Şimdi Ara

Ygs 1 160k Ygs 2 135k MF4 60K

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sizce olurmu geçen sene lysye 0 bilgiyle girdim MAT 11 Doğru Geo 2 doğru Fizik 8 doğru kimya 11 biyoloji 16 doğru

Bu sene şuan full time tam gazla lys çalışmalarına devam ediyorum konuları bitirmeye çalışıyorum limit ötf türevden sadece integral kaldı diğerleri çok çabuk halledilir
    En son yaptığım Lys mat denemesinde 25d 1y geo 11d 4y vardı sizce daha iyi bi çalışmayla olurmu dersaneye haftanın 1-2 günü gidiyorum diğer günler kalkıyorum sabah akşam yatana kadar ders SİZCE OLURMU Geçen sen o netlerle 340kygsden 180kya çekmiştim :)))))))))))) sağlık sorunlarından dolayı çalışmamıştım öyle iş olsun diye mezuna kalmadım yani :D (HER YORUM BENİM İÇİN DEĞERLİDİR ) ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER ...

• yardım edin beyler sizce günde nekadar saat çalışmalıyım günlük konu çalışması + kaç soru çözmeliyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 55gokhan55

Günde 16 saatlik çalışmayla 30bine bile çekersin gaza getirmek için söylemiyorum yapan arkadaşlarım var. Bak fen için konuyu bitir soru çöz çok oyalanma 16 saat çalışıyorsan 6-7 saat matematiğe ayır çümkü kol gibi soruyorlar. Fem lys sb çöz eğer kendine güveniyorsan karekök sb( geçen sene hakkıyla çözenler matematikten yüksek yaptı) çöz. Hergün 3-4 konu bitermeye bak

hocam en çok fizik sorularını çözme konusunda takılıyorum matematikte çok kasan sorular olursa zorlanıyorum kimya biyo zaten konu çalışınca 2dklik iş geometri ve fizik için daha bi gayret gösteriyorum fakat hocam 16 saat çalışabilsem keşke uyku sıkıntım var + yemek yemicemmi lavabo vs :D sen sonuna kadar haklısın elimde birey b mat soru bankası körfez mat2 soru bank lys zirve mat soru bankası uğur k.a soru bankası var daha fazlasıda var başka kitap almak istemiyorum hocam sizce yeterlimi ? fizikte 3-4 tane soru bankası var biyo kimyada 1-2 tane geometride 5tane :D günde 16saat çalışamasamda sonuna kadar çalışacam full kasıcam hocam zaten 30 k istemiyorum en düşük 70k olsun yeter hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CreePinq -- 7 Mayıs 2014; 2:04:34 >

• Organikte fem k.a lısı bende var fakat okulun verdiği kitap la aynı neredeyse ben 12.sınıf kitabımdan çalışıyorum daha iyi açıklayıcı bizim dersanedeki tıpçı kızın elinde görünce hemen bence başladım :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.