Şimdi Ara

: Yeşilyurtgame: Ucuz online oyun epinleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Sizlere geçtiğimiz günlerde karşılaştığım bir online oyun epinleri satan siteyi tanıtacağım. Daha önce farklı bir siteyi

kullanıyordum ve bir arkadaşımın önerisi ile bu siteyi gördüm. Sitede sürekli olarak indirimler uygulanıyor. Örnek olarak 100 TL

steam kodu mu almak istiyorsunuz? %5 gibi indirimler uyguluyorlar ve 95 TL ye alabiliyorsunuz. Sürekli olarak zamanına göre

farklı oyunlarda indirimler uyguluyorlar. Ayrıca 7/24 canlı destek veriyorlar.Sorun yaşasanız da anında çözüm bulabiliyorsunuz.

Hemen her oyun var: LoL, Steam kod, Zula, Point Blank, Paladins, Worlf of Tanks, Googleplay, iTunes kartları, Knight Online Cash,

CS GO, LegendOnline, JoyPara, Dark Orbit, Metin 2 , Smite ve diğer oyunlar mevcut. Ardından bir çok farklı ödeme yöntemi ile

siteye para yükleyebilirsiniz. Ardından bir çok farklı ödeme yöntemi

ile siteye para yükleyebilirsiniz. Kredi kartı, Papara, ATM'lerden kartsız işlem ile (Paytr üzerinden), banka havalesi ile.Canlı

destek ile konuştum ve yakında mobil ödeme de açılıyor.

Siteye aşağıda belirttiğim linkten üye

olabiliyorsunuz.

Üye olmak için link:https://www.yesilyurtgame.com/index.php?route=account/register&ref=12345
    İyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burak kavuk -- 19 Mayıs 2017; 16:42:53 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.