Şimdi Ara

Yeni Seat Leon Full Led buğu/leke Sorunu Yaşayanlar Kulübü (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
1
Favori
21.814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • merhaba benim 2013 aracımda leke sorunu vardır . Bozulma içeriden olmasına rağmen seat kabul etmemiştir.

Çözümü far tamiri yapanlara gidip far camını değiştirmek gibi duruyor .
  • Far temizleme işlemi yaptıran oldumu arkadaşlar bndede toz var içinde otobanda 230 yaptım toz girdi aldığım a

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2018 model leon sahibiyim. İki farda içeriden buğulanma oluyor. Şimdilik çok fazla değil ama ileride ne olur bilemem. Aracı aldığımda 4 yıl uzatmalı garantisi vardı. Bakım için servise gittiğimde söyleyeceğim ve çözüm yoksa garanti bitmeden peşin peşin dava açmayı düşünüyorum.

• Benim araç 2016 model sıfır almıştım. Bende de arada oluyor ama böyle paylaştığınız şekilde yoğun bir durumla hiç karşılaşmadım.
    Benim daha çok misket kadar olmuştu bir kaç defa. Daha sonra ne sıcak ne soğuk havada karşılaşmadım böyle bir sorunla.
    Nedense ledli ultra lüks araçlarda da aynı örnekleri gördüm. Bu ledle alakalı mıdır nedir pek anlayamadım.
    Geçmiş olsun herkese. Ucuz da değil ki arkadaş çok pahalı.
  • Blast4620 kullanıcısına yanıt
    Ben aracı ilk alanlardan hatta mk3 konusunu kuranlardanım. Bu konuyla ilgili çok uğraştım. Zamanında garantiden far bile değiştim ama sonuç aynı. Yine buğu oluyor. Çok takılmayın. Kullanım klavuzunda da yazıyor. İklimsel nedenlerden ve farın led olmasından kaynaklanan az ısınma nedeniyle far camında buğu oluşabilir. Far havlandırma sistemi mevcuttur. Buğu kısa sürede geçer diyor.

Buğu su haline gelip terleme gibi farın içinde göllenmedikçe sorun olmaz. Zaten su halini alırsa servis değiştiriyor.

Benim leonda dile getirdiğim sıkıntıları görünce babam gitti golf aldı. Ben sana demiştim ucuz etin yahnisi yavan olur bilmem ne bi sürü laf etti.

İşte mk7.5 golf highline :)
     Yeni Seat Leon Full Led buğu/leke Sorunu Yaşayanlar Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.Leon -- 19 Aralık 2019; 14:3:22 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Hocam merhaba deformasyon bendekinde icerdendi o yüzden dışarıdan temizlik ise yaramadı o yüzden İstanbul'da farci Altan da farin camını kestirip yani on yüzünü on yüz ebadında parça ile kaynakla değişim yaptırdım. Neredeyse 10 ay olacak cillop gibi oldu tavsiye ederim.

• Hocam maliyeti ne oldu size

• detroit313 kullanıcısına yanıt
    1000 liraya Mayıs 2019 da yaptırdım ama şuan fiyat değişimis olabilir arayıp fiyat almak gerekebilir.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.