Şimdi Ara

yerden biraz yüksek araç seçimi için yardım...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 15000 20000 arası fiyatı olan bir araç almayı düşünüyorum. bulunduğum coğrafya itibarı ile yerden biraz yüksek araç aramaktayım. arkadaşımın wv polosu var ve altı zaman zaman yere değmekte. ayrıca yılda birkaç kez (tatil dönemleri) memleketime gideceğim. 1500 km den fazla yol yapacağım tek seferde. tüplü veya dizel olabilir önereceğiniz araçlar.kesinlikle manuel vites olmalı,klima olmalı. hatchback düşünmüyorum.arkadaşlarıma sorduğumda ford focus ghia, ford fusion , opel astra, opel vectra, renault 19, hyundai admire gibi araçların ismini telafuz ediyorlar. sizce nasıl bir tercihte bulunmalıyım, ayrıca ileride satarken zorlanmayacağım bir araç olmalı. çok kararsız kaldım açıkçası. şimdiden yorumlarınız için teşekkürler

• Ford Fusion ve Cross Polo ilk aklıma gelenler...
  • Honda HRV 1.6 manuel tüplü 4x4
  • Benimde ilk aklıma gelen Ford Fusion Tdci oldu
  • jeep tarzı düşünmemekteyim. yani binek olarak alabileceğim, gerektiğinde bozuk yollara gidecek bir araç arıyorum açıkçası. ayrıca fusionların kronik sorunu falan var mıdır acaba? yakıt konusunda nasıldır?
  • Dacia Sandero bakabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dominic Toretto

Dacia Sandero bakabilirsiniz.

stepway daha da yüksek diye biliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanrının kırbacı -- 6 Mart 2012; 23:37:43 >
  • yıl olarak ne düşünüyorsun.Vectra düşünebilirsin.2.0DTı seni dağ bayır gezdirebilecek cinsten bir motordur.En son pompa arızası yaşadıktan sonra(kronik) sattık.2001 model bulabilirsin.Daha temiz olsun dersen benzinli bakabilirsin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykutsal

yıl olarak ne düşünüyorsun.Vectra düşünebilirsin.2.0DTı seni dağ bayır gezdirebilecek cinsten bir motordur.En son pompa arızası yaşadıktan sonra(kronik) sattık.2001 model bulabilirsin.Daha temiz olsun dersen benzinli bakabilirsin...

yıl olarak 2003 ve sonrası olması sağlıklı olur diye düşünüyorum. altı yere çok yakın olmasın, kliması da olması lazım. kronik sorunu olan bir araç olmasın yeter. yaşadığım yerde kasislerden dolayı araçların altı bazen yere değmekte. 307 düşünüyordum başlarda, fakat sarsıntıdan dolayı elektronik sistemde sorun yaratıyormuş. bu tarz sorunlar yaşamak istemiyorum açıkçası. tozdan nem kapan bir araba olmamalı

• genellikle otomobillerin yerden yükseklikleri aynıdır.

fakat fusıon,fiat sedici,suzuki sx4 gibi araçlarınki biraz daha yüksektir.(veya standart otoların cross seçenekleri)eğer tercihinizi yükseklikten yana kullanacaksanız ford dayanıklı araçlar üretmektedir tercihim fusion olurdu...

ancak standart otomobillerden de dizel olarak eski nesil 1.9 tdi tercih edilebilir.vw,seat ve skoda da kullanıldı.sizin bütçenize uyacaktır.

verdiğiniz bütçede okadar çok seçenek var ki Bsınıfı C sınıfı D sınıfı...2004 model mareaları inceleyin belki hoşunuza gider.hem üzmez sizi hemde birmiktar paranız cebinize kalabilir...
  • nissan almera
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.