Şimdi Ara

yere düsen buglu ex itemler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar buglu sw lerde yere düsen buglu ex +9 f.o itemler oluor bunlari almanin bir yolu yokmu ? olmsi lazm varsa paylasa bilecek varmi die konu actim ? ? ?

• Bunları nasıl alabiliriz diye değil de bunların gözükmesini nasıl engelleyebiliriz diye sormak lazım
  • hmmm kisacasi alinmior demek istiorsun evet ya o zmn engelleyelim canim cekio yerde +9 skil opt luck yazan itemin durmasi :( + ex
  • Bazı versiyonlarda oluyo öle yha. ESKiden bi server oynuyodum ama versiyonu hatırlıyamıyom

yere exc +9 dragon armor "skill" + luck + option düşüyodu almak için ugraşıyoduk ama alamıyoduk

Bide Skilli armor ilk defa görüyodum o zmalar euheuhueuh
  • :):):):) öle ama arkds ztn ex giyemion bide yerde full ex görünce canin cekio :)
  • exc ıtemler kaldırılıyor season kaç ?? kaldırması cok basıt o exp ıtemlerın dusme oranı %100 dür sen onu %0 yap düşmez...
  • Bahsettiği o değil :) senin dediğin itemeler yerden alınabiliyor bunlar durup dururken mekanda beliren neydüğü belirsiz excellent itemler
  • evet seninde dedigin ex item drop rate onu bilioruz ben baskasinin sw sini oynuorum yere bone blade düsüo full mesla plate armor düsüo yaninda skil yazio :):):)::):):)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.