Şimdi Ara

(ITUNES EKLENDİ! 2019'a KADAR DEVAM) BonusGenç 'Steam ve iTunes harcamalarından 15 TL bonus kazan!' Kampanyası (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
498
Cevap
22
Favori
25.960
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Support abi ile görüştüm bu ay yokmuş. Garanti ile iletişime geçmekten acizler gerçekten. Sonra biz kurumsal firmayız diye geziniyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodies -- 23 Nisan 2017; 17:21:33 >
  • HankMoodies kullanıcısına yanıt
    sağolasın hocam. benim üşendiğimi yapmışsın.
  • Bu ay puanı yatan olursa yazabilir mi bana.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Söylemeyi unuttum 10 Mayıs'ta bonus yattı 10 TL.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HankMoodies

Support abi ile görüştüm bu ay yokmuş. Garanti ile iletişime geçmekten acizler gerçekten. Sonra biz kurumsal firmayız diye geziniyorlar.

Support Abi öyle der ama Garanti parayı yatırır
    24ünde gelmiş 15 tl iade :)
  • expo-9009 kullanıcısına yanıt
    Tüühh keşke alaydım be
  • Kampanyaya katılmak için herhangi bir kod falan göndermek gerekiyor mu? Kampanya sayfasında hemen katılabilirsiniz yazıyor. Ben şimdi Bonus Genç kartımla Steam'den oyunu alınca bir sonraki ay 10 TL bonus yatacak mı? Şuan sıcak fırsat olarak Steam'de fm 2017 33 TL, 10 TL puanı da düşerseniz 23 TL'ye satın almış olursunuz.
  • Garanti Pay in bu 15 TL lik iadesini bu ay alan var mı ?

• Arkadaşlar 2 sorum var

1. Sanal kart kullanarak alış veriş yapınca da bonus geliyor mu ?

2. 31 Ağustosta 20 tl yüklesem sonra 1 Eylülde yine 20 tl yüklesem, 10+10 20 tl bonus veriyor mu ?
  • 25 yaş üstüne vermiyorlar mı bu kartı ?
  • _OkNisT_ kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle hocam, herkes bir şeyler sormuş son yorumlarda ama hiç cevaplayan yok :)
  • orhunn O kullanıcısına yanıt
    Eyw hocam sanal kart kullanmadan alırım o zaman
  • Genç bonus kartımın son kullanma tarihinin bitmesine 1 ay kala bugün postacı geldi 2021 e kadar geçerli kart getirdi, herhangi bir talebim olmamıştı çok iyi oldu

• Son ay bonusum yatmadı, sebebi sistemde steam olarak gözükmemesiymiş. Hâlbuki cüzdan kodunu steam mobil uygulamadan satın almıştım. Normalde siteden alıyordum. Müşteri hizmetlerini aradım, iade edin yeniden alın diyor, harcadığım için iade de yapamıyorum. Böyle saçmalık olamaz

Edit: Yatmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gothamcity -- 15 Kasım 2017; 1:35:33 >
  • Bana da yatmadi. Henuz musteri hizmetlerini aramadim faturada steamgames. com olarak gozukuyor. Her ay yatardi su koymaya mi basladilar artik nedir

Edit: Yatmis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Urusai -- 14 Kasım 2017; 14:4:26 >
  • Sonunda yatmış bonus 10 TL

• quote:

Orijinalden alıntı: HankMoodies

Sonunda yatmış bonus 10 TL

Gelen giddn yok bana

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bonus'u nerelerde kullanabiliriz?
  • Steam 10 TL bonus yüklenmiş ama 15 TL gamesultan iadesi sadece 20 kuruş yapılmış
  • HankMoodies kullanıcısına yanıt
    Yanlışlıkla 15 TL yüklemişim şaka gibi
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.