Şimdi Ara

Yeni sunucu RUBINUM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
2.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bildiğiniz gibi, son birkaç hafta boyunca p-sunucularına kesin bir darbe indirmeyi başardık.
    Yasadışı p-server'la mücadelede geri adım atmayacağımızın bir işareti olarak, bu hafta başlattığımız ülkelerdeki tüm sunucuları yeniden adlandırmaya karar verdik.

Yeni isim : RUBINUM

Kapatılmış olan p-server'deki eski oyuncuların tümünü bize katılmaya ve bu büyük topluluğun bir parçası haline gelmeye davet ediyoruz. Karakterini inşa et ve yasal sunucuda oyna. Yasal sunucularda, korsan sunucular gibi kapatılma tehlikesi olmadan devam edebilirsiniz. Rubinum'umuzda; Metin2'yi binlerce benzer oyuncuyla deneyimleme şansına, sayısız şaşırtıcı etkinliğe, % 100 EXP ve item drop artısına sahip olacaksınız.

Metin2 Ekibiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-894D9AB01 -- 17 Temmuz 2019; 7:54:17 >

• boş çırpınışlar. kimse bu saatten sonra tr servera başlamaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Daha 2 ay önce açtıkları asenada 20 pazar anca vardır.Gameforge'un klasik hamleleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kateujanod -- 11 Temmuz 2019; 3:50:48 >
  • insan önce bi hileleri engeller öyle açar serveri bunlar hile engellemeden açacaklar serveri heryer yine hile dolacak.
  • bulun hocam bi pvp toplanıp başlayalım :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bende bu swye başlamayı düşünüyorum ama uzun zamandır Türk oynamıyorum.Başlangıç için ne önerirsiniz ?
  • 2008-2009 dan beri TR oynamıyorum. Başlarsam net hileyle başlarım. P sunucularda 1 haftada yaptığım şeyi neden TR de 1 yıl uğraşıp yapayım? Üstelik TR de ki oyuncu sayısı P nin 10 da 1 i.

Senelerdir P sunucular kendini o kadar geliştirdi, sistemler getirdi TR hala yerinde sayıyor. Benim zamanımda yine para yatırmadan oynanırdı şimdi tam para tuzağı olmuş.

Ya p sunucular gibi daha kolaylaştıracak oyunu ya da tarihe gömülecek yavaş yavaş. Kimsenin eskisi gibi oyuna 8-10 saat ayıracak boş vakti yok herkes meşgul.

Zamanında 2-3 yılda yapmıştım 80 level hesabımı. Şimdi yapmaya kalkışsam 6-7 yıl sürer herhalde. Günde 1 saat oynayarak p sunucu da istediğini yaparsın fakat TR de yapamazsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk 2 hafta için %100 exp ve 2kat yang düşme ayarladılar.Oyunda zaten her 10lwlde 1 yeni silah veriyor kasmak artık eskiye göre daha kolay ama lvl kasmak önemli değil itemler simyalar kuşak pet vs önemli yani oyun dahada fazla p2w oldu.Ben deneme amaçlı hilal serverine başlıcam.
  • Beyler serverın adı kapanan p server olan Rubinum'a inat RUBINUM olarak değiştirildi. Ben şahsen comanın bu saldırgan ve öç alır tavırlarından çok hoşlandım. Bu adam bunları yapabiliyorsa yakında da bu oyunu daha zevkli ve temiz hale getirecektir.
    Lafın özü yarın başlıyorum, ninja olucam sanırım. Beraber başlamak isteyen varsa özel mesaj atsın. Aynı zamanda kendi tayfam da var, 4-5 kişilik bir ekibiz, gelmek isteyenler de yazabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: reardeltoit123

Beyler serverın adı kapanan p server olan Rubinum'a inat RUBINUM olarak değiştirildi. Ben şahsen comanın bu saldırgan ve öç alır tavırlarından çok hoşlandım. Bu adam bunları yapabiliyorsa yakında da bu oyunu daha zevkli ve temiz hale getirecektir.
    Lafın özü yarın başlıyorum, ninja olucam sanırım. Beraber başlamak isteyen varsa özel mesaj atsın. Aynı zamanda kendi tayfam da var, 4-5 kişilik bir ekibiz, gelmek isteyenler de yazabilir.
    Coma beceriksiz herifin teki. Ayrica gidin de bir sömürsünler sizi

• 2019 yılında karakteriniz için Mov. Speed'e para ödemek istiyorsanız kolay gelsin
  • Kateujanod K kullanıcısına yanıt
    beleş pot veriyorlar hacı, binek te veriyorlar. Ondan öyle bir sıkıntı yok, yeşil iksir de veriyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: reardeltoit123

beleş pot veriyorlar hacı, binek te veriyorlar. Ondan öyle bir sıkıntı yok, yeşil iksir de veriyorlar.
    Onlar geçici şeyler ama markette satılmıyor. İlla ki bir zamandan sonra ihtiyacın olacak

• Roxio kullanıcısına yanıt
    kanka anadoludaki çar 75 lvldi enson, saldırı hızı veya yürüyüş hızıyla ilgili hiçbir sorunum yoktu. Pot ta boldu envanterimde. paskalya eventinde yeşil ve mor dağıttılar zaten, evente katılan baya bi stokladı benim gibi.
  • Roxio kullanıcısına yanıt
    Benim depomda toplamda 140 günü bulan karayağız binekleri var(süresi sadece bindikçe gidiyor), oyun eventlerle bol bol dağıtıyor bunları. En son balık eventinde çok zaman ayırmadığım halde +20 won kastım. Oyun eskisi gibi zor değil artık. Turkey gibi etkinlik serverlerinde hiç para yatırmadan karakterini geliştirebilirsin. Sürekli okey, ayısıgı, futbol topu gibi güzel eventler oluyor. Mor ve yeşil iksir mevzusuna gelirsek benim oynadığım serverde 200'luk büyük boy mor pot 9-10m, büyük 200luk yeşil potlarda 20-25m. Oyun yine de pay to win mi? evet ama hangi server değil ki? wom2de de hiç farm yapmadan pvp çar dizenler vardı dc çekip kuponlarını satarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Celay -- 18 Temmuz 2019; 22:18:39 >
  • Celay C kullanıcısına yanıt
    Hocam yapma Allahını seversen Wom2'nin TR'den daha pay2win olduğunu iddia ediyorsun :D
  • Bir gameforge klasigi oyuna bi girdim baktim 100 kişiden 90 ı hile

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.