Şimdi Ara

Yeni Uzay kasa çalışmam

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Elimde xeon 5430 creative recon3d ses kartı pover bir kaç parça vardı ilk çalışmamı bitirememiştim.Bunu yapayım dedim.Fanlar ne alaka diye bilirsiniz Pc garajımdaki Gym salonumda oldugu için hava akışı saglaması için konuldu kapı kapalı iken hava akışı az oluyor ve ısınma oluyor beyenmeniz dilegi ile youtube çalışma videosuda var.

Yeni Uzay kasa çalışmam

Ekran kartı amd hd4850 dir.

Yeni Uzay kasa çalışmam

120 gb ssd 500 gb hdd

Yeni Uzay kasa çalışmam

Eklemeler yapıldıkca paylaşılacak

Videosu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aliyazc -- 8 Haziran 2019; 11:56:30 >

• Bir başka resmi

Yeni Uzay kasa çalışmam
  • Çok güzel olmuş
  • Yakın zamanda boyaması yapılacak paylaşırım

Yeni Uzay kasa çalışmam

Yeni Uzay kasa çalışmam

Yeni Uzay kasa çalışmam

Yeni Uzay kasa çalışmam

• Güzel gidiyor proje eline sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliyazc

Yakın zamanda boyaması yapılacak paylaşırım

Yeni Uzay kasa çalışmam

Yeni Uzay kasa çalışmam

Yeni Uzay kasa çalışmam

Yeni Uzay kasa çalışmam
    kullandığınız malzemeleri yazar mısınız bende bu şekilde bir çalışma yapmak istiyorum

• dolorisback kullanıcısına yanıt
    Eski kasa parçaları koçtaşdan alınma PC ayakları için civata ve ağaç anakartı tutturmak için demirciye bir iskelet profili yaptırdım ve flexi kestirdim
  • Kaça mal oldu
    Üstat çok deyil size gün içinde yazacam bakayım bi neler kullanmışım
  • aliyazc kullanıcısına yanıt
    Böyle bir profil kaynatırdım demircide
  • Pardon resim çıkmadı kusura bakma yani kısaca önce bir demircide iskelet kısmını kaynattırdım sonra koçtaşta satılan ahşap ile iyice sağlamlaştırdım flexi n11 den ölçü ile kestirdim power butonu da yine burdan ışıklı olanından aldım diyet PC ekipmanlarım vardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aliyazc -- 9 Ekim 2019; 22:21:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliyazc

Pardon resim çıkmadı kusura bakma yani kısaca önce bir demircide iskelet kısmını kaynattırdım sonra koçtaşta satılan ahşap ile iyice sağlamlaştırdım flexi n11 den ölçü ile kestirdim power butonu da yine burdan ışıklı olanından aldım diyet PC ekipmanlarım vardı
    aynısından banada yapabilir misin ücreti karşılığında
    inanın vaktim olsa seve seve yardımcı olurum iş aile spor derken artık vakit zor ayırıyorum sizde deneyin yapabilirsiniz önemli olan demircide bir profil kaynatmanız gerisi geliyor
  • Emeğinize sağlık hocam çok güzel olmuş maşallah transformers gibi her an optimus prime'a dönüşecek gibi duruyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.