Şimdi Ara

YGS / LYS Bölümü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu bölümde atılan mesajlar niye sayılmıyor acaba? TV / Diziler, Müzik bölümünde artıp da Eğitim veya KB bölümünde niye artmadığı konusunda mantıklı bir açıklama yapabilecek yönetici var mı?

• İlgili bölümler [Konu Dışı / Off Topic] ana forumunun alt forumları olduğundan dolayı mesaj sayısı artmıyor.
    Ayrıca gözün doysun demekten kendimi alamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: İrfan

İlgili bölümler [Konu Dışı / Off Topic] ana forumunun alt forumları olduğundan dolayı mesaj sayısı artmıyor.
    Ayrıca gözün doysun demekten kendimi alamıyorum

Eğitim ve Sınavlar bölümü [Konu Dışı / Off Topic]'in alt forumu değil ayrı bir bölüm.
  • Pardon, karıştırmışım. O halde orada da uygun görülmemiş olacak. Forumda sanıyorum ki bilgi paylaşımı olan bölümlerde mesaj sayacı aktif. Geyik bölümlerinde kapalı. Ancak bu durumda Eğitim bölümünde açılması gerektiğini düşünüyorum ben de. Spor bölümünden daha faydalı şeyler konuşuluyordur muhtemelen orada.

• @@gun
  • quote:

Orijinalden alıntı: İrfan

Pardon, karıştırmışım. O halde orada da uygun görülmemiş olacak. Forumda sanıyorum ki bilgi paylaşımı olan bölümlerde mesaj sayacı aktif. Geyik bölümlerinde kapalı. Ancak bu durumda Eğitim bölümünde açılması gerektiğini düşünüyorum ben de. Spor bölümünden daha faydalı şeyler konuşuluyordur muhtemelen orada.

Karıştırmadınız, eskiden off-topic alt bölümüydü, son birkaç aydır böyle ayrıldı.

Bu arada mesaj sayısı artmasın istiyorum ben o bölümde, ve genelde o bölümde takılan birisi olarak.

Çünkü post kasma işin içine girerse millet iyice saçmalamaya başlar, eğitim bölümü sonuçta, saçmalayanlar dolmasın bide.
  • yav birkaç bölümde değil de tüm bölümlerde sayım yapılmasın arkadaş.nedir yahu mesaj sayısı artınca ne değişiyor sanki.

• Defaatle dile getirdim ancak düşünülmediğini, sıcak bakılmadığını belirtmek istiyorum.

Tekrar bir fikir alışverişine girelim.
  • Bölümdeki mesajları çoğu "aga cevap anahtarı plzzz" şeklinde olduğu için olabilir bence.
  • Artmasi gerek çünkü gereksiz konular konusulmuyor
  • YGS / LYS bölümünde çok kaliteli mesajlar olduğu gibi çok gereksiz mesajlar da var. YGS / LYS bölümünde mesaj sayısı artarsa post kasmak için kullanılan bir bölüm haline gelebilir.
  • off bu yüzden mesaj sayım 6da takılmış.. bende kesin bozuldu artık artmıyo diyodum

• niye hiç ilgilenmiyorlar

@gun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi funky-nd -- 23 Nisan 2013; 20:59:51 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.