Şimdi Ara

YENİDEN !!! TRENDYOL GIDA-İÇECEK KOMBOSU (24 NİSAN) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
2
Favori
14.205
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 100/40 verdikleri hesabımi banlamıslar, daha oncede bir hesabim banlanmistim m.temsilcisi açmıştı nedense bu hesap acılamoyormus, bir diger ilginclikse bu hesaba surekli çok uygun oaranlarda hediye çeki tanimlanip duruyor? Madem banlı neden kupon tanimlanıyor ?amaçları nedir bilmiyorum ama daha fazla uğrasmadim hesabımi kapattım !

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Antep fıstığı almak isteyen olursa Karlıoğlu ana çıtlak 1. Kalite 2 kg 149.90 dan 2 adet sepete ekleyip 200/50 kuponu ve 200/40 indirim ile kilosu 52,50 ye geliyor, tosla kampanyası ile kombo olursa 49 TL ye geliyor, avantajix i de kullanırsanız kilosu 47 TL ye gelir. Bu ürünü sürekli alıyorum çok kaliteli ve lezzetli tavsiye ederim. Ben dediğim şekilde aldım.

YENİDEN !!! TRENDYOL GIDA-İÇECEK KOMBOSU (24 NİSAN)

• quote:

Orijinalden alıntı: kalen87

Antep fıstığı almak isteyen olursa Karlıoğlu ana çıtlak 1. Kalite 2 kg 149.90 dan 2 adet sepete ekleyip 200/50 kuponu ve 200/40 indirim ile kilosu 52,50 ye geliyor, tosla kampanyası ile kombo olursa 49 TL ye geliyor, avantajix i de kullanırsanız kilosu 47 TL ye gelir. Bu ürünü sürekli alıyorum çok kaliteli ve lezzetli tavsiye ederim. Ben dediğim şekilde aldım.

cashback işi yalan oldu artık, kuponlu alışverişe cashback yok. şubat ayı komple red oldu.

• AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM kullanıcısına yanıt
    Avantajix olmasa da olur bence 49 TL ye bu kalitede antep fıstığı müthiş, ben bir 4 kilo daha alıp çevremdekilere makul bir karla satmayı bile düşünüyorum,
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalen87

Avantajix olmasa da olur bence 49 TL ye bu kalitede antep fıstığı müthiş, ben bir 4 kilo daha alıp çevremdekilere makul bir karla satmayı bile düşünüyorum,

aslında karlıoğlu 2kg 93,75 e alınabiliyor, kg46,87tl. 200/50+200/40 ile

• Ben de indirim düşmüyor.
  • Herzaman ki Trendyol. Sepetime ekledigim 98 tl lik ürün 129 tl olmuş güya 40 tl indiirm önce bindir sonra indir

• Legend_84 kullanıcısına yanıt

Benimde banlanan hesaplar var tamamen nasil silebiliriz

• AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM kullanıcısına yanıt
    O nasıl oluyor ki
  • vindobona V kullanıcısına yanıt

Pc'den hesap bilgileri menüsünde hesabımı kapat seçeneği var.

• Legend_84 kullanıcısına yanıt

👍 Teşekkür ederim, bugün hepsini kapatayım..

Peki kapanınca o telefon no lar için sonradan hesap açmak sıkıntı yapar mı

• Haber verdiğiniz için teşekkür ederim. 6x800gr marmarabirlik kuru sele + 1kg karlıoğlu=140-7(tosla)133 TL'ye geldi.

Karlıoğlunu bi deneyim bakalım. Denemeyenler için marmarabirlik kuru sele öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DARBE -- 24 Nisan 2021; 17:15:21 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende marmarabirlik az tuzlu hususi aldım. 12 teneke 240. 40 ve 50 düşünce 150 ye geldi 12 teneke. Umarım geçen ki gibi patlamaz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • vindobona V kullanıcısına yanıt

Denemedim hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM

aslında karlıoğlu 2kg 93,75 e alınabiliyor, kg46,87tl. 200/50+200/40 ile

Alıntıları Göster

nasıl oluyor hocam 200/50+200/40 ile 209,80 tl düşüyor 4 kg mı

• 5-6 gün öncesinde 60 liraya satılan 2kg tiryaki 95 olmus 97 liraya satılan 3 kilo lipton 120 lira olmuş. komboluk birşey yok. 79 liraya satılan 2kilo çaykur altınbaş 102 olmuş. iyi bindirmişler. bindirim üzerine indirim bile olsa normal fiyatına denk gelmiyor. demek ki ya yerlerse oruc oruc kafası basmas iteleriz diye düşünmüş trenyol

• b0Ni kullanıcısına yanıt
    Hocam satin aldigimiz kuponlarda dikkatimi çeken birşey var, kullanici bilgilerinde ki doğum tarihi kuponu satin aldigim tarih oluyor genelde bunun mantigi nedir? Bir diğer sorum ise kupon tanimlanan hesapla alisveris yaparken ödeme sayfasi direkt "gecersiz islem " diyor ( hatta satinaldigimiz kuponlarda da malesef bu tarz hesaplar cikiyor) bu durumu önleyecek bir tecrubeniz var mi? Teşekkürler

• Zeytin çok uyguna geldi. Umarım eksiksiz yollarlar. Bir çok üründe bindirim var aralarından olmayanları bulmak zor.

• Peynir, Tereyagi tavsiyesi olan var mi?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.