Şimdi Ara

Yeniden jailbreak yapma/ Tamir etme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ios 9.3.3 jb li cihaz appsync ve appcake yükledim cydia da restart istedi restart yapınca jb gitti tabi, pp25 en tekrar profili yükleyince menüye gelen jb aracında daireye basınca işlem başlıyor tuşları kilitleyince telefon kapanıyor jb olmuyor. Bu hatayı nasıl çözebilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktay811 -- 15 Ağustos 2016; 20:11:02 >

• +1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olana kadar deneyerek.

• Tekrar söyleyeyim home tuşuna 2 kere basın arka planda çalışan Cydia,appcake gibi cydia ile ilgili bütün programları sonlandırın.Tekrar denediğinizde tuş kilidine aldığınızda 25pp uyarı verecektir.
  • dostum bende de aynı sorun var düzeltebildin mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefon jbsiz haldeyken tekrar kendim kapatıp açtım sonra pangu ile jailbreakladım oldu. (Cydia impactor yöntemiyle)

• quote:

Orijinalden alıntı: oktay811

Telefon jbsiz haldeyken tekrar kendim kapatıp açtım sonra pangu ile jailbreakladım oldu. (Cydia impactor yöntemiyle)

nasıl yani o yöntemle derken ?

• Pp25 programınında sorun vardır heralde dedim kendi kendime. Cydia impactor indirip diğer jb yöntemiyle yaptım. Pp25 ile yapınca mavi bir program geliyor menüye ve çince, pangu yöntemiyle yapınca ingilizce bi program geliyor. Lisansı 1 yıllık olsun diye tik atıyorsun pp25 teki gibi tuşları kilityorsun sonra restart atıp başlıyor. Ben böyle yapmıştım oldu. Sizinki hangi jb ile jblendi?

• quote:

Orijinalden alıntı: oktay811

Pp25 programınında sorun vardır heralde dedim kendi kendime. Cydia impactor indirip diğer jb yöntemiyle yaptım. Pp25 ile yapınca mavi bir program geliyor menüye ve çince, pangu yöntemiyle yapınca ingilizce bi program geliyor. Lisansı 1 yıllık olsun diye tik atıyorsun pp25 teki gibi tuşları kilityorsun sonra restart atıp başlıyor. Ben böyle yapmıştım oldu. Sizinki hangi jb ile jblendi?

Pangu ile yaptım birkaç denemeden sonra oldu

• Sa kolay gelsin beyler. Aylardır arıyorum hala bulamadım eminim sız bilirsiniz. Zaman ayarlı otomatik mesaj tweak varmı bildiginiz? Yani örnek veriyorum cuma günleri ben ayarladıgım ve seçtiğim kişilere seçtiğim saatte cuma mesajı atacak. Ve bi tweak daha wardı ismini bilmiyorum, tam olarak yaptığı işlem suydu, mesela telefonu birine verirken ses tuşuna yada kodladıgın herhangi bi tusa basınca resimlere vs girilmmiyor. Güzel bi tweakti. Bilginiz varmı? Yardımcı olursanız cok sevinirim . bı el atsın bılen varsa
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.