Şimdi Ara

Yerel Ağ Bağlantısı geçerli bir ip yapılandırmasına sahip değil (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
154.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • https://akillidepo.turkcell.com.tr/shr/c8d40d9c-b3fb-49e2-9e47-278c965dbc2d&language=tr

Buradaki dosyayı indirip sağ tıklayın ve yönetici olarak çalıştır deyip ardından bitmesini bekleyin . Bittikten sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın .

(Konuyu hortlatmış gibi olduğum için özür dilerim ancak çözüme kolay ulaşılması adına yapıyorum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetyasinakturk -- 2 Eylül 2016; 4:30:28 >
  • haftada 1-2 kere bende de oluyor sorunu onar diyorum halloluyor ama canımı sıktı yine de
  • malesef olmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yıl 2017 ve bir haftadır bu hatayı alıyorum. Bilgisayarı yeni formatladım, öncesinde sorun yoktu. Şu an kurduğum program sayısı bile çok az. Arada yeniden başlatınca düzeliyor. Pek çok yorum okudum, dönüp dolanıp DH'ye geldim yine. Yazılanların çoğu çözmüyor, yardımlarınızı beklerim
  • Kablo modem ip tarzı bir sorun ama nasıl çözülecek bilemedim

• quote:

Orijinalden alıntı: oxobis

aynı sorun bende de vardı ıp lerı elle gırdım degsımedı sonra swict e gelen kaploda sorun oldugunu tespıt ettık ıp veya baglantı kaplolarıyla alakalı bı durum kontrol edersenız sorun duzelıyo

kablo derken modeme gelen kablomu çünkü bende modemde internet var görünüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

Yıl 2017 ve bir haftadır bu hatayı alıyorum. Bilgisayarı yeni formatladım, öncesinde sorun yoktu. Şu an kurduğum program sayısı bile çok az. Arada yeniden başlatınca düzeliyor. Pek çok yorum okudum, dönüp dolanıp DH'ye geldim yine. Yazılanların çoğu çözmüyor, yardımlarınızı beklerim

çözdünüz mü acaba...
  • Sarper 77 S kullanıcısına yanıt
    Çözdüm. CAT5 kablo kullanıyordum. Gittim CAT6 kablo aldım. Modemde 1 nolu portu kullanıyordum. CAT6'yı 4 nolu porta takıp bilgisayara taktım. Bu şekilde düzeldi.
  • quote:

Çözdüm. CAT5 kablo kullanıyordum. Gittim CAT6 kablo aldım. Modemde 1 nolu portu kullanıyordum. CAT6'yı 4 nolu porta takıp bilgisayara taktım. Bu şekilde düzeldi.

neyse bende çözdüm ama kablosuz çok şey denedim bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sarper 77

quote:

neyse bende çözdüm ama kablosuz çok şey denedim bende

Nasıl çözdün hocam. Bende iki kablo var modemden gelen. Kablonun birini hangi bilgisayara taksan onda internet olmuyor. Kablodan desem bağlantı var ama ünlem işaretli çıkıyor.

• Forumda çözüme dair ne sunulmuşsa her birini sabırla tekrar ve tekrar denedim, olmadı.

Son olarak ethernet kablosunu değiştirdim ve oldu.

Şimdi gülüyorum, keşke ilk iş bunu deneseymişim.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.