Şimdi Ara

Yepyeni ve Sorunsuz CFW Binh24 ten yine...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE ŞUNU BELİRTMEK İSTİYORUM BU CFW Yİ BEN SADECE SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİM LÜTFEN KİMSE TÜRKÇESİ YOK MU DİYE SORMASIN ŞUAN KENDİ TELEFONUMDA KULLANIYORUM KURALI 4 SAAT OLDU VE HİÇBİR SORUN YADA OLUMSUZ DURUM İLE KARŞILAŞMADIM, EN GÜZEL YANI MESSENGER VE FACEBOOK SORUNSUZ ÇALIŞIYOR JAVA PROBLEMİDE YOK İNTERNETTEN VİDEOLARIDA GAYET RAHATLIKLA İZLEYEBİLDİM BİZ GÖZATMANIZI TAVSİYE EDERİM...

http://forum.pnht.pl/showthread.php?2075-NEW-port-C6-RM-624-V20.2.042-Ported-to-5800

TEK BEĞENMEDİĞİM NOKTA EFEKTİ VE BEN KENDİM BEĞENDİĞİM EFEKTİ KULLANIYORUM ŞUAN AMA ŞUNUDA BELİRTEYİM KENDİ EFEKTİ İLE CFW SÜPER HIZLI...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi regasoft -- 22 Ocak 2011; 22:03:24 >

• üstadların yorumlarını bekliyorum
  • İndiriyorum Türkçe dil + n8 ikonlar + music player 15.2 vs modlayıp link veririm..
  • quote:

Orijinalden alıntı: orkun85

üstadların yorumlarını bekliyorum

Kesin benim Facebook çalışan modumdan çalmıştır
    Önce türkler yaptı hiç hava atmasın boşuna
  • valla ben paylaştım üstadlar napar ne eder bilemem ama şöle güzelce bi elden geçirilip TÜRKÇE leştirilip sunulursa sanırım herkes için faydalı olur diye düşünüyorum
  • Bugun ing. versiyonunu indirdim tr dil ekledim,biraz kendime göre düzenledim denedim çok hızlı bi fw,fakat müzik çaları açtıktan sora seçeneklere tıklayınca atıyor.Bunla ilgili bir mod vardı onuda denedim ama düzeltemedim.Fazla kurcalamadan düzenlicek bir arkadaş varsa süper olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: regasoft

ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE ŞUNU BELİRTMEK İSTİYORUM BU CFW Yİ BEN SADECE SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİM LÜTFEN KİMSE TÜRKÇESİ YOK MU DİYE SORMASIN ŞUAN KENDİ TELEFONUMDA KULLANIYORUM KURALI 4 SAAT OLDU VE HİÇBİR SORUN YADA OLUMSUZ DURUM İLE KARŞILAŞMADIM, EN GÜZEL YANI MESSENGER VE FACEBOOK SORUNSUZ ÇALIŞIYOR JAVA PROBLEMİDE YOK İNTERNETTEN VİDEOLARIDA GAYET RAHATLIKLA İZLEYEBİLDİM BİZ GÖZATMANIZI TAVSİYE EDERİM...

http://forum.pnht.pl/showthread.php?2075-NEW-port-C6-RM-624-V20.2.042-Ported-to-5800

TEK BEĞENMEDİĞİM NOKTA EFEKTİ VE BEN KENDİM BEĞENDİĞİM EFEKTİ KULLANIYORUM ŞUAN AMA ŞUNUDA BELİRTEYİM KENDİ EFEKTİ İLE CFW SÜPER HIZLI...

Bunlar zaten benim yazılımdada çalışıyor ki bi fark göremedim ?

• Bu arada soundwaves temasınıda gizlerseniz çok iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LanManiaX

Bugun ing. versiyonunu indirdim tr dil ekledim,biraz kendime göre düzenledim denedim çok hızlı bi fw,fakat müzik çaları açtıktan sora seçeneklere tıklayınca atıyor.Bunla ilgili bir mod vardı onuda denedim ama düzeltemedim.Fazla kurcalamadan düzenlicek bir arkadaş varsa süper olur.

adam içine music player 15.2 güncellemesini atmış oda seçeneklere basınca hata verir bu normaldir eklememesi lazımdı
  • regasoft sende müzik çalardan atma olayı olmadımı?
  • quote:

Bu arada soundwaves temasınıda gizlerseniz çok iyi olur.

onudamı becerememiş bu yabancılar varya bizim kadar bile yetenekli olamıyor
  • quote:

regasoft sende müzik çalardan atma olayı olmadımı?

hayır ben yaşamadım böle bi sorun
  • quote:

quote:

müzik çalarken bi geri gel müzik listesinde iken seçeneklere bas atması lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Clubhit

quote:

quote:

müzik çalarken bi geri gel müzik listesinde iken seçeneklere bas atması lazım

Atmadı arkadaşım atsa neden atmadı diyeyim ki hatta şuan bişeyler ekledim cfw ye ve tekrar flahsladım yine baktım yine atmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: Clubhit

quote:

Orijinalden alıntı: orkun85

üstadların yorumlarını bekliyorum

Kesin benim Facebook çalışan modumdan çalmıştır
    Önce türkler yaptı hiç hava atmasın boşuna

hep bizmi onlardan faydalanıcaz 1 kerede onlar bizden birşey almış diyecem ama bu düşük bir ihtimal

• Heralde ben yanlış bişeyler yaptım,neyse sabah bidaha denerim ozamana kadar düzenlenmiş hali yayınlanırsa süper olur tabi :)
  • ingilizce dilini çıkarttım ve türkçe dil ekledim fakat facebook ve messenger çalışmadı sorun verdi buna bir çözüm bulmak lazım :s
  • İngilizceyi çıkarmadan deneyin belki dilden olabilir hata :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: .::Orochi::.

İngilizceyi çıkarmadan deneyin belki dilden olabilir hata :)

Hocam çıkarmadan da denedim sadece türkçe dilini ekledim ingilizceyi çıkarmadım yine aynı hata :)
  • Peki ingilizce dilde facebook çalışıyormu ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.