonra günde 500 soru fln çözmeye çalışıcam iyimidir yoksa çokmu elhamlıyım :)
    bide sorum şu ben tıp istiyorum lys 1 ve lys 2 dişiında çalışmam gereken lys sınavı varmıdır ? lysye nezaman başlamalıyım ? ben aralık itibariyle 15 tatil civarında düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 34berat -- 5 Ağustos 2013; 17:34:25 >

• kardeşim ygs bttiyse bırak lys ye geç hemen ygs önemi lys gıyaben çok az hemen lys ye başlayıp konuları bitirmeye bak sakın aralığa kadar ygs çalışma benmde ygs btti 5 hamledeyi çözüp 17 agustosta lys ye başlıcam.
  • tıp için ygs ye girmelisin. sonrasında ise lys1(mat ve geo) + lys2(fiz+kim+biyo) girmelisin. başka sınava girmene gerek yok.
  • Ben 1 aydır çalışıyorum kitaplarımdaki bütün soruları bitirmeye çalıştığım için yavaş ilerliyorum. Sizce konu çalışıp pekiştirmek için 1-2 test çözüp diğer konuya geçip sonra bitince full test mi çözsem yoksa böyle devam mı etsem?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 34berat

Arkadaşlar Okulların kapandıgında ygs çalışmaya başladım yarın tüm konular bitmiş olucak her konudan 1-2 test çözerek bitirdim bundan sonra günde 500 soru fln çözmeye çalışıcam iyimidir yoksa çokmu elhamlıyım :)
    bide sorum şu ben tıp istiyorum lys 1 ve lys 2 dişiında çalışmam gereken lys sınavı varmıdır ? lysye nezaman başlamalıyım ? ben aralık itibariyle 15 tatil civarında düşünüyorum

Bende öyle yapıyorum şuanda. Mat ta mesela konuyu çalışıyorun ardından 3 test. Diğer konuya geçiyorum. Sen tekrar yapıyormusun bu sistemde. Fazla soru çözmediğin içinkonu çalışırken unutma durumu nasıl sende. Alıntılayarak cevap verirsen sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Arkadaşlar Okulların kapandıgında ygs çalışmaya başladım yarın tüm konular bitmiş olucak her konudan 1-2 test çözerek bitirdim bundan sonra günde 500 soru fln çözmeye çalışıcam iyimidir yoksa çokmu elhamlıyım :)

evhamlı... dilbilgisi eksiklerini tamalamaya bak yavaştan
  • haci nasıl bitirdin yahu , ben mat-geo anca bitirdim ?
  • tm3 170binden kaça çekilir sizce en iyi
  • sünbülzademehmet kullanıcısına yanıt
    aga ben onuda bıtıremedım nasıl bıtırıyosunuz
  • simetri 3 kitap ve geometri 1. kitap bitti. o da zorlaya zorlaya.günde 1-2 saat çalıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslanlevis

quote:

Bende öyle yapıyorum şuanda. Mat ta mesela konuyu çalışıyorun ardından 3 test. Diğer konuya geçiyorum. Sen tekrar yapıyormusun bu sistemde. Fazla soru çözmediğin içinkonu çalışırken unutma durumu nasıl sende. Alıntılayarak cevap verirsen sevinirim

mükemmel derecede unutuyorum :D o yüzden 15 tatile kadar iyice pekiştirmek istiyorum bol test fln

• Noktalamaya dikkat etmiyorum Dil bilgisinemi dikkat edicem
  • quote:

Orijinalden alıntı: sünbülzademehmet

simetri 3 kitap ve geometri 1. kitap bitti. o da zorlaya zorlaya.günde 1-2 saat çalıştım.

günde 1-2 saat ile kaç sayfa ilerliyodun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Trident682

quote:

Orijinalden alıntı: sünbülzademehmet

simetri 3 kitap ve geometri 1. kitap bitti. o da zorlaya zorlaya.günde 1-2 saat çalıştım.

günde 1-2 saat ile kaç sayfa ilerliyodun

konusuna bağlı ama ortalama kolay konularda 30-40 zor konularda anlamak ve daha iyi sindirmek için 25-30
  • dostum bence şuana kadar ygs bitirmek çok iyi sayılmaz. ygs kolay sınavdır ama moral olarak lys %100 etkiler şimdi sırf bitirmek için bitirme. otur iyice kasım ayının ortasına kadar yut hepsini. sonra lys başla. ygs sınavından 1 ay kala yine dönersin ygs'ye.
  • 34berat 3 kullanıcısına yanıt
    soru çözmeni ve düzenli tekrar yapmanı tavsiye ederim :)yıl içerisinde lys de kas konuyu bitirdin ama tamamen kavradığını düşünmüyorm o yüzden tekrarlara önem vermelisin:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HayatbiPodYum -- 6 Ağustos 2013; 19:33:53 >
  • ygs 1 haftada da biter yani onemli.olan saglam temel atacan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.