Şimdi Ara

Yeni Yil 8GB Tarifesi 29TL-(TürkTelekom) (143. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.255
Cevap
111
Favori
437.637
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar vodafone taahhütüm bitiyor bu ay
    bu tarifeye geçmek için ne yapmak gerekiyor.
    direk telekomu arasam geçirirler mi bu fiyattan
  • 30 TL altı için f/p ürünü sanırım bu tarife.
    1000dk - 1000smsn - 8gb - 25 TL
    vergiler dahil 27 TL oluyormuş.
    ben de bu ay geçtim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: artçı

arkadaşlar vodafone taahhütüm bitiyor bu ay
    bu tarifeye geçmek için ne yapmak gerekiyor.
    direk telekomu arasam geçirirler mi bu fiyattan
    Aynı durumdayım. Yardımcı olabilecek arkadaş var mı? Uzun zamandır operatör değiştirmedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tt uygulamasında bir numarama 15 gb 1000 dk 1000 sms 35 tl geldi 12 ay faturali diger numarama 6 gb 1000 dk 1000 sms 30 tl geldi ikisindede kabul etmedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TTnin ucretlendirme periyodu 100 kb. Turkcellde bu deger 1 kb.

Bu nedenle TTnin 8gb dediği turkcellde 3gb gibi oluyor. Bu nedenle pek avantaji kalmiyor gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • conqierors kullanıcısına yanıt
    Hocam nasıl geçtiniz bu tarifeye

• Arkadaşlar benimde tahattur bitti tahattutsuz fiyattan devam ediyorum acaba son bir blof atsam mi yoksa başka operatöre geçeceğim, faturasiza gecirirlirse 30 tl de öyle masraf çıkmasın istiyorum ne yapmak mantıklı sence.

• mamilim90 kullanıcısına yanıt
    15gb paketi bence iyi fiyatmis ayni gb paketlerini 50-60 tlye alanlar okudum forumda. (8gb 27tl tarifesindeyim)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Jeopol kullanıcısına yanıt
    Turkcell eko 3gb paketindeyim yanilmiyorsam o da 100kb idi. Mobil veriyi surekli kapatip acmazsaniz kullaniminiza etki etmez.

• Sizin tarifeyi bekliyorum bende 15 gb evet guzel ama maksimim 5 gb filan kullanıyorum aylık fazladan odeme yapmis olucaktim

• mamilim90 kullanıcısına yanıt
    kullanima gore degerlendiriyorsaniz evet fazla olabilir, faturasiza gecme talebinde bulunduktan sonra blöfle bu teklifi aldim umarim size de gelir

• mehmet 1905 M kullanıcısına yanıt
    Müşteri hizmetlerini aradım, taahhüdüm bu ay bitiyor bu nedenle faturasız tarifeye geçmek istediğimi söyledim.
    İşlem için kayıt aldılar ve 1-2 hafta sonra dönüş yaptılar, neden faturasıza geçmek istiyorsunuz diye sordular. Faturasızdan faturalıya geçişlerde kampanyanız var, bunlara geçmek için hattımı faturasıza geçirmek istiyorum dedim. Eğer faturasıza geçmemi istemiyorsanız, faturalıda bana uygun bir kampanyanız var mı diye sordum. Bakayım dedi, 1000dk,1000sms,8gb 25 TL vergiler dahil 27 TL olan bir tarife var, kabul ediyorsanız dedi. Ben de buna geçtim.

düzenleme: Ayrıca taahhüt bitmesini beklemeyin, son ay içerisinde başka tarifeye cezasız geçiş yapılabiliyor. Geçen sene boşuna taahhüt bitmesini beklemiştim ve 1 ay yüksek fatura ödemiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi conqierors -- 25 Ocak 2019; 21:4:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: conqierors

Müşteri hizmetlerini aradım, taahhüdüm bu ay bitiyor bu nedenle faturasız tarifeye geçmek istediğimi söyledim.
    İşlem için kayıt aldılar ve 1-2 hafta sonra dönüş yaptılar, neden faturasıza geçmek istiyorsunuz diye sordular. Faturasızdan faturalıya geçişlerde kampanyanız var, bunlara geçmek için hattımı faturasıza geçirmek istiyorum dedim. Eğer faturasıza geçmemi istemiyorsanız, faturalıda bana uygun bir kampanyanız var mı diye sordum. Bakayım dedi, 1000dk,1000sms,8gb 25 TL vergiler dahil 27 TL olan bir tarife var, kabul ediyorsanız dedi. Ben de buna geçtim.

düzenleme: Ayrıca taahhüt bitmesini beklemeyin, son ay içerisinde başka tarifeye cezasız geçiş yapılabiliyor. Geçen sene boşuna taahhüt bitmesini beklemiştim ve 1 ay yüksek fatura ödemiştim.
    Şu an faturasızda olan birisi bu pakete geçebilir mi acaba?
    Eşim için bir denesem mi?

• Zaba kullanıcısına yanıt
    bence müşteri hizmetlerini arayın "ben faturalıya geçmek istiyorum bana uygun hangi tarifeniz var" diye sorun.
    Uygun tarife bulamazsanız, müşteri hizmetlerine "ben operatörümü değiştirmek istiyorum ne yapmam gerkir" diye sorun. forumda birisi öyle yaptığını ve kampanya için arandığını söylemişti.
    Tarife değişikliğinde mevcut tarifenizde son ayı kullandığınız gün kadar mı fatura çıkarıyorlar?

• 2003den beri kullandığım hattım için her sene yenilenen indirimi bu senede talep ettim fakat bu sene ne yaptıysam vermediler, bende hat taşıma kayıdı açtırdım dönüş oldu fakat hiçbir teklif sunmadılar, ardından kontölüye geçiş talep ettim ve onada bir teklif sunmadılar 3.günün sonunda kontörlüye geçişimi yapmış adi firma. 15 yıldır bir tane faturamın son ödemesi geçmemiştir buna rağmen bir çırpıda siliyorlar müşteriyi bu kadar vizyonsuz bu kadar müşterisine önem vermeyen bir firma, yapacak kişiler değerlendirsin derim. Şimdiki sorunum kontörlü nasıl bir tarüfe tavsiye edersiniz ortalama 5-6 gb internet yeterli geliyor.

• Faturasiz hatta geçiş talebi yapınca,diyelim ki arayan soran olmadı,otomatik geçiyor mu?
    Bir de faturasıza geçince herhangi bir taahhüt oluşuyor mu otomatik olarak?
    Taahhutum bitiyor,denemek istiyorum ,kabul ederlerse 1000 dk,8 GB 25 TL iyiymiş .
    Şu an 1000 dk,4 GB. 29 TL ye kullanıyorum.Kurumsal tarife.2.yilim sona eriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spiderman07 -- 27 Ocak 2019; 15:14:13 >
    Ben de şimdi müşteri hizmetlerini aradım ve faturalidan faturasiza geçmek için talepde bulundum. Neden diye sordu. Keşke önce bu yazını okusaydim. Talebimı kayıt altına aldılar ve size dönüş yapacağız dediler. Bakalım ne zaman arayacaklar ve ne teklif edecekler. 😊
  • arlanmazz kullanıcısına yanıt
    açık ve net konuşun, sorununuzu belirtin ki ona göre çözüm bulsunlar. Faturalıda şu an bana uygun bir tarife yok, bu nedenle geçmek istiyorum diye söyleyin. Sisteme bakın, bana uygun tarifeniz var ise faturalıda kalabilirim dersiniz... :)
    şu an genelde 8gb tarifesini 27-29 TL aralığında birçok kişiye söylüyorlar. Size de en kötü bunu söylerler umarım!
    15gb 35 TL tarifesi de güzeldir. Onu verselerdi ben alacaktım, ona 60 tl dediler. Ben de 8gb olanı seçmiştim.
    Tekrar mı arayayım yoksa aramalarını mi bekleyelim?

• 
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.