Şimdi Ara

YETTİ BİTTİ :) ALINIK ASUS GTX 580 DCU II, 900 TL, takas

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Eskişehir
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Alınık Asus GTX 580 DCU II arıyorum MSİ Lightning de olabilir, referans GTX 580'i ZOTAC GTX 470 takas yoluyla da alabilirim, diğer iki kart içinde takas geçerlidir, referans kart için ise takas koşulu vardır, Asus için vereceğim en yüksek fiyat 900 tl, Lightning için pazarlıksız 1000 tl dir, en az bir yıllık garantisi olması gerekir, ilgilenenler mesaj atabilir. Zotac'ı alalı 1.5 sene oldu şimdi emin değilim ya eksenden ya vatandan almıştım, faturası full kutu içeriği durmaktadır,ilgilenen kişilere bulup söylerim fatura garanti firma durumunu, o.c siz kullandım, ilk aldığım zamanlar sentetik testler için bir iki hafta o.c yapmıştım, kart iyi durumdadır, takas olarak fiyatı 300 tl dir, daha aşağısını düşünmüyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi urazs -- 19 Ocak 2012; 11:57:21 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Hocam bu kartı düşün derim fiyatı da uygun

http://forum.donanimhaber.com/m_52451829/tm.htm

Kolay gele..
  • Sağolasın kardeşim ilgin için, ama arkadaş takas almıyor baktım, referans karta 800 üzeri vermek istemiyorum pek o yüzden referansa benim GTX 470 ile takas şartı koştum. Asus DİRECT CU II arıyorum daha çok GTX 470 ile takaslı yada takassız, bakalım artık kısmetse...

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.