Şimdi Ara

# Yeni Yüzyıl Üniversitesi'ni Kazananlar # Kayıt Kılavuzu Yayınlandı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
2
Favori
5.101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ekiskalibur

Geçen yıl 443 puanla girmiştiniz, bu yıl da pek farklı olmaz o halde diye farz edebiliriz. Bu yıl da en aşağı bu puanla almıştır değil mi? Tercihlerin öncesinde ösym kılavuzunda yazan başarı sırlamasına göre bir ihtimal olur diyordum 5970 ile geçtiğimiz yıl öğrenci almış bu bölüm, bu başarı sırlamasının epey üzerindeydim ben. Lakin olmadı. :S

Hocam tercih sırasında mı bir hata yaptınız? Yoksa olması lazım. Bu yıl 427 ile kapamış sanırım.
  • Sekobro kullanıcısına yanıt
    hayır tercih sıralamamda hata yapmadım, yeni yüzyıl üniversitesi , İngiliz dili ve Edebiyatı (Tam burslu) beşinci tercihimdi, başarı sıralamam 5760. Lakin puanım 423 geçmişlerse bu nedenle geçmişlerdir beni sanırım. Yine de hangi başarı sırasına denk geliyor diye görmek isterdim. Link var mı elinizde?? Kesin olarak kaçla kapattıklarını
    görmek istiyorum.
    Eğer bir yanlışlık var ise de ,gereken yerlere başvuruda bulunayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekiskalibur -- 11 Ağustos 2013; 14:12:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekiskalibur

bu yıl yayınladıkları tercih kılavuzundan mı bahsediyorsunuz?? tercihler öncesinde yayınladıkları bir kılavuz vardı hani?? en iyisi elinizde linki var mı varsa yollar mısınız??

ÖSYM'nin sitesinde, sonuçların açıklandığı bir sayfada tablo 3, 4 ve diğerlerinin bağlantıları vardı. Bu sene hangi program kaç puanla kapatmış, bakmıştım. Şimdi memlekette olduğum için elimdeki dosyaları da paylaşamayacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkür ederim ilginiz için, buldum en sonunda
  • Beyler uni ortamı nasıl? Güzel Sanatlar ya da iletişim Fakültesi hakkında fikirleriniz nedir? Tutucu bir uni mi? Ben eğlenceye aktiviteye düşkün biriyim

• Çoğu kimse okulu beğenmiyor, fakat başka okul görmediklerinden ya da özel okul olunca hiç çalışmadan okulu bitirebileceklerini zannettiklerinden olabilir. Yaklaşık on gün sonra kayıtlar başlıyor. Hasta olduğumdan henüz belgeleri tamamlayamadım. Elimdeki belgelerin fotokopisini çektireceğim, belki fotoğraf çekineceğim, yurt için adlî sicil kaydı ve sağlık raporu gerekecek. Okul rapor istemez inşa'Allah. Şu hızlı tren tamamlanmış olsaydı daha güzel olacaktı. :)

• Bende fizyoterapi ve rehabilitasyon bölümüne yerleştim arkadaslar.
    uydudan gördüğüm kadarıyla üniversitenin karsı tarafında siteler var ve kalma sorunu olmayacak gibi
    o bölgedeki ev kiraları hakkında bilgisi olan varmı arkadaslar
    dayalı döşeli bi ev tutmak istesek ne kadar ev kiralari
  • Okulun karşısı sanayi sitesi. Ev var mıdır, varsa ucuz mudur; bilmem. Seyitnizam Mahallesi'nde ev bulunabileceğini düşünüyorum. Facebook'taki sayfa ve gruplara da bakın.
  • Arkadaşlar, eksik belgesi olan var mı?

• Arkadaslar elektrik elektronik muhendisligi okuyan var mi?

• Uluslararası ticaret kazandım beyler burada

• düzenleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mz~ -- 30 Ağustos 2017; 16:54:15 >
  • Hayırlı olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahrikk

Hayırlı olsun.

kardeşim merhaba
    ben dgs'den tam burslu görsel iletişim kazanabiliyorum bu okulu ancak hep olumsuz yorum gördüm.

%50 burslu istanbul aydın var eski okulum orayı mı yazayım tam burslu burayı mı bölümler aynı ne dersin
  • Internet'e olumlu yorum yazan fazla yok. Olumsuz yorum da okulun küçük olmasından falan olur ama okul küçük olduğu için daha sıcak bir ortam oluyor. Tam burs tutuyorken İstanbul Aydın'a gidilmez. Yalnız eğitimden memnun olup olmadıklarını girmek istediğin bölümde okuyan birilerine sorarak öğren. Örneğin psikoloji okuyan bir arkadaşım memnun değildi ama hukukçular memnun. Ben de geçen sene memnun kaldım fakat seneye ne olur, bilmem. Çünkü kaliteli bir hocamız okuldan ayrıldı. Ama hoca kalitesi olarak genelde iyi. Geçme notu 50. Hocalar derste iyi, sınavda pek zorlamıyor genelde. Tabi o da bölüme göre değişiyor. Dediğim gibi, o bölümden birileri ile görüş muhakkak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba ben % 75 ing dili ve edeb kazandım yeni yuzyil üniversitesinde. Ama içim rahat etmedi bundan sonraki tercihim istanbul aydin uni ing dili ve edebiyatiydi. Sanki ordaki hocalar daha kaliteli gibi düşünüyorum. Sonuçta Boğaziçi'nden mezun olan hocalar var ve bi kaç kişiyle konuştum içimi rahatlaticak şeyler de söylemediler. Keşke orayı mi yazsaydim diyorum hala. Bilgi verirseniz bu konu hakkında sevinirim.

• Hocam sınavlar pek zor olmuyor demişsiniz, hangi bölümdeydiniz acaba ? İİBF de sınıf geçme durumu nasıl
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.