Şimdi Ara

YENİ XBOX ONE & 360 ALACAKLAR VE ACEMİSİ OLANLAR [ANA KONU] (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.308
Cevap
44
Favori
500.723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ürün 2 saat önce elime ulaştı 2 saat boyunca başından kalkamadım.Atik elektronikten aldım herkese öneririm kendilerinede çok teşekkür ederim...
  • Arkadaşlar forumda da konusu var, cd çizme ile ilgili. Elite'lerde de cd çizme sorunu var mı ya da böyle bir şeyle karşılaşan var mı ? Birde Xbox'da oyunlara eklenti indirmek için Xbox point şart mı ? -Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 7ender -- 2 Nisan 2008; 20:42:39 >
  • Bende hiç disk çizme sorunu olmadı. Konsolu disk dönerken hareket ettirmediğiniz sürece, disk çizeceğini sanmıyorum. Bütün marka DVD sürücüleri kullandım, hiç birinde çizme sorunu olmadı.

Oyunların eklentilerini, oyun içi menülerinden yapıyorsunuz çoğunlukla ve bunun için ekstra bir ödemeye veya puana ihtiyacınız olmuyor. Bazı oyunlar otomatik olarak güncellenebiliyorlar. Mesela DMC 4.
  • bana alinmasi gereken ortalama bir xboxin (pes,fifa,nba i çalistirsin bana yeter ztn hdmi olsun bide :D) özelliklerini iste pack ini fln yazabilirmisiniz? bide trükyiede bulablcegim en ucuz fiyatini... olmadi ebaye bakcam da o özellikler dogrultusunda :)
    tesekkürler...
  • Xbox Arcade şu anda alabileceğin en sorunsuz ve uygun fiyatlı xbox modeli.Military pack daha ucuza bulabilirsin ama 3 kırmızı riski var.Atikte arcade modelini 550 ytl bulabilirsin.
    Ayrıca ebay olayına bulaşırsan kargoyu getirememe ihtimalin büyük.Öyle büyük bir ürün gümrükten geçerken baya bir başını ağrıtır.Getirsende Türkiyeyle aynı fiyata gelir gümrük parası vs...
  • arcade sanırım harddisksiz çok gerek varmı harddiske?
    ve önerdiğiniz bi yer varmı almak içn ?
  • HDD oyunlar için ölümcül gereklilikte değil. 256Mb hafıza kartı oyun save dosyaları için fazlasıyla yeterli.

Satın almak için, forumda daha önce konuşulan güvenli mekanlara başvurabilirsiniz.
  • Arkadaşlar Elite kutusunda 2007/11/02 yazıyor tarih olarak. Bu üretim tarihli olanlar sorunsuz mu ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ygal

Arkadaşlar Elite kutusunda 2007/11/02 yazıyor tarih olarak. Bu üretim tarihli olanlar sorunsuz mu ?

Güvenle alabilirsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: CellaTurcica

quote:

Orjinalden alıntı: Ygal

Arkadaşlar Elite kutusunda 2007/11/02 yazıyor tarih olarak. Bu üretim tarihli olanlar sorunsuz mu ?

Güvenle alabilirsin

Çok teşekkürler
  • arkadaşlar arcade alıcam derken halo pack nedir diye bir bakayım dedim, nedir yorumlarınız, halo pack kullananların yorumlarını bekliyorum...18 nisanda alıcam konsolu(şafak sayıyorum adeta)...
  • Selamün aleyküm. Xbox 360 almaya karar verdim. Ama xbox 360 konusunda pek bilgim olamadığı için araştılamarım sonucu iki modelin birinden almam gerektiğine karar verdim. Xbox 360 pro pack mı yoksa Xbox 360 ELİTEMİ. bide bunların özelliği nedir fiyatları ne kadar .Özellikle fiya konusunda cevaplarınızıda beklerim. nerden bulabilrim çünki bütçem biraz dar yane İnşallah bir sorun çıkmadan 700 ytl felan yapabilirim
  • arkadaslar pc alacaktım vazgectim haziranın ilk haftası XBOX 360 almayı planlıyorum ama XBOX 360 konusunda yeterince bilgim yok bana ne önerirsiniz butcem 1000YTL yani 1 milyar ne alabilirim lutfen yardımcı olun tavsiyelerinizi bekliyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: yekepe

arkadaşlar arcade alıcam derken halo pack nedir diye bir bakayım dedim, nedir yorumlarınız, halo pack kullananların yorumlarını bekliyorum...18 nisanda alıcam konsolu(şafak sayıyorum adeta)...

Halo paketlerden alabilirsin ama yeni modelleri çıkıyor mu bilmiyorum. Yapman gereken, en son anakart modeli olan Falcon anakarta sahip bir model alman. Alacağın yere sor anakartın ne olduğunu ve ona göre al. Şu anda 2008 tarihli konsollar bile satılmaya başlandı ülkemizde ve bulmak hiç de zor değil.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mj_dangerous

Selamün aleyküm. Xbox 360 almaya karar verdim. Ama xbox 360 konusunda pek bilgim olamadığı için araştılamarım sonucu iki modelin birinden almam gerektiğine karar verdim. Xbox 360 pro pack mı yoksa Xbox 360 ELİTEMİ. bide bunların özelliği nedir fiyatları ne kadar .Özellikle fiya konusunda cevaplarınızıda beklerim. nerden bulabilrim çünki bütçem biraz dar yane İnşallah bir sorun çıkmadan 700 ytl felan yapabilirim

Eğer senin için HDD önemli ise, Pro paketlerden alabilirsin. 700 lira civarındalar bildiğim kadarıyla. HDD önemli değilse, 550-600 lira civarında olan Arcade paketlerden de alabilirsin. Pro ile aralarında HDD farkı var sadece. Bir de anakartının Falcon olmasına dikkat et. Daha önce modeller, özellikleri ve avantajları konusunda birçok kez konuşuldu. Arama seçeneğini kullanarak konuşulanlara ulaşabilirsin.

• quote:

Orjinalden alıntı: kuroasogeco

arkadaslar pc alacaktım vazgectim haziranın ilk haftası XBOX 360 almayı planlıyorum ama XBOX 360 konusunda yeterince bilgim yok bana ne önerirsiniz butcem 1000YTL yani 1 milyar ne alabilirim lutfen yardımcı olun tavsiyelerinizi bekliyorum

Tavsiye istemek yerine forumu araştırsaydınız zaten cevabı alırdınız. 1000 YTL bütçe ile Elite alınabilir. Falcon anakartlı Elite modellerden alabilirsiniz. Veya daha düşük modellerden alıp, artan parayla ekstra gamepad, kaliteli HDMI kablo veya ses sistemi falan da alma şansınız olabilir. Bence ikinci seçenek daha mantıklı.

• öncelikle değerli yorumun için tesekkur ederim fakat ben birde monitor alacağım 22' istiyorum onların fiyatıda en az 500YTL sanırım birde XBOX360 ın Ankarada satılan satıs yerlerini biliyormusunuz veya Ankarada satılıyormu XBOX360 lar
  • Benim için harddisk önemli değil. Benim için iyi olanı almaktır. Xbpx 360 ELİTE nin çok harika birşey olduğunu söyliyenler de var ve pro packın da. Ama eğer aralarında sadece HDD farkı varsa Pro pack alabilirim. Peki neden bu farkı ortaya koyma sebebinizi öğrenebilirmiyim. HDD farkı dedinizde yane hangi konuda neyi eksik
  • quote:

Orjinalden alıntı: kuroasogeco

öncelikle değerli yorumun için tesekkur ederim fakat ben birde monitor alacağım 22' istiyorum onların fiyatıda en az 500YTL sanırım birde XBOX360 ın Ankarada satılan satıs yerlerini biliyormusunuz veya Ankarada satılıyormu XBOX360 lar

Ankara'da satılan yerler için forumu araştırmanızı tavsiye ederim. Kubilay adlı arkadaş vardı Ankara'da konsolu satan. Çoğu kişi de memnun.

Monitör de alacaksanız eğer, PAL Arcade Xbox almanızı öneririm. Geri kalan 450-500 civarı para ile de monitör alırsınız.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.