Şimdi Ara

YES YENİ HR-V (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
3
Favori
2.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Anchowy61

Hocam ben gecen hafta sormustum mayis haziran gibi demislerdi.

yuh yani hiç gelmeseydi bari
  • tyrant1907 kullanıcısına yanıt
    Ben civicte gelecegi icin erkene cekebileceklerini düşünüyorum. Gerci bayiler civic dolu stoklar erimeden onuda getirmek istemezler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende honda hrv bekleyenlerdenim. Ancak honda satış politikası beni düşündürüyor. Jazz 70 bin iken hrv? Aklımda kadjar yada Qasgai de var. Bizim limit 85.bekliyoruz bakalım

• ABABA2307 kullanıcısına yanıt
    cinturato lastiklerden mermun musun? Arabayı değiştirecekmisin? Km kaç oldu? 113864km diyorum.

• N KUL kullanıcısına yanıt
    2015 Temmuzda 4ad. TOYO aldım. Pirellilerin diş derinliği daha 4.5mm'de idi ama yanaklarında kılcal çatlaklar vardı. 2008 Eylül'de almıştım onları. Gerçi 40.000km yaptım ama süre uzun oldu.
    7 sene kullandım.

Araba 103 binde. Yeni civic ve yes yeni hrv'yi de bir görelim diyorum. Değişim zamanı geldi. 42K veren var bu kasalara. Millet uçmuş, gerçi benim işime geliyor o ayrı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Febr

Konu başlığındaki YES ne la?

Arkadaş hortlatmasa, konuyu açtığımı bile unutmuşum.

Yes yeni = yep yeni

Fark ne= yöresel deyiş farkı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ABABA2307

quote:

Orijinalden alıntı: Febr

Konu başlığındaki YES ne la?

Arkadaş hortlatmasa, konuyu açtığımı bile unutmuşum.

Yes yeni = yep yeni

Fark ne= yöresel deyiş farkı.

YEPİS YENİ de var la...

• Honda mükemmel satış politikasıyla 2015 yılında ülkemizde toplam satış rakamlarında 18. sıraya kadar geriledi HR-V için fazla bir beklentiniz olmasın bence, muhtemelen mazda gibi Türkiyeyi gözden çıkardılar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tyrant1907

Honda mükemmel satış politikasıyla 2015 yılında ülkemizde toplam satış rakamlarında 18. sıraya kadar geriledi HR-V için fazla bir beklentiniz olmasın bence, muhtemelen mazda gibi Türkiyeyi gözden çıkardılar...

Bende umutlu değilim.100 civarında olur diye düşünüyorum. Nissan Qasgai döndü oklar yine en azından benzinli 1.2 oto. motorlar 2015 leri 80 civarı.tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: faruk2050

quote:

Orijinalden alıntı: tyrant1907

Honda mükemmel satış politikasıyla 2015 yılında ülkemizde toplam satış rakamlarında 18. sıraya kadar geriledi HR-V için fazla bir beklentiniz olmasın bence, muhtemelen mazda gibi Türkiyeyi gözden çıkardılar...

Bende umutlu değilim.100 civarında olur diye düşünüyorum. Nissan Qasgai döndü oklar yine en azından benzinli 1.2 oto. motorlar 2015 leri 80 civarı.tesekkurler

Nissan alırken 2 kere düşün derim hocam, cvt'si sıkıntılı ve malının arkasında duran bir firma değil maalesef..

• Onu da biliyorum. Neyse hayırlısı kardeşim.ilgin için

• Honda Türkiye uyuyor maşallah. avrupadakiler aracı eskitti, bizde ne zaman geleceği belli değil...
  • Suzuki vitara çıktı. İncele derim

• Dün Suzuki vitara yı gördüm. İç kısmı oldukça vasat. 82300. Honda 100 binin altında çıkarmaz artık

• quote:

Orijinalden alıntı: faruk2050

Dün Suzuki vitara yı gördüm. İç kısmı oldukça vasat. 82300. Honda 100 binin altında çıkarmaz artık

kendi ayağına sıkmış olur, Türkiye'de ilk 10un altına düştü hatta geçen sene toplam satışlarda 15. sırada mı neydi. satışlarda mazda gibi subaru gibi olma yoluna girdi Honda. varsın HR-V'yi de 100 bine satmaya çalışsın...
  • iyi oldu ukela servisler akıllanmıştır peynir ekmek gibi civic satıyorlardı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: barisdragon

iyi oldu ukela servisler akıllanmıştır peynir ekmek gibi civic satıyorlardı

hala satıyorlar ukalalar
  • Merak eden arkadaşlara dün edindiğim bilgiyi paylaşmak istiyorum, Honda HR-V ülkemize kesin olarak geliyor geliş tarihi ise 3. çeyrek. Satış temsilcisinden edindiğim bilgiye göre yaz sonuna kadar yollarda olacağını kesin olarak iletti. Bekleyen arkadaşlara duyurulur
  • Yunanlı bile arabayı eskitti bizde ne fiyat belli ne tam tarih, honda Türkiyeyi tebrik etmek lazım. Bi de fiyatını uçuk yapartılar mı tamamdır.
    Halbuki satışta olduğu ülkelerdeki fiyatlarda başlangıçları Full Jazz fiyatına, Türkiyede başlangıç fiyatı Full Jazz (72000) denk gelmesi lazım. Honda nasıl araba satmam diye uğraşıyor hala.
  • quote:

Orijinalden alıntı: scorpionm1903

Yunanlı bile arabayı eskitti bizde ne fiyat belli ne tam tarih, honda Türkiyeyi tebrik etmek lazım. Bi de fiyatını uçuk yapartılar mı tamamdır.
    Halbuki satışta olduğu ülkelerdeki fiyatlarda başlangıçları Full Jazz fiyatına, Türkiyede başlangıç fiyatı Full Jazz (72000) denk gelmesi lazım. Honda nasıl araba satmam diye uğraşıyor hala.

adam akıllı bir fiyattan girerse son senelerde ülkemizde iyiden iyiye gerileyen Honda satışlarını ayağa kaldırabilir bu model, Nissan QQ'nin bu kadar çok sattığı ortamda HRV çok satar gibi geliyor bana..
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.