Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Yeni Yil 8GB Tarifesi 29TL-(TürkTelekom)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
3.249
Cevap
137
Favori
420.090
Tıklama
Giriş
    32 Mesaj
    Turk telekomdan taahütüm dün bitti ayın 20sinde faturasız hatta geçiş talebi oluşturdum ama bugün aradığımda öğrendim ki oluşturulmamış yeniden oluşturdum bekliyorum ama turk telekomdan soğuyacağım bir olay yaşadım gece 12 de durduk yere hattıma haftalık 4gb internet 22tl karşılığında yüklenmiştir diye mesaj aldım ama kesinlikle ben böyle bir işlem yapmadım şikayette bulundum hatta daha interneti kullanmadım ama iptal olmayacağını işlemi benim gerçekleştirdiğimi sistemde hata olmayacağını söylüyorlar konuyla ilgili nereye başvurabilirim acaba

Sistemde hata olmayacağını söylüyorlar ama 1 sene önce sistemsel sorundan faturama 40tl yansıtmaya başladılar taksitle böyle de sıkıntılı bir hat ama fiyatı uygun diye katlanıyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

quote:

Orijinalden alıntı: tahsin75

Selamlar,

Ne yaptıysak ne ettiysek bu teklifi vermediler, geçenlerden bahsettik, sürekli kişiye özel dediler, bizde özel olalım dedik hep tekliflerini reddettik ama olmadı mecbur Vodafone geçtim dün.

Alıntıları Göster
    Valla hocam benimde umudum yoktu. Hatta dediğim gibi artık faturasıza geçecektim son aramada verince tamam dedim. Şans işi galiba birazda.
    Geçmiş olsun inşallah seneye düzgünü olurda daha ucuza konuşursunuz.

@NeutronS Anladım hocam. sizinki de baya yakınmış pazartesi olmazsa salı siz arayın ya da pazartesi güzel teklif vermezlerse salı tekrar arayın düşünmem lazım bu koşullarda faturasıza geçerim felan diyin salı bir daha şansınızı deneyin
    |
    |
    Bahsedilenler: NeutronS

• Teğmen
    116 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kental

Bu secenek sadece faturaliya mi gecerli? Kontorlude boyle bisi yapilamaz mi? Ben turkcellde 23tl 2gb 500dk aliyorum ama daha fazla internet icin degistirmeyi dusunmustum? İlbasindan sonraya dusunuyorum.
    faturalı hocam. Yılbaşından sonra zam gelir tarifelere bence siz bir türk telekom bayisine uğrayın en azından faturasızda kampanyaları varsa onu söylerler
    |
    |

Iptal edicem dedim %10indirim yaptilar gene kabul etmedim.

Bu konuya es kaza denk geldim ve faturasiza gecmek istiyorum dedim ve kayit olusturdum aranmayi bekliyorum bakalim.

Eger olmazsada madem 35lira vericem baska operator kazansin.elin arabina peskes cekip koca sirketi batma noktasinda teslim alip acisini bizden cikartiyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toojohn -- 23 Aralık 2018; 17:38:50 >
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    157 Mesaj
    Geçen yıl numara taşıyarak gsmobile coşturan 3 gb (3gb 500dk 1000 sms aylik 20tl) geldim. Simdi taahhüt bitmeye yakın faturasiza gecis talimatı verdim. Hemen aradılar. 8gb 1000dk olan tarifeyi 26 ya istedim. Vermedi. 29 dan asagi olmuyor dedi kabul ettim. Yeni tarifem gs mobile fırsat 8gb. 8gb 1000dk 1000sms

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    25 liraya 5gb tarifesindeydim. 2 kere aradılar. İlkinde aynı fiyatı, ikincisinde 30 lira teklif ettiler. Israrla kabul etmedim. Taahhütümün bitişinin 2 gün sonrasında aradım faturasıza geçmek için. Bana özel teklif olduğunu söyledi. Eşşiz 6gb tarifesini 25 liradan verdi. Vergiler hariç. El mahkum, kabul ettik.
    |
    |

Faturasiz Tt tarifelerine geçin. Sizin bulunduğunuz operatörden geçilmez hićbir tarifeye.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    djcool kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Benimde 8 gb 1000 dk 1000 sms 27 lira taahhüdüm bir aya bitiyor. Az evvel aradılar 750 dk 500 sms 8 gb net 36 liraya verelim dediler. Az daha küfür edecektim. Kabul etmedim dalga geçiyolar. Aynı şartlarda taahhüdü yenileyin dedim kabul etmediler bende siz bilirsiniz dedim.

|
    |

Aradım bu tarifeyi istedim bu fiyata vermediler :))

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    optikzom kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    206 Mesaj
    İlk kez faturasıza geçirme blofunde arandim 4gb olan paket 25 tl teklif edildi vazgeçtim.

İkinci kez faturasıza geçiş talebi oluşturdum yine aynı 1000dk 1000 sms 4gb 25 tl

Galiba bana bu fiyattan 8 gb olan tarife teklif edilmeyecek

Not 2 yıldır bloflu olarak bu fiyatları alıyordum bu sene yemedi :)

4 gb olanı kabul edeceğim galiba başka uygun tarife yok gibi

|
    |
    8GBlık paketi 25+telsize anlaşmıştım. daha sonra aradılar %10 indirim yapacağız ilave olarak dediler ben de yapın dedim. güncel faturam 22.58 e düştü. %10 muhabbeti niye oldu anlamadım ama neyse. fazla karıştırmamak lazım.

Orijinalden alıntı: BakimsizTarzan

8GBlık paketi 25+telsize anlaşmıştım. daha sonra aradılar %10 indirim yapacağız ilave olarak dediler ben de yapın dedim. güncel faturam 22.58 e düştü. %10 muhabbeti niye oldu anlamadım ama neyse. fazla karıştırmamak lazım.
    Bende bugün başvuru yaptım faturasıza geçiş için bakalım teklif edecekler mi 25tl . Sizinki tam ballı kaymak olmuş. Kaç güne aradılar hocam sizi

Orijinalden alıntı: sadakte005

Bende bugün başvuru yaptım faturasıza geçiş için bakalım teklif edecekler mi 25tl . Sizinki tam ballı kaymak olmuş. Kaç güne aradılar hocam sizi

Alıntıları Göster
    Cumartesi kayıt bırakmıştım salı akşam üstü aradılar anlaştım 25+telsize. Çarşamba akşamı dandik bir numaradan aradılar tekrardan 25 liraya anlaşmışınız %10 daha indirim yapacağız 12 fatura sözüne dedi. Zaten 1 gün önce anlaştığım için olur dedim. 8gb tarife 22.58 e gelmiş oldu.

• Er
    8 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BakimsizTarzan

Cumartesi kayıt bırakmıştım salı akşam üstü aradılar anlaştım 25+telsize. Çarşamba akşamı dandik bir numaradan aradılar tekrardan 25 liraya anlaşmışınız %10 daha indirim yapacağız 12 fatura sözüne dedi. Zaten 1 gün önce anlaştığım için olur dedim. 8gb tarife 22.58 e gelmiş oldu.

Alıntıları Göster
    Faturasız a geçerseniz 30 TL ücret alıyoruz dediler bana size de dediler mı ve de kesinlikle kampanya önermiyorlar

• Yüzbaşı
    604 Mesaj

Diyorlar, yılmayın direnin

|
    |
    eminekcby kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Dediler. Olur alın dedim aramayı kaçırmayın sıkıntı olmaz

|
    |
    eminekcby kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Bey Azura
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
4,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.