Şimdi Ara

Yeni Warlock Hero

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
1.745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yeni Warlock hero alabilmemiz için bir "Fireside Gatherings" etkinliğine katılmamız gerekiyor.
    Ilgili sayfayı incelediğimde genelde üniversite bünyesinde yada kapalı organizasyonlar gördüm.
    Kadıköy tarafında böyle bir organizasyona katılamak isteyecek olanlar varmı?
    Eğer katlmayı düşünürseniz önmüzdeki hafta Pazar günü 14:00-18:00 arası
    Kadıköy'de böyle bir etkinlik açabilirim.

Yada daha güzeli böyle bir etkinliği zaten düzenleyip davet edecek bir ekip varsa ona da iştirak edebiliriz.
    Kolay gelsin...

Yeni Warlock Hero

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donjose -- 15 Ekim 2017; 11:55:25 >

• Tam olarak bu fireside gathering ne oluyor? Bunun card back ini üç arkadaş aynı modeme bağlandık diye vermişti. Yine mi aynısı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Unutmaman gereken bir şey var.

Nemsy, sadece established (kurulmuş) fireside gathering'lere katıldığınız taktirde açılıyor. Bir established gatherings açmak için ise söz konusu mekanda önceden en az 3 katılımcılı bir fireside gathering hostlamış olman gerekiyor. Ancak bunu yaptığın taktirde gatherings sayfasından establish butonunu aktifleştirebilirsin.

Muhtemelen biliyorsundur fakat söyliyim dedim.

• Merhaba hatırlatma için çok teşekkürler Arkadaşlar, daha önceden yapılmış olan bir mekanda yapıyoruz bu konuda bir sıkıntı yok.
    Uygun katılımcılar bulabilirsek bu pazar gününe planlamak istiyoruz.
    Görüşmek dileğiyle...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bölgemizde bulunan etkinlik noktalarını nasıl görebiliriz?

• 11:30 da bizim universitede acilmis diye gittim fireside a bulmadi kafayi yiycem bosu bosuna kalktim erkenden

• İnternet kafede falan yapamayız mı bunu ya

• Yeni warlock herosunu kendimiz 3-4 hesap açıp alabilir miyiz? Var mı böyle bir yöntem?
  • Tyranda cikincada ayni seyi yapmislardi yok twitch prime uyeligi yok su yok bu su sacma promosyonlarindan gina geldi artik alti ustu bir hero alicaz koyun store a cuzi bir miktardan isteyen alsin

• quote:

Orijinalden alıntı: jackaliso

Yeni warlock herosunu kendimiz 3-4 hesap açıp alabilir miyiz? Var mı böyle bir yöntem?

Bunu ben de denemek istiyorum. Var mı deneyen? Wireless üzerinde bir telefon ve bir bilgisayar ile karşılıklı düello atsak misal?
  • https://eu.battle.net/hearthstone/en/fireside-gatherings/2268273 Bursada olanlar gelebilir detaylar linkte

• arkadaşlar etkinlik vs aramanıza yada böyle tanımadığınız insanlara para kaptırmanıza gerek yok youtube ta nasıl yapıldığı basitçe anlatılmış link vermek yasakmı bilmiyorum o yüzden burdan vermedim ama isteyen olursa pm atsın link vereyim 10 dk da yaparsınız alırsınız Nemsy Necrofizzle çok basit. Uyanıklara para kaptırmayın boş yere

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nosejuggler -- 25 Ekim 2017; 10:26:1 >
  • Özelden atabilir misin?

• Burdan paylaşayım silinirse yollarım tek tek https://www.youtube.com/watch?v=6jI9T7DMy68

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nosejuggler -- 26 Ekim 2017; 10:56:52 >
  • ben bluestacks ile yapamamıştım noxplayer ile de deniyeyim bi. reddit'in discordunda aktif oyuncu bulamazsam tavern koordinatı bulup buradan birileriyle de yapabiliriz.

48.872694, 2.389899

aktif fireside var online'ım gelenlerle eu serverında yapabiliriz.

edit: aldım. 1 kart oynayıp concede vermek yeterli. 3 oyun olunca da card back

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bruce Dickinson -- 26 Ekim 2017; 18:15:8 >
  • Bruce Dickinson kullanıcısına yanıt
    hearthstone uyumlu değil diyo indirilmiyo bu emülatöre hocam nasıl yaptın sen?
  • bende oldu bilmiyorum çıkan hatayı google youtube'ta falan arat
    baktım bazılarında da cıkmış ayrıca redditte duyurusunu gördüm ban gibi bişeyler demişler pek cesaret etmedim yapmaya,sağolasın
  • pirate warrior metasında bot kaynıyordu oyun onları banlayamadılar da kimseye zararı olmayan fake gpsleri banlarlarsa community ile aralarını bozarlar gwent eternal vs. bastırırken bunu yapmak istemezler.
    oha o pirate warriorlar bot muydu ulennn

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.