Şimdi Ara

Yeşil Akik Yüzük

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
960
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, öncelikle konuyu doğru yere mi açtım emin değilim... Af ola.
    Ben Sn. Ahmet Maranki nin online sitesinden Yeşil Akik Yüzük almak istiyorum ( 130 TL), 21 Haziran(ikizler burcuyum)da doğdum. taşların mucizesi dikkatimi çekti, konuyu derinleştirirken çakralar çıktı meydana, İslam ve çakrayı araştırdım batıl bir inanç olmadığını anladım. özetlemek gerekirse;
    - bu yüzüğün bana ne faydası olabilir?
    - çakraları tedavi özelliği varmıdır ?
    - burcuma uyan her çakraya hitap edecek farklı bir ürün mevcut mudur ?
    - ve bu taşlardan nasıl faydalanacağız ( etki mesafesi bluetooth misali mi, yada vücudumuza temas ettiğinde mi) ?
    İlgilenen ve bilgi sahibi arkadaşlardan yorum bekliyorum.

saygı ve sevgilerle...
    Samet.

• senin gibi saf kardeşlerimiz kesinlikle bitmemeli
  • Düzgün konuş ! Birşey bilmiyorsan da ağzını açma...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cobra_R

Merhaba, öncelikle konuyu doğru yere mi açtım emin değilim... Af ola.
    Ben Sn. Ahmet Maranki nin online sitesinden Yeşil Akik Yüzük almak istiyorum ( 130 TL), 21 Haziran(ikizler burcuyum)da doğdum. taşların mucizesi dikkatimi çekti, konuyu derinleştirirken çakralar çıktı meydana, İslam ve çakrayı araştırdım batıl bir inanç olmadığını anladım. özetlemek gerekirse;
    - ve bu taşlardan nasıl faydalanacağız ( etki mesafesi bluetooth misali mi, yada vücudumuza temas ettiğinde mi) ?

saygı ve sevgilerle...
    Samet.

Taşların ( daha doğrusu bu taşın ) insan vücuduna nasıl bir yararı olur bilmiyorum,

Bir ara bende NTV de bir programda izlemiştim bazı taşların insan vücudundaki elektriği aldığından ve vücutta bir rahatlamanın olduğundan bahsediliyordu, fakat taşların vücuda direkt olarak temas etmesi gerekiyormuş,

hemen belirtmek isterim bu program satış yapılan bir program değildi ki zaten NTV de bu tarz programlara yer verilmez.

aklıma şu geliyor, çıplak ayakla toprağa bastığım zaman ayaklarımda bir rahatlama hissediyorum, toprak vücuttaki elektriği alıyor, taşlarında böyle bir etkisi neden olmasın,

yüzük ve yüzüğün fiyatı hakkında yorum yapamayacağım

amaç vücuttaki elektriği atmaksa günde 15 dk çıplak ayakla toprakta yürümek sanırım en iyisi,

• quote:

Orijinalden alıntı: efe_yakub

quote:

Orijinalden alıntı: cobra_R

Merhaba, öncelikle konuyu doğru yere mi açtım emin değilim... Af ola.

saygı ve sevgilerle...
    Samet.

Taşların ( daha doğrusu bu taşın ) insan vücuduna nasıl bir yararı olur bilmiyorum,

Bir ara bende NTV de bir programda izlemiştim bazı taşların insan vücudundaki elektriği aldığından ve vücutta bir rahatlamanın olduğundan bahsediliyordu, fakat taşların vücuda direkt olarak temas etmesi gerekiyormuş,

hemen belirtmek isterim bu program satış yapılan bir program değildi ki zaten NTV de bu tarz programlara yer verilmez.

aklıma şu geliyor, çıplak ayakla toprağa bastığım zaman ayaklarımda bir rahatlama hissediyorum, toprak vücuttaki elektriği alıyor, taşlarında böyle bir etkisi neden olmasın,

yüzük ve yüzüğün fiyatı hakkında yorum yapamayacağım

amaç vücuttaki elektriği atmaksa günde 15 dk çıplak ayakla toprakta yürümek sanırım en iyisi,

Dediğin mantıklı fakat amaç vücuttaki elektriği atmak değil, ben daha çok sağladığı faydaları merak ediyorum yine de çok teşekkür ederim. böyle şeyler biraz karmaşık gibi bende tereddütlük yaşıyorum taş,çakra vs... ama Ahmet Maranki nin boş işlerle uğraşacağını hiç sanmıyorum...

• Taş işi yalan dolan arkadaşım, Ahmet Maranki de kozmik sebze gibi safsatalarla insanları kandıran bir adamdır. 21 Aralık muhabbetinin en büyük destekçilerindendi fos çıktı her zamanki gibi. Paramı boşa harcamayı seviyorum diyorsan al.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Minor Scale

Taş işi yalan dolan arkadaşım, Ahmet Maranki de kozmik sebze gibi safsatalarla insanları kandıran bir adamdır. 21 Aralık muhabbetinin en büyük destekçilerindendi fos çıktı her zamanki gibi. Paramı boşa harcamayı seviyorum diyorsan al.

Benim gözümde Ahmet Maranki öyle biri değil, param elbette kıymetlı, cevabına saygı duyuyorum teşekkürler yine de.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.