Şimdi Ara

Yeni Şirket

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Bügün Araştırdıgımda Medos Diye Bir şirket MSMGtoolkitin Farklı Bir Sürümünü Yapmış 2020De kurulan bu şirket hiç kimse bilmiyordu Şuanda Aktif Kullanıcı sayısı 1 Evet Parkmala bir Bügün Çıkış Yaptı Ve .Bat İşletim sistemi geliştiren bu şirket hazırlanıyordu ve Bu şirket türk bir şirket SyseOs Denilen bir işletim sistemini kodluyolardı şuan açık betada Ve Medos İsmini sevmemişler Oyuzden Yeni İsimleri Preview Search kısaltması Ps Playstasiona benziyor  tamam neyse Bügün Açık Betaya giricek adı LiterTOOL 1.0 Diye Adlandırılıyor Ve Sadace bir kişi yönetiyor oyuzden çooook nadir Büyük Güncelleme yapıcaklarını söylediler Ve Yakında Logolarını Göstercekler Ve Nadir Olsada Desktoplu bir işletim sistemi yapabilirim diyor Tabiki Çıkmıya bilir Version 23Diye çıkcıcak dediler Yapımcının arkadaşıyım Ve Çalışmak istiyenler *sadace iyi kodlamacılar* bir gmail adresi verilicek buradan Google Driveden Yaptığınız projeleri koyucaksınız açık kaynak kodlu? evet tabi izin alırsanız Dosyaları da değiştire bilirsiniz

Preview Search Corpation Bütün Haklar Açıktır

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.