Şimdi Ara

YERLEŞİK BLUETOOTH ÖZELLİKLİ TABLET PC ARIYORUM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
3.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bir projede kullanmak üzere yerleşik bluetooth özelliği olan android tablet arıyorum. Özellikle kullanıcılar bluetooth özellikli tabletlerinin markalarını yazarsa çok sevinirim.
    Probook un kendi sitesinde prbt751 modeline bluettoh var diye aldım.. Bluettok yoktu kendilerini arayıp sordugumda yanlıs yazmısız deyip işin içinden çıktılar. Sadece kendi sitelerinde değil her yerde bluetooth var gibi gozukuyor. Uyarınca bir baktım ki sitelerinden kaldırmışlar.

Şimdiden teşekkürler.

• Biraz bekle ve Nexus 7 al. Fiyatına göre en iyi tablet.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cube u30gt
  • dostum slm bana hediye gelen ve donanımsal olarak özellikleri abartısız iyi zaten akabinde kısaca özellik ayrıntılarını yazacağım satmak istemem konusuna gelirsek aynısından 1tane daha var anlayacağın aynı tabletten 2 tane var ve halen kullanmaktayım 1 tanesi fazlalık duruyor 2 adet hediye verildi iş anlaşması sonucu

tablet özellikler:

10.1 inch
    kapasitif ekran dokunmatiği abartısız iyi zamanında apple da kullandım kıyaslarsak browser hızı multitouch vs baya iyi ekran cam zaten çin malları gibi plastik vs değil

çift çekirdekli 1 ghz nvidia tegra 2 hd 1080p videoları rahatlıkla izleyebiliosun en iyi özelliklerinden biride kendiliğinden flash desteği olması yani flash player yuklemene gerek yok dahili flash bellek

android 3.2 build 6.1 kullanıyorum

bluetooth var

hdmi çıkışı sunum vs için usb girişi var

açıkçası satmayı düşünmüyorum fakat fazlalıktan durmasının kime ne faydası en azından gerçekten bilinçli bir şekilde ihtiyacı olan insana satmak en mantıklısı öyle bi bakayım dedim netten senin yorum gözüme çarptı çok iyi durumda tabletim fiziksel olarak çizik değil en ufak birşey yok addison marka koruma kılıfıyla duruyor stand de verebilirim

exper easypad p10an flash belleki anında tanıyıp tum office işleri yada sunum media işlerini yapabiliosun numaram 05532873336 stylemaniacg@gmail.com gmail adresim

• mrblar satmadım 500 tl ye satabilirim aparatları ile birlikte bluetooth olmasıyla birlikte birçok avantaj özelliği var usb girişi hdmi sayesinde projeksiyon lcd ye bağlama çift çekirdekli nvidia tegra 2 sayesinde 1080p hd video izleyebilme dahili flash player 1ghz android 3.2 bunun yanı sıra istenilen rom yükleme işletim sistemi yukleme olanağı var yani bozulma endişesi vs yok cep numaram 05532873336 mail adresim stylemaniacg@gmail.com
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.