Şimdi Ara

yeni web site için konu fikri.. (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
14.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: GunayMan

quote:

Orijinalden alıntı: TechnoMANYAK
    ac bir blog samimi ve orjinal ol :)

Senin var mı?

aspx.gen.tr var ama orda sadece dersler var :) kisisel blog yok suan ama dusunuyorum
  • Forum açacaksan artık genel forum modası geçti belli bir konu ele alarak açabilirsin.
    Blog açacaksan özgün yazılar yazabilmelisin buda o konuda birikimin olmasını gerektirir.
    Ya da bu iş üzerinde fazlaca kafa yorarak yeni akımın başlangıcı olabilirsiniz. Facebook, twitter gibi.. Twitter özellikle, kim diyebilirdi sadece 1 2 cümle yazıp bırakacaksın, böyle bir siten olsun mu diye kim isterdi? Hadi ordan derdiniz ama adam işi biliyor şuan en büyük sitelerden biri..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shisha

Forum açacaksan artık genel forum modası geçti belli bir konu ele alarak açabilirsin.
    Blog açacaksan özgün yazılar yazabilmelisin buda o konuda birikimin olmasını gerektirir.
    Ya da bu iş üzerinde fazlaca kafa yorarak yeni akımın başlangıcı olabilirsiniz. Facebook, twitter gibi.. Twitter özellikle, kim diyebilirdi sadece 1 2 cümle yazıp bırakacaksın, böyle bir siten olsun mu diye kim isterdi? Hadi ordan derdiniz ama adam işi biliyor şuan en büyük sitelerden biri..

aynenn öylee ama lise son sınıftaki bi öğrenci olarak siteye mi kafa yormalıyım yoksa derslere mi burası muamma..

• Eğer düşünürsen adult işine giriyorum, script için ortak lazım, nakitim eksik. 75 TL çıkartabilirsen ilk aşamada birlikte girelim derim. 2 haftaya kadar geri dönüşü başlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pesimistboy

quote:

Orijinalden alıntı: Shisha

Forum açacaksan artık genel forum modası geçti belli bir konu ele alarak açabilirsin.

aynenn öylee ama lise son sınıftaki bi öğrenci olarak siteye mi kafa yormalıyım yoksa derslere mi burası muamma..

Üniye geçiş yaz tatilinde bu işle uğraşırsan senin için daha iyi olur. Üniversite zamanı sitenle ilgilenebilirsin. Şimdi başlama yazık edersin kendine

• Sadece websitesi açmak istiyorum diye bakarsan işe olmaz. Ama diyelim ki aklına bir fikir geldi, bunu hayata geçireyim dersen o zaman iş yaparsın. Eğer websitesi kurmak gibi bir gayen varsa webmasterlık yap. O zaman sana fikirler kendiliğinden gelir. İşin zaten o fikirleri gerçeğe aktarmak olacaktır.
  • Tam tersi olması gerekmiyor muydu?Yani konuyu bulup site hakkında yardım istemen?
  • site acmak için konu gerekiyo sonucta onuda bulamadıgım için yardım istedim anca suanda facebookta ki sayfamızı açtık bunun için destek bekliyoruz.
  • Aklımda güzel projeler var aslında. Paylaşmam doğru olmaz.

Mesela: video, resim, mp3 upload ve paylaşım projesi olabilir. Sağlam bi çalışma lazım.
  • eger sayfamıza girersen onlara ulasabilrsin :D
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.