Şimdi Ara

YENİLENDİ Solidworks 2016 ANA KONU SP 4.0 ÇIKTI Yeni (BELGE) PART AÇMA Sorunu ÇÖZÜLDÜ (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
7
Favori
18.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tadalar

düzğün bir link varmı kendi sitesinden inirmeye çalıştım illaki üyelik gir falan uğraşmak istemiyorum

hangisi için 2015 2016 ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tadalar

düzğün bir link varmı kendi sitesinden inirmeye çalıştım illaki üyelik gir falan uğraşmak istemiyorum

PM Attım
  • quote:

Orijinalden alıntı: denisbskr

sarı ile işaretlediğimi indiriyosan indirme şifre koruması var.
     YENİLENDİ Solidworks 2016 ANA KONU SP 4.0 ÇIKTI Yeni (BELGE) PART AÇMA Sorunu ÇÖZÜLDÜ

yaw bende ki ISO idi tıkladım Rar çıktı oldu mu şimdi bak ecnebilerden de ip..........Çocuğu çıkıyor işte ne diyeyim yaw torrentte japanlar bile bakıp aldanmış Yazık yaw

• dediklerinizi yaptım yeni part sırasında donuyordu artık donmuyor ancak böyle bir problem veriyor yardımcı olursanız sevinirim
     YENİLENDİ Solidworks 2016 ANA KONU SP 4.0 ÇIKTI Yeni (BELGE) PART AÇMA Sorunu ÇÖZÜLDÜ
  • quote:

Orijinalden alıntı: damnednbored

dediklerinizi yaptım yeni part sırasında donuyordu artık donmuyor ancak böyle bir problem veriyor yardımcı olursanız sevinirim

Size Tavsiyem windows 7 ile olan kurulumu anlattığım videoyu tamamlayın O kurulum sıfır format'tan sonradır.Tüm güncellemeler tamamlandıktan sonra mutlaka OFFICE 2010 kurun diğerlerini solidworks kurulumda YOK sayıyor.OFFICE 2010 güncellemeler de bitince...

DENETİM MASASI PROGRAMLAR WİNDOWS ÖZELLİKLERİNİ AÇ KAPAT BÖLÜMÜNDEN NET FRAMEWORK 3 (WİNDOWS 10 İÇİN)YÜKLEYİN WİNDOWS 7 İÇİN 4 VE ÜZERİNİ...

İşte şimdi solidworks yüklenmeye hazır olacak

SORUYORUM:Şu anki sorun sıfır kurulum mu?

ÖNERİYORUM:yoksa şunu yapın C:\ProgramData\SOLIDWORKS\SOLIDWORKS 2016\templates (içinde dosyalar varsa silin sonra VİDEO'DA Kİ YOLU İZLEYİN

Bunlar da olmaz ise SIFIR KURULUMU DENEYİN.

• bilgem kullanıcısına yanıt
    net framework 3.5 de var 4.6 da aktifler. Office 2010 da yüklü. Sıfır kurulumdan sonra da aynı hatayı verdi. Videodakileri yaptım tam anlamıyla sildim klasördeki dosyaları. Başka bi öneriniz var mı?
  • quote:

net framework 3.5 de var 4.6 da aktifler. Office 2010 da yüklü. Sıfır kurulumdan sonra da aynı hatayı verdi. Videodakileri yaptım tam anlamıyla sildim klasördeki dosyaları. Başka bi öneriniz var mı?

şöyle bir şey yapalım

Sıfırdan kurulum yapın video'ya çekin şu yerdeki klasörün içini de gösterin bir bakalım tabii ki "yönetici olarak" çalıştırıyorsunuz değil mi? işletim sistemi windows 10 veya windows 7 sp1 mi?
    evet yönetici olarak çalıştırma da yaptım uyumluluk için farklı windows sürümlerini denedim yok yine aynı. W10 Pro kullanıyorum şu an. Solidworks 2013 yüklüydü W7den W10a geçerken hatta yüklendikten sonra direk solidworks 2013e girdim açıldı şaşırdım hatta çalışmıyor diyorlardı. Sonra bikaç güncelleme aldı pc 2013, 2014, 2016 açılmamaya başladı hepsi aynı hata(çalışmayı durdurdu). Bilgisayarı sıfırlayıp yeniden deneyeceğim artık aklıma başka bir çözüm gelmiyor.
  • quote:

evet yönetici olarak çalıştırma da yaptım uyumluluk için farklı windows sürümlerini denedim yok yine aynı. W10 Pro kullanıyorum şu an. Solidworks 2013 yüklüydü W7den W10a geçerken hatta yüklendikten sonra direk solidworks 2013e girdim açıldı şaşırdım hatta çalışmıyor diyorlardı. Sonra bikaç güncelleme aldı pc 2013, 2014, 2016 açılmamaya başladı hepsi aynı hata(çalışmayı durdurdu). Bilgisayarı sıfırlayıp yeniden deneyeceğim artık aklıma başka bir çözüm gelmiyor.

Biraz zahmetli olacak ama tercinizden başka seçenek kalmadı.Benim aklıma gelen eski solidworks versiyonunu kaldırırken en altta gelişmiş seçeneklerden hepsini seçenerek kaldırırsanız belki bu sorun ortadan kalkar belki eski bir dosya çakışması söz konusu olabilir.

yine de malesef sıfır format en uygunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgem -- 28 Ekim 2015; 22:55:43 >

• Ekran kartını güncelledim ve belirtilen adımları uyguladım, sorun çözüldü. Teşekkürler.
  • Bende Parça ve Motaj kısımları açılıyor ama teknik resim açılmıyor onu yapıcaz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anozdemr

Ekran kartını güncelledim ve belirtilen adımları uyguladım, sorun çözüldü. Teşekkürler.

Çözdüğünüz için sevindim solidworks 2016 daha ilk çıkışında bu kadar problemli olmamalıydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Core2quad_i7

Bende Parça ve Motaj kısımları açılıyor ama teknik resim açılmıyor onu yapıcaz ?

1:Şu klasörün içinde ki her şeyi sil C:\ProgramData\SOLIDWORKS\SOLIDWORKS 2016\templates
    Resimlere bakın yapın Kolay yani olmadı SIFIR KURULUM VİDEO'DA Kİ GİBİ ŞART...

YENİLENDİ Solidworks 2016 ANA KONU SP 4.0 ÇIKTI Yeni (BELGE) PART AÇMA Sorunu ÇÖZÜLDÜ YENİLENDİ Solidworks 2016 ANA KONU SP 4.0 ÇIKTI Yeni (BELGE) PART AÇMA Sorunu ÇÖZÜLDÜ YENİLENDİ Solidworks 2016 ANA KONU SP 4.0 ÇIKTI Yeni (BELGE) PART AÇMA Sorunu ÇÖZÜLDÜ YENİLENDİ Solidworks 2016 ANA KONU SP 4.0 ÇIKTI Yeni (BELGE) PART AÇMA Sorunu ÇÖZÜLDÜ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgem -- 11 Kasım 2015; 12:28:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgem

quote:

Bende Parça ve Motaj kısımları açılıyor ama teknik resim açılmıyor onu yapıcaz ?

1:Şu klasörün içinde ki her şeyi sil C:\ProgramData\SOLIDWORKS\SOLIDWORKS 2016\templates
    Resimlere bakın yapın Kolay yani olmadı SIFIR KURULUM VİDEO'DA Kİ GİBİ ŞART...

YENİLENDİ Solidworks 2016 ANA KONU SP 4.0 ÇIKTI Yeni (BELGE) PART AÇMA Sorunu ÇÖZÜLDÜ YENİLENDİ Solidworks 2016 ANA KONU SP 4.0 ÇIKTI Yeni (BELGE) PART AÇMA Sorunu ÇÖZÜLDÜ YENİLENDİ Solidworks 2016 ANA KONU SP 4.0 ÇIKTI Yeni (BELGE) PART AÇMA Sorunu ÇÖZÜLDÜ YENİLENDİ Solidworks 2016 ANA KONU SP 4.0 ÇIKTI Yeni (BELGE) PART AÇMA Sorunu ÇÖZÜLDÜ

Bunları zaten yapmıştım ilgin için sağol. Ama ben sorunu şöyle çözdüm. Başka bir bilgisayardaki şablonları benim bilgisayara attım orda sıkıntı devam etti ama farklı hata verdi. bende güncelleştirmeler vardı birkaç tane onları yapınca açıldı. Ama yinede sağol.

• Tuhaf sorunlu yazılımları neden piyasaya sürerler anlamam sp0.1 diye birşey çıkardılar onunda ne için olduğu belli değil sanırım SP 1.0 çıkına kadar böyle devam edecek.Sorunu çözdüm demişsin ama sana tavsiye bir dene 1 adet montaj dosyasını klasörden seçerek yap HATA veriyor :) KOLAY GELE!
     YENİLENDİ Solidworks 2016 ANA KONU SP 4.0 ÇIKTI Yeni (BELGE) PART AÇMA Sorunu ÇÖZÜLDÜ YENİLENDİ Solidworks 2016 ANA KONU SP 4.0 ÇIKTI Yeni (BELGE) PART AÇMA Sorunu ÇÖZÜLDÜ

Bendeki SP0.0 sürümü sendeki bu hata bende yok. Şimdilik herşey düzgün çalışıyor.
  • quote:

Bendeki SP0.0 sürümü sendeki bu hata bende yok. Şimdilik herşey düzgün çalışıyor.

Yeminle bıktım solidworks ismini duyunca kusasım geliyor ben öyle pro filan değilim soğudum resmen ne yapayım bende sp 00 döneyim
    var mı torrent PM den göndersen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgem -- 15 Kasım 2015; 2:14:27 >
    usta Allah razı olsun sorun çözüldü kusursuz çalışıyor şuan da program =D
  • Video yu adam gibi video sitesine yükleseydiniz keşke, bunu indirmekle mi uğraşacağız? yıl 2015 yahu.

Ayrıca w7 kullanıyorum yaptığın şeyleri yaptım fakat ben hala hata alıyorum. Açarken grafik işlemcisi ile seçemiyorum öyle bir seçeneğim yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hikodaci -- 18 Kasım 2015; 16:19:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hikodaci

Video yu adam gibi video sitesine yükleseydiniz keşke, bunu indirmekle mi uğraşacağız? yıl 2015 yahu.

Ayrıca w7 kullanıyorum yaptığın şeyleri yaptım fakat ben hala hata alıyorum. Açarken grafik işlemcisi ile seçemiyorum öyle bir seçeneğim yok.

Yorumları Okumuş olsaydınız yada fevri davranıp sert konuşacağınıza kendiniz bir çözüm üretseydiniz daha iyi olmazmıydı?

Ben bu video da ki çözüm ile RUS sitesinde yayınlayarak TEŞEKKÜR ALDIM BENDEN BAŞKA TÜM DÜNYADA BU SORUNUN ÇÖZÜMÜNÜ BULAN OLMADI.

Teşekkür edeceğine saçma sapan öneri ile mi karşılık veriyorsunuz?

Nasıl indireceğinizi bile gösterip mağdur olmayın diye dikkat eden birisiyim illa herşeyi bilenlere göre de hazırlamadım herkes videoyu indirdi yaptı

BECERİKSİZLİĞİNİZİ DÜZELTİN

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.