Şimdi Ara

Yeniden Stokta! 1 KG Antep Fıstığı 57,60 Lira ! Çeklerle, daha da ucuza geliyor.. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
269
Cevap
8
Favori
24.450
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xpugur

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Adam antepe milyon dolarlık tesis kurdu, dolumuda ordamı yapıyor sanıyorsunuz? Dorleo diyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xpugur

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    konuyu çarpıtma, bozuk malı tabiki her satıcı geri alır
    ordaki mevzu ZAMLI fiyattan satması ve trendyol'un kampanyasını kendi yapıyormuş gibi göstermesiydi. okumadınız diye atar yapıyon millete ama sen okumamışsın belliki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

95 lira yazmışti fiyatı, trendyol 'un kampanyasıni, kendisi yapıyormuş gibi açtı konuyu, bi de klasik boş esnaf ağzı, benim malım şöyle iyi böyle iyi, iade alırım ....

Alıntıları Göster

• bitirdiniz la :D

• titan1905 T kullanıcısına yanıt

Yani bu konudakini beğenmediniz öyle mi hocam?

• Deve Katili kullanıcısına yanıt

Teşekkürler.

• quote:

ordaki mevzu ZAMLI fiyattan satması ve trendyol'un kampanyasını kendi yapıyormuş gibi göstermesiydi. okumadınız diye atar yapıyon millete ama sen okumamışsın belliki

Alıntıları Göster

adam defalarca trendyolu nkendi inidirimi dedi ilk kampanyaya OKUMAMIŞSIN işte !!

OLAY bazılarının ne kadar şerefli olduğunu ispatlamaya dönüyor iyice !

adam hesabını bile kapatıp gitmiş sinirden cevapta veremdi, bende bu haksızlığa cevap vereyim dedim ama 3-5 OKUMA ÖZÜRLÜ "çok sayınlar" bana saldırıyorlar avukatlık yapıyormuşum firma çalışanıymışım falan diye !! OKUYUN ulan OKUYUN !!

ilk konuyu açan o adam değildi bu 1, adam trendyol sepet indirimi kendi indirimi dedi kaç kez bu 2 (( mahmut denen, konuyu açtı indirimi kendi yaptı diye sallıyor sonra bana okumamışsın diyor :D süpersin mamut !! ))

diğer bi "sayın kullanıcı" (!) nın yeni silinen konuda adamın kajuya dolar yükseldi o yüzden kampanya yapamadık demesini OKUMA ÖZÜRLÜ olduğu için dolar ne kadar arttı ki antep fıstığı fiyatıan zam yapıyor diye suçluyor ALGI sıfır olunca...

Yeniden Stokta! 1 KG Antep Fıstığı 57,60 Lira ! Çeklerle, daha da ucuza geliyor..

daha yeni sipariş geçmiş, daha önce almamış ama daha gelmeden karalamaya başlamış bile ne tarafındaki bilgiye dayanarak acaba... ayrıca niye aldın madem?

bu muydu yoksa diğer bi "çok sayın" olan mıydı bilemedim ama yeni mesajda kurtlı fındık kaju için sanki antep fıstığında kurt çıkmış gibi göstermeye çalıştı bi diğeri iade etmiş olmasına rağmen iade ettik tabi terbiyesiz adam vs diyor ki trendyolda şu ucuz üründeki yorumlara bakarsanız 4kg sipariş edip 1kg gelenler vs var ve firmaya ulaşamıyoruz cevap vermiyolar vs diyor hee onlarda başka firmanın trolü olabilir burdakiler gibi !

Yeniden Stokta! 1 KG Antep Fıstığı 57,60 Lira ! Çeklerle, daha da ucuza geliyor..

çok "sayın" OKUMA ÖZÜRLÜler adam fiyat nerdeydi diyor? (ben doğrularım çünkü 105-110 arasında almışlığım var 3-5 ay önce hatta yine trendyol indirimi ile 90-95e de almıştım) "çok sayın" hiç ürün almadan yorum yapan *şeyler* !!! ayrıca trendyolda normal fiyat 95tl imiş, trendyol sepet indirimi ile 73 tl ye inmişti, kupon kullanırken de normal fiyattan kullanılıyordu bu sorun olmuştu, bu yüzden bu sefer adam kendisi indirim yapalım dedi ama bu seferde fiyatlar çıktı(ilk fotoda da görüldüğü üzere zaten haftalar öncesinden adam sebebiyle açıklıyor) ((defalarca sordum bu "çok sayın" şeylere bana link at kardeşim aynı kalitede ürünü, ucuz olan naturel diye geçiyor, ana çatlak daha ucuzunu göster dedim yok sen avukatsın vs laf atmalar, bi ******** gidin))

burda da okumadığını belli etmiş tekrar, ürünü 94 den 73 e indiren trendyol un kendi sepet indirimi firmanın değil bunu niye algılayamıyorlar acaba?

o zamanda OKUMADI diye yine açıklamaya çalışmışım ama işte OKUMA özürlü olunca böyle oluyor demek ki...

o zamanda açıkladım, ama aşağıda saydığı mbazıları okumamakta okuduğunu anlamamkta direniyor ... garip!

şimdi çok bilen süper zeki "çok sayın" OKUMASI SÜPER(!) şahıslar yine cevap veremyecek çünkü engelliler ama onlar yerine başkaları vardır illa ki bitmezler. (hatta bazısının 2 hesabı var belliki adam mesaj attıktan dakka geçmeden 2 beğeni almış kim okudu da haklı bulduda beğeni attı? ki sadece adamın sataşma mesajıydı başka bilgide yok beğeni atacak)

"çok sayın" lar -->> lalow61 mahmut716 aksinaletinsan efuliz

bunlar gibi OKUMA ANLAMA ÖZÜRLÜLERDENseniz lütfen beni engelleyin ki mesajlarınızı göremeyeyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xpugur -- 6 Ekim 2020; 12:53:0 >

• Öteki konuda da almıştım güzeldi
    Bakalım bunlar nasıl

• quote:

Alıntıları Göster

""ordaki mevzu ZAMLI fiyattan satması ve trendyol'un kampanyasını kendi yapıyormuş gibi göstermesiydi. okumadınız diye atar yapıyon millete ama sen okumamışsın belliki""

kanıtlardan sonra utanıcak mı yoooo yazdıklarımıda okumayacak okusa da anlamayacak bi "çok sayın" şahıs çünkü :D

ayrıca hangi ülke de yaşıyor acaba? bozu kmalı her satıcı geri alıyormuş :) bozuk gelen binlerce tl lik telefonu iade etmek için 40 takla atanlar var? bozuk çıkan MARKA olan malı şikayetvar a yazıp cevap/sonuç alamayanlar var?

...

adamı sinir ettiniz((birisi vay döt diyor birisi sorunsuz iade etmiş ona rağmen terbiyesiz adam diyor diğeri okumadan ürün almadan boş boş eleştiriyor)) gitmiş(hesabını bile silmiş) beğenmiyorsan alma iade et geç, ne güzel foruma özel indirim vs yaptırırdık (onu şuan yapamamasının sebebini de açıkladı sitelerine kargo sistemi entegre edilmemiş henüz vs diye)

ulan uygun fiyatlı bişeyler alacaz iyi kalite de onun da içine etti bazı "çok sayın" şeyler!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xpugur -- 6 Ekim 2020; 13:9:40 >

• "Geçen yıl bu ürün için ortalama satış fiyatım 110-130arasında değişti. Fiyatın bu kadar düşmesinin sebebi geçen yıl 150bin ton civarında olan antep fıstığı hassadının bu yıl 400bin ton kadar olmasında dolayıdır. Ürün oldukça fazla ve covid sebebiyle ihracatıda yok denilecek az iç piyasadada ürüne bu kadar talep yok fiyatta bundan dolayı düşük eğer ihracat artar ise fiyat artarcaktır böyle devam ederse fiyatlar biraz daha düşebilir. "
    Diyipte
    Sonrasında fiyatı artınca da;
    "Trendyol kampanyayı bitirdi. Aslında ucuz değil 95 tl idi"
    Diyen adamı neden savunuyorsunuz anlamıyorum.

• @xpugur bana yazıp tutuyon da, engel atmışsin bana, alıntılayamiyorum.

o kadar uzun yazma, kimse okumaz, bu konudaki de tükenmiş zaten, dağılabiliriz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aksinaletinsan !! ne tarafınla okuyup ne tarafınla algılıyon la? kasten mi yapıyon lan troll !! nickten belli gerçi ***********

1- adam fiyatların düşmesinden kastı ki orda başkasına cevap veriyor(hatta orda üretici fiyatları düşmüş diye link atan da ben olabilriim, akrabası avukatıyı mya adam zorluyorum!! hmnmhn ***********), üretinin satış fiyatlarından bahsediyor ki hangi ürünün fiyatı ne kadar düştü orası belli değil belki en uyduruk ürün 60 tl den 30tl ye düştü haberde ondan bahsediyor?

2-fiyatı 105 tl den 95 e düşürmüş belki elinde fiyatlar düşmeden önce aldıkları vardı? ona rağmen fiyatı 95 e düşürdü ki haalaa diyorum haalaa anlama özürlü olduğundan anlamıyor 95 den 73 e düşüren trendyolun kendi sepet indirimi lan harbi sorunlu musun? kendi sitelerindeki link ben attım foruma zaten sitelerinde 85 falan dı 80 e düşürmüşler dedim hatta sitelerini güncellemişler yazdım mesajlarım ortada git oku lan delirtmeyin insanı! adamın sonra attığı mesajalrıda attım haalaa okumamış ****** gelmi şburda haalaa aynı mesajlara düm düz devam ediyor ************ ************* ************** ... noktaları içinden geldiği gibi doldur sonra şikayet et ******** ********** ***** ************** ********

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xpugur -- 6 Ekim 2020; 13:24:41 >

• ne çirkin konuşmalar var. blokladım geçtim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.