Şimdi Ara

[Yepyeni]Philips X830 | 5MP, 3'' ve Dokunmatik (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
1
Favori
11.698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Raizan

fiyatı ve ne zaman çıkacağı konusunda bi haberi, fikri olan varmı acaba ?

BENDE AYNI ŞEYİ BEKLİYORUM.GELSEDE ALSAK
  • Arkadaşlar video özelliklerinde 15 fps diyor. sizce bu zamanda böyle bi telefona 15 fps az değil mi?
  • soru orjial;
    Evet bu özellikteki bir telefonun kaydının 15 fps olması ayrı bir muamma...
    işlemcisine güvenemedi herhalde, çünkü yeni nesil Micro-SD kartların yazma okuma hızında bir problem yok...

birde birsonraki modeli kim alacak dimi,
    30 fps kayıt, A-GPS, 3G, Wifi.....
    sonraki x830 mağdurları için hazırda tutulacak özellikler bunlar olacak;
    ama hepsi değil teker teker....
    azıcık azıcık,
    bir parmak bal süre süre...

Yoksa beceremediğinden değil, 3 dünya ülkeleri için fazlalık gördüğü için...

G

• 1530 mah batarya
  • ya ne zaman piyasaya çıkıcak yaa gelsinde hemen alim çok begendim bu x800 den pek bi farkı yok ama olsun
  • bir x800 kulanicisi olarak telefonumdan cok memnunum ama 1ay sarsi gitmiyo en fazla 2hafta yeni modelinde 1.5ay sarj gitceginden supheliyim ama 2 hafta bile yeterlidir cunki piyasada 2 hafta sars giden telefon sayisi yok weya cok az ayrica 3g wi-fi gibi ozelliklerin olmamasi normal bi durum cunki sarji okdr uzun sureli giden we o ozelliklere sahip bir telefon bulunmadigini dusunuyorm.Bu telefonun ozelligi sarjinin uzun gitmesi ve gorunumunun hos olusudur bence baska ozellikler beklemeyiniz.
    x800 un muzik kalitesi kotu kamerasi kotu denilebilir.yeni telefonda bu ozelliklerin daha iyi hale getirilip piyasaya surulcegini dusunmekteyim.
  • Bende bugün gördüm.Acaba bununda yazılım sorunları varmıdır?
  • http://www.consumer.philips.com/c/mobil-telefonlar/x830-ctx830blm_00/prd/tr/

burda
    teknik özellikler-----hareketsiz resim çekme-----ön izleme oynatım hızı------- 30kare-saniye
    diye yazıyor.
    nerden çıktı bu 15 muhabbeti yav...

bu arada yine ruslar ve niye ruslar????

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karakahin -- 14 Ekim 2009; 23:25:43 >
  • Gayet güzel görünüyor,
    fonksiyonlarıda yeterince başarılı
    ama getirmiyorlar işte
    sorun bu...
  • bugün cevabi mail geldi pilibis ten.
    onlarda cihazın çıkış tarihini bilmiyorlarmış.
    sitelerine sadece eklemişler....

cevaba bak,
    sadece eklemişler.
  • bataryaya dikkat
     [Yepyeni]Philips X830 | 5MP, 3'' ve Dokunmatik
  • Arkadaşlar Philips in mobil bölümünde bir sorun mu var?
    Bugün elime 909u modeli geçti ,
    yazılımı çin telefondaki yazılımlara çok benziyor
    tabi menüsü falan değil
    mesala photo editör tamamen general mobile telefonlarıyla aynı
    birde karakahin e verilen cevapa bakarsak adamlar resmen ilgilenmiyorlar,
    bu nasıl iş?
    Bilgisi olan arkadaşlardan lütfen Philipsin mobile bölümünün son durumu hakkında bilgi verebilirlermi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: karakahin

http://www.consumer.philips.com/c/mobil-telefonlar/x830-ctx830blm_00/prd/tr/

burda
    teknik özellikler-----hareketsiz resim çekme-----ön izleme oynatım hızı------- 30kare-saniye
    diye yazıyor.
    nerden çıktı bu 15 muhabbeti yav...

bu arada yine ruslar ve niye ruslar????

kendinde demişsin önizleme 30 fps. yani içine attığımız video yu 30 fps gösterebiliyor.
    ancak kendi kamerası ile 15 fps çekim yapabiliyor. (video kayıt başlığının altına bakınız.)

Video Kayıt

Video çözünürlüğü QVGA, CIF, VGA
    Dijital zoom 8x
    Oynatım hızı 15 fps
    Video formatı 3GP, H.263, MPEG4
    Video modu Otomatik, Gece
    Gelişmiş ayarlar Sürekli otomatik odak, Kontrast, Titreme giderme, Doygunluk, Netlik, Video kalitesi

• hımmm,
    kendi kamerası ile kayıt olayını atlamışım.
    hatırlatma için teşekkürler.

ekleme:
    özgür5353 sen pilibis müşteri hizmetleri konusunda sanırım yenisin
    x800 varken pilibis ten çektiklerimizi ve müşterileriyle ne kadar ilgili olduklarını stronger ve xconnect e sor,
    onlar da detaylı bilgi vereceklerdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karakahin -- 16 Ekim 2009; 9:34:46 >
  • karakahin ilk kez philips telefon kullanıyorum
    seçme nedenimde büyük ve güvenilir bir marka olmasıydı
    ama anlaşılan telefon bozulmasın diye dua adicez
    anlaşılan her firma çinleşiyor
    işin ilginci çinli firmalar kendilerini çok geliştirdi
    özellikle garanti kapsamında satılanlar,
    böyle gidersede haklı olarak bu piyasadan önemli bir pay alırlar...
  • o zaman pilibis müşteri hizmetlerizedelerin kervanına hoşgeldin diyim sana
  • Ne zaman satışa çıkıcak acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: özgür5353

karakahin ilk kez philips telefon kullanıyorum
    seçme nedenimde büyük ve güvenilir bir marka olmasıydı
    ama anlaşılan telefon bozulmasın diye dua adicez
    anlaşılan her firma çinleşiyor
    işin ilginci çinli firmalar kendilerini çok geliştirdi
    özellikle garanti kapsamında satılanlar,
    böyle gidersede haklı olarak bu piyasadan önemli bir pay alırlar...

haklısın 2 konuda. birinci haklı olduğun şey insanların philips markasına güvenipte telefonlarını almasıydı..
    bende dahil bir çok insan bunu yaptı ancak hiçte öyle değilmiş.

ikinci haklı olduğun konu ise çinlilerin teknolojide gelişmiş olması. orada burada gördüğüm çinli telefonları inceliyorum sık sık. dokunmatikliği, telefon içine koydukları televizyon tuner ları çift bluetooth ları derken geliştiler.

ama çinli bir cihaz alırmıyım yinede? hayır. çünkü teknolojide parayla doğru orantılı bir husus vardır. ne kadar teknoloji o kadar para. sadece içinde bluetooth olması dokunmatik olması cihazı alınır kılmaz. çünkü telefonun içindeki baskı devresindeki kullanılan çipin kalitesi, üretildikten sonra ne kadar test edildiği ne kadar bir çok husus donanımların kalitesini etkiliyor. herkez i-phone a laf ediyor, pahalı fiyatını hak ediyormu diye. ancak kimsede vaz geçemiyor o cihazdan. i-phoneda da 2. teknoloji fiyat denklemi devreye giriyor. oda ne kadar para o kadar teknoloji demek değildir denklemi. yani 2 denklem şunu gösterir minimum fiyata kesinlikle minimum teknoloji alabilirsiniz ancak maksimum fiyata her zaman maksimum teknoloji alamazsınız. bizim cihazlarımızda minimum fiyat katagorisinde. denkleminde dediği gibi minimum teknoloji aldık bu fiyata.

size son tavsiyem philips konusunda. illa philips alıcaksanız bundan sonra içindeki yazılımın kesinlikle symbian, win mobile yada android gibi geliştiricisi philips haricinde bir firma olan yazılım olması. böylece işi yazılım üretmek olan bir firma olucak karşımızda. sorunlarımızı(yazılımsal) philips düzeltmekten aciz hatta umursamaz. saygılar.

• Çok güzel ama batarya çin işi bide tasarım kötü sanki takoz telefon ya
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.