Şimdi Ara

Yeniden başlat dedim bir daha açamadm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ubuntuyu başlat diyorum siyah ekran geliyor sonra bir iki madde geçiyor ğarlaklık düşüyor ve error veriyor
     Yeniden başlat dedim bir daha açamadm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bilgisayar'ın güç kısmında bir sorun olabilir gibi. USB portlarına bağlı herhangi bir şeyi çıkarıp açmayı denediğinizde yine aynı sorunu alıyor musunuz?
  • Huddleston kullanıcısına yanıt
    Evet hocam denedim yine aynısı

• Sanki diskte bir sıkıntı var. Ama USB hata mesajı ne alaka onu çözemedim.
    USB lerde takılı bir şey mi var?
  • mesutalf kullanıcısına yanıt
    Hocam takılı olsada olmasada hatayı verıyor.
  • http://askubuntu.com/questions/778832/16-04-wont-boot-after-latest-updates

Sorun şu gibi sanki ingilizcemin yetersizliğinden dolayı tam çeviri yapamıyorum.
  • -TheDifference- kullanıcısına yanıt
    Verdiğiniz linkteki sorunu yaşayanlar nvidia driverları ile sorun yaşadıklarını belirtmişler. Kermes modülü ile driverları uyumsuzluğu ile ilgili şikayetleri var. Çözüm olaraktan recovery modunda nvidia driverlarını silip son sürüm ile güncelleyince sıkıntıyı gidermiş.
    Diğer kişide ctrl+f1 girişinden sonra PATH değişkeninin değerini düzelterek sorunu çözmüş. Sizde nvidia driverlarını yüklediyseniz çözümleri deneyebilirsiniz belki düzelir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • fenestramundi F kullanıcısına yanıt
    Hocam bende ekran kartı ile ilgili terminalde bir kaç şey yapmıştım res attım ondan sonra oldu büyük ihtimal nvidia ile ilgili bir sorun, recorvy moddada açılmıyor parolamı yazıyorum öyle kalıyor

• -TheDifference- kullanıcısına yanıt
    parolanızı yazdıktan sonra ctrl+f1 yapıp eğer ekran gelirse paylaştığınız linkteki PATH ksımına bir bakıp düzeltin belki kurtarabilirsiniz. adım hıdır elimden gelen budur misali linux kullansamda işin teknik kısmından çakmıyorum o yüzden ancak elimden bu kadar yardım etmek geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenestramundi -- 15 Kasım 2016; 19:31:35 >
  • fenestramundi F kullanıcısına yanıt
    Yok hocam işe yaramadı teşekkür ederim ilgilenmen yeter hocam w7ye dönücem mecvur

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.