Şimdi Ara

2024 VOLKSWAGEN TİGUAN | ANA KONU | (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (4 Mobil) - 5 Masaüstü4 Mobil
5 sn
1.030
Cevap
68
Favori
71.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aldığınız arabanın yarısı vergi ona göre düşünün ne kadar pahalı araba o kadar çok vergi demek. Mantığınızı her zaman kullanın kaportaya kanmayın..

• civcivx C kullanıcısına yanıt

Aslında telefon bağlantısı ile sorun yok ama ,kendi ekraninda da olması güzel olur..

Navigasyon en son dert ettiğim eklenti bu aracta,hangisi olur fikrim yok acikcasi...telefon ile bağlantılı değildir...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pahali oldugunu bilmiyordum tesekkur ederim, bir arastirayim o zaman. Istanbul’da onerebileceginiz bir yer var mi isciligi iyi olan?

• treyturop T kullanıcısına yanıt

Verdi olmadan devletin bekası olmaz...vergi en eski tarihten beri vardır, az yada çok, bizimkisi biraz cok ama ,devlet baba yaşasın ki ,bizi de yaşatsın.

Üzerinde yaşayacağımiz ,bizi kabul edecek başka bir toprak parcasi yok biz Türkler için...insanlar geçicidir devlet bakidir....

Devletin , düşük vergi alarak yada vergisiz ,kendini çevirecek bir yapıya bürünmesi dileğiyle...

• Hazan kullanıcısına yanıt

Hocam ,bir araştırın prestij otomotiv Bağcılar şubesi ..ben kaplamayı ve ön iki cam orda yaptırdım.. gayet de memnunum...önceki 21 life Tiguan i da orda yaptırmıştım....3 yıl sorunsuz bindim....

Ben daha önce, Llumar bayisi olan Mat Garage'da (Bahçeşehir tarafında) işlem yaptırıp çok memnun kalmıştım. Diğer bayilerini bilmiyorum maalesef.

• 2024 alan arkadaşlar artıları ve eksikleriyle ilk elden tarafsız olarak yorumlayabilir mi araçları paketiyle birlikte

• Elegance beyaz alarak eski tiguandan yenisine geçtim. Yunus ya da Uranüs grisi çok baktım ama hiçbir yerde bulamadım. Eski tiguanim da beyazdı yine beyazdan devam ettim. Beyaz renk için ticari araca benziyor yorumları çokça görmeye başladım ama bu aralar siyah çok güzel duruyordu ama gözüm almadı temizlik olayını.

Selamlar dün yaptırdım..

3M 5.000₺

Başarılı bir işçilik...

• cruisecontrol C kullanıcısına yanıt

Bende de Life var.

Ancak şarj sistemi olmasa gerek.

Zaten çalışmıyor da:)

• Bu arada konfigüratör de açılmış. Opsaiyonlar ortaya çıkmış.

• certac C kullanıcısına yanıt

Yaptırdığınız yeri paylaşır mısınız? 5 bin lira 3M için eğer tüm camlar ise oldukça iyi bir fiyat.

• Bu yeni vites kolu müthiş rahatlıkmış. İlk başta zor alışırım diyordum ama ilk günden keyif almaya bile başladım. Bir ara konsoldan tiptronik vitesli BMW kullanmıştım ama direksiyondaki vites ondan çok daha pratik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civcivx -- 4 Mayıs 2024; 9:19:3 >
  • civcivx C kullanıcısına yanıt

Özelden yazdım..

• Arkadaşlar en dip aldığınız fiyatlar neydi tiguan için?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • certac C kullanıcısına yanıt

Hadi hayirli olsun hocam. Ben cok fazla fiyat almisim demekki iyi ki paylastiniz. Kac cama yaptirdiniz, yer neresiydi bir de fotograflari atacaktiniz. Ozelden de yazabilirsiniz hocam🙏🏻

• Multimedya ekranı için ekran koruyucu çıkmış. Sipariş verdim bakalım.

https://www.amazon.com.tr/dp/B0D31YV8H9?ref_=cm_sw_r_cso_cp_apin_dp_YP3DQN4XZJQ9Z6DR1Z5M&starsLeft=1

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Geçen ay 3000 adet satılmış. Kara borsa’ ya düşmez umarım tiguan.

• dr.omer D kullanıcısına yanıt
    Karaborsaya düşmesi için hiçbir yerde bulunamaması lazım.

Şu an online da life, elegance, rline rezerveye açık araçlar var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.