Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Yeni topladığım bilgisayar oyun oynarken reset atıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
24
Cevap
1
Favori
3.286
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Yeni topladığım bilgisayar oyun oynarken reset atıyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      98 Mesaj
      19 Eylül 2017 18:14:57
      Hortlatıyorum ama bende de aynı sorun var. pubg girince oluyor. diğer oyunlarda hiç problem yok ama pubg de bazen ilk girdiğimde bazen 1 saat sonra bazen hiç reset atmıyor. otomatik reset özelliğini kapattım ama hala reset atıyor ve hiçbir uyarı ekranı vermiyor. pc 1 senesini doldurdu. z170-a pro anakart i56500 gtx970 gskill kırmızı 8gb ram var ayrıntılı yazamadım ihtiyaç olursa yazarım. lütfen yardım edin. :)
      |
      |

• Teğmen
      131 Mesaj
      22 Kasım 2018 17:24:05
      İnternette sorunuma çözüm ararken bu konuyu buldum. Yeni başlık açmıyim dedim..

Benzer sorunu bir süredir bende yaşamaktayım. İşlemcinin macununu kontrol etmedim uzun zaman oldu bu reset atma sorunu ondan mıdır diye düşünüyorum. Yorumları okuyunca Güç kaynağıda olabilir diye düşünüyorum?

Reset durumu bende şöyle; 850W power kullanmaktayım. Normal Pc kullanımında bir sorun yok çok şükür. Unravel, The Flame in the Flood, pes 2019 bunlarda reset atmıyor. For honor, Company of Heroes 2, Just Cause 3 oyunlarında reset attı. 4K ultra ayarlarda oynuyorum genelde oyunları. Anakart chipset driverını güncelledim, Ekran kartı driverıda güncel durumda.

Sizlerin yorumlarını merakla bekliyorum

• Teğmen
      131 Mesaj
      23 Kasım 2018 09:27:39
      quote:

Orijinalden alıntı: legal_34

İnternette sorunuma çözüm ararken bu konuyu buldum. Yeni başlık açmıyim dedim..

Benzer sorunu bir süredir bende yaşamaktayım. İşlemcinin macununu kontrol etmedim uzun zaman oldu bu reset atma sorunu ondan mıdır diye düşünüyorum. Yorumları okuyunca Güç kaynağıda olabilir diye düşünüyorum?

Reset durumu bende şöyle; 850W power kullanmaktayım. Normal Pc kullanımında bir sorun yok çok şükür. Unravel, The Flame in the Flood, pes 2019 bunlarda reset atmıyor. For honor, Company of Heroes 2, Just Cause 3 oyunlarında reset attı. 4K ultra ayarlarda oynuyorum genelde oyunları. Anakart chipset driverını güncelledim, Ekran kartı driverıda güncel durumda.

Sizlerin yorumlarını merakla bekliyorum

Dün akşam işlemci macununu yeniledim. Kasa içi Fan ve filtre temizliği yaptım şimdilik değişen bi durum yok. Oyuna girdim trailer videosu geçtiği anda şak kapattı.

• Teğmen
      131 Mesaj
      24 Kasım 2018 11:19:06
      quote:

Orijinalden alıntı: legal_34

Dün akşam işlemci macununu yeniledim. Kasa içi Fan ve filtre temizliği yaptım şimdilik değişen bi durum yok. Oyuna girdim trailer videosu geçtiği anda şak kapattı.

Alıntıları Göster

Aynı güçte başka bir power ile deneme imkanım oldu. Onda problem yaşamadım. Sorun power dan kaynaklı imiş.
      |
      |

• Yarbay
      4250 Mesaj
      11 Ocak 2019 17:09:12
      benimde psu çok ısınıyor dostlar kaç derecelere çıktığını bilmiyorum ama değişmesi gerekiyor galiba corsair cx600 kendileri bu gün oyunda reset attı
      |
      |

nereye gittiğini bilmiyorsan hangi yoldan gideceğinin önemi yok
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
millenicom;internet;servis
Yeni Abonelik d-smart
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,220
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.