Şimdi Ara

Yeniden jailbreak olmuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Safariden indirip jailbreak yapmıştım telefonu yeniden başlatınca gitti şimdi uygulamaya girip daire tıkladım ekranı kapattım telefon yeniden başldığı halde jailbreak gelmedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Telefon açıldıktan sonra home tuşuna 2 kez basıp cydia arka planda çalışıyor onu kapatın tekrar pp ye gelip daireye basıp tuşu kilitleyin resping atınca gelir jb.
  • o dairenin altinda tiklenecek bir kisim var o eger tiksizken olmuyorsa tikleyip deneyin ikisini de iki kere deneyin art arda da yanlis olmasin

• Arkaplan da çalışan bir şey yok ve tik de yok

• eftpft kullanıcısına yanıt
    orda bir versyon yaziyor olmasi lazim 1.2 mi

• Dostum deneyeceksin olana kadar. Ben 5 6 defa denedigimi biliyorum.
  • Belki ben de o kadar denemişimdir bu arada versiyon 1.1

• quote:

Orijinalden alıntı: eftpft

Belki ben de o kadar denemişimdir bu arada versiyon 1.1

Cydia impactor ile payı imzalayıp, telefona gelen Pangu ikonuna basarak yapabilirsin. Bende de telefonu kapatıp açtığımda, Pangu uygulaması ile olmadı. İpayı Impactor ile tele gönderdim, profilden Panguya güven verip 10 snde jb yaptım. Bu arada, Panguyu açınca, alttaki tiki atmayı unutma.
  • eftpft kullanıcısına yanıt
    1.1 de olmaz kardesim bilgisayardan full surumunu indirip tekrar kurman gerekir boyle yaparsan bir daha bilgisayar acmana da gerek kalmaz

• myfranco kullanıcısına yanıt
    Cydia impactor değilde şurdaki metodu yapsam olur mu sizce?

https://www.reddit.com/r/jailbreak/comments/4vborw/tutorial_how_to_get_1_year_certificate_in_1/

• quote:

Cydia impactor değilde şurdaki metodu yapsam olur mu sizce?

https://www.reddit.com/r/jailbreak/comments/4vborw/tutorial_how_to_get_1_year_certificate_in_1/

Oluyorsa yap.
  • beyler benim de gitti jail kendi kendine kapanip acildi simdi direkt pangu uygulamasi bastigimda atiyor bir bilgisi olan

• myfranco kullanıcısına yanıt
    cydia impactor ile İngilizce panguyu kurdum ordan jailbreak yapmayı denedim telefon yeniden başladığı halde jailbreak gelmedi
  • quote:

cydia impactor ile İngilizce panguyu kurdum ordan jailbreak yapmayı denedim telefon yeniden başladığı halde jailbreak gelmedi

Sertifikaya izin verdin mi?
  • hallettim şans eseri.Kilit ekranına bildirim geldi ekranı açtım uygulamada jailbreak başarılı yazıyordu telefon yeniden başlamadı girdim cydia ya açıldı ordan direk bi tweaki kaldırdım şu an bi sıkıntı yok gibi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.