Şimdi Ara

Yerli RP PVP serverı arayanlara

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Server komple EDİT.sakın zaman kaybetmeyin. çor çocuğun eline verirlerse olacağı buydu zaten.

Saygılar,
    Sadhar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sadhar -- 8 Aralık 2009; 12:36:47 >

• Bi bakim dedim ama offline sanırım girilmio.
  • Server açık ben dün akşam ordaydım.
    sen ip yazarken hata yapmışsındır. Kontrol et.
  • ip doğruda hesap doğrulama verify muhabbetinde kalıyor patch 7.0.3
  • Rp serverı NAsıl oluyor Pvp serverı nasıl oluyor yane bu sıfatların anlamı yada deyimlerin anlamı nedir..Zaten ultima online MMORG degilmi..MMORg acılımı Multi player MAssivly Online Role playing game degilmidir benmi yanılıyorum ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drakanas

Rp serverı NAsıl oluyor Pvp serverı nasıl oluyor yane bu sıfatların anlamı yada deyimlerin anlamı nedir..Zaten ultima online MMORG degilmi..MMORg acılımı Multi player MAssivly Online Role playing game degilmidir benmi yanılıyorum ?

MMORPG = Massively Multiplayer Online Role-Playing Game

Edit: Yanlış kalınlaştırma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sehlor -- 7 Aralık 2009; 22:24:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sehlor

quote:

Orijinalden alıntı: Drakanas

Rp serverı NAsıl oluyor Pvp serverı nasıl oluyor yane bu sıfatların anlamı yada deyimlerin anlamı nedir..Zaten ultima online MMORG degilmi..MMORg acılımı Multi player MAssivly Online Role playing game degilmidir benmi yanılıyorum ?

MMORPG = Massively Multiplayer Online Role-Playing Game

Edit: Yanlış kalınlaştırma

İmlada hatalar yapabilirimde..Vermek istedigim temel msj ı algıladın sanırım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drakanas -- 8 Aralık 2009; 4:35:52 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.