Şimdi Ara

YENİDEN...doğal Ihlamur - kestane balı kargo dahil 1kg fiyatı 60 tl oldu (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
323
Cevap
23
Favori
19.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kestane balında kampanya yaptım normalde 80-100 tl olan kestane balını 40 tlye verecektim ama bal mevsimlerden dolayı ıhlamur ağırlıklı bir bal çıktı bu balın piyasa fiyatı 50 tl dir.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Ihlamur balının tadı nasıl hocam ? Kestane balını çok merak ediyordum ama demek kısmet değilmiş. Sizin verimide etkilemiş mağlesef.
  • Çiçek balı daha sağılmadı hocam ağustos eylül gibi başlıyor :) çam balı-çiçek balı sattığım için biliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

Ihlamur balının tadı nasıl hocam ? Kestane balını çok merak ediyordum ama demek kısmet değilmiş. Sizin verimide etkilemiş mağlesef.

İhlamur balinda ciceklerinin rayihasi baskin ayrica sattigim bu balda kestane de var ama orani az oldugu icin kestane diye satmak tuketiciyi aldatma olacagindan ihlamur bali diye satiyorum ama kestane balina kiyasla tadi biraz daha yumusak.olacagindan ailecek tuketilecek bir baldir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kedi Yiyen Fare

Çiçek balı daha sağılmadı hocam ağustos eylül gibi başlıyor :) çam balı-çiçek balı sattığım için biliyorum

evet haklısınız çiçek balı dediğiniz zamanlarda olur ama bu yörede bal bir defa sağılır ve genelde temmuz ayına denk gelir

• Hocam şu balın fiyatını biraz daha indirirseniz DH elinizdeki stoğu iki günde tüketir...Benden söylemesi...
  • Hocam bu fiyati daha asagiya cekemiyorum maliyetini kurtarmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: yalovabali77

quote:

Orijinalden alıntı: extramar

Üretmiş olduğunuz bal gerçekten %100 doğal saf kestane çiçeği balı ise deneme amaçlı olarak 5 kg.lık paketten alabilirim. Beklentilerime uygun olur ise 27 kg.lık teneke satın alırım.
    yalnız bölgenizde ıhlamur olduğunu belirtmişsiniz, benim talebim arının sadece kestane çiçeğine çalıştığı peteklerden olması, ıhlamur karışımı olmaması şeklindedir.
    kapıda ödemeli hangi kargo ile gönderi yapıyorsunuz, 5 kg ambalaj 5*1 şeklindemidir ?
    bereketli sezon dilerim. @yalovabali77

sağolun teşekkür ederim sizin belirttiğiniz gibi sadece kestaneye çalışmış olması gibi bir durum sözkonusu değildir. içerisine mutlaka ıhlamur ve başka çiçeklerden aldığı nektarları işlemesi çok doğaldır ama bu çiçeklerin yoğunluğu önemlidir. benim arıları koyduğum yer kestane ağırlıklı bir bölgedir .
    burada ptt kargo ile gönderme imkanım var balları 72 cclik cam kavanozlara doldurup herşişeyi güzeşce ambalajlayıp kutuya koyuyorum şişeler 1kg bal alıyor istediğiniz kadar kargolayabilirim

25 haziran tarihli ön siparişimdeki koşullar gerçekleşti ise satın alma sürecini başlatmak istiyorum.
    Daha öncede belirttiğim gibi, kestane yoğunluğu en yüksek ürün talep ediyorum. pm ile bilgilendirme yapabilirsiniz.
    hayırlı işler.

• hocam daha onceki mesajlarda belirttigim gibi ben bali tek sefer sagiyorum ve sagilan balin fitograflarini paylastim bu sene haziranin ilk iki haftasi gelen yagislar ve dusuk sicakliklar jeatane cicek acma donemine denk geldi .Genel itibariyle bal ihlamur ve kestane karisik ama ihlamir agirlikli bu sebeble ihlamur agirlikli duye satiyorum ve su an elimde tek bu baldan var isterseniz yardimci olabilirim

• alan arkadşlar burada yorum yaparsa iyi olur
  • quote:

hocam daha onceki mesajlarda belirttigim gibi ben bali tek sefer sagiyorum ve sagilan balin fitograflarini paylastim bu sene haziranin ilk iki haftasi gelen yagislar ve dusuk sicakliklar jeatane cicek acma donemine denk geldi .Genel itibariyle bal ihlamur ve kestane karisik ama ihlamir agirlikli bu sebeble ihlamur agirlikli duye satiyorum ve su an elimde tek bu baldan var isterseniz yardimci olabilirim

Peki o zaman verdiğiniz bu bilgilerden sonra ben nihayet bal almaya kararımı verdim ve artık sizinde sanalpazar.com ile tanışma zamanınız geldi diye düşünüyorum.

Sanalpazarı bilmiyorsanız hemen bir üyelik açın ve ürün listeleyin daha sonra bunu forumda paylaşın ve balınızı sanalpazar aracılığı ile satmaya başlayın böylece hem kredi kartı yolu ve taksitli alışveriş açılacak hemde kargo sabit heryöne 7 lira olacak üstelik sizde paranızı bankadan peşin olarak alabileceksiniz.

Önemli not: Balınızın ve kargo dahil fiyatının üstüne %5 sanalpazar komisyon bedeli ekleyin ki sizin elinize net 40 lira geçsin.

40 lira + 7 lira kargo + %5 komisyon bedeli=49.35 yuvarlak hesap oda = 50 TL'lik kargo dahil linkinizi bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: abrajj

quote:

hocam daha onceki mesajlarda belirttigim gibi ben bali tek sefer sagiyorum ve sagilan balin fitograflarini paylastim bu sene haziranin ilk iki haftasi gelen yagislar ve dusuk sicakliklar jeatane cicek acma donemine denk geldi .Genel itibariyle bal ihlamur ve kestane karisik ama ihlamir agirlikli bu sebeble ihlamur agirlikli duye satiyorum ve su an elimde tek bu baldan var isterseniz yardimci olabilirim

Peki o zaman verdiğiniz bu bilgilerden sonra ben nihayet bal almaya kararımı verdim ve artık sizinde sanalpazar.com ile tanışma zamanınız geldi diye düşünüyorum.

Sanalpazarı bilmiyorsanız hemen bir üyelik açın ve ürün listeleyin daha sonra bunu forumda paylaşın ve balınızı sanalpazar aracılığı ile satmaya başlayın böylece hem kredi kartı yolu ve taksitli alışveriş açılacak hemde kargo sabit heryöne 7 lira olacak üstelik sizde paranızı bankadan peşin olarak alabileceksiniz.

Önemli not: Balınızın ve kargo dahil fiyatının üstüne %5 sanalpazar komisyon bedeli ekleyin ki sizin elinize net 40 lira geçsin.

40 lira + 7 lira kargo + %5 komisyon bedeli=49.35 yuvarlak hesap oda = 50 TL'lik kargo dahil linkinizi bekliyorum.

http://www.sanalpazar.com/Yalova-Dogal-Ihlamur-kestane-Bali__isp26629009

• N11.com'da 250gr'lık kargo ücretsiz ilan açarsanız ben dahil birçok kişinin puanlarla alacağını düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: osiosborn

N11.com'da 250gr'lık kargo ücretsiz ilan açarsanız ben dahil birçok kişinin puanlarla alacağını düşünüyorum.

kusura bakmayın hocam en az 1 kg ve katları şeklinde ve sanalpazar üzerinden satabiliyorum

• 2014 yılı bal fiyatı sanal pazar üzerinden almak isterseniz 1kg kargo dahil 50 tl linki

isterseniz banka havalesinden sonra satışlarımız mevcut 1kg 40 tl + kargo bedeli

• önce kestane 40 lira

sonra kestane 60 lira (az çıktı)

sonra kestane 40 lira

sonra ıhlamur 40 lira

Özetle standart "tutturabildiğine" mantığı süre gelmiş devam ediyor, yanlışsam düzeltin lütfen ama benim anladığım bunca zamandır takip ediyorum, budur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: syruse

önce kestane 40 lira

sonra kestane 60 lira (az çıktı)

sonra kestane 40 lira

sonra ıhlamur 40 lira

Özetle standart "tutturabildiğine" mantığı süre gelmiş devam ediyor, yanlışsam düzeltin lütfen ama benim anladığım bunca zamandır takip ediyorum, budur.

hocam balın değeri bu zaten daha önce de belirttiğim gibi
    ben bali tek sefer sagiyorum ve sagilan balin fitograflarini paylastim bu sene haziranin ilk iki haftasi gelen yagislar ve dusuk sicakliklar jeatane cicek acma donemine denk geldi .Genel itibariyle bal ihlamur ve kestane karisik ama ihlamir agirlikli bu sebeble ihlamur agirlikli diye satiyorum ve su an elimde tek bu baldan var isterseniz yardimci olabilirim
    diye yazdım balın piyasası bu zaten ben kestane ve ıhlamur olmasına bakılmaksızın size 40 tl ye verecektim ama şartlar uygun gelişmedi ve sağdığım bu balı bu fiyatdan veriyorum

• 2014 yılı bal fiyatı sanal pazar üzerinden almak isterseniz 1kg kargo dahil 50 tl linki 

isterseniz banka havalesinden sonra satışlarımız mevcut 1kg 40 tl + kargo bedeli

• Eğer sizin de dediğiniz gibi bu balın fiyatı bu ise sıcak fırsat olması için fiyatlarınızı aşağı yönlü güncellemeniz gerekmezmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: phatron_23

Eğer sizin de dediğiniz gibi bu balın fiyatı bu ise sıcak fırsat olması için fiyatlarınızı aşağı yönlü güncellemeniz gerekmezmi?

bu balın piyasa fiyatı kargo hariç mevsime göre 50-80 tl arası değisiyor ben kargo dahil 50 tl kargo hariç 40 tl ye veriyorum alıcı hangisini tercih ederse

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.