Şimdi Ara

///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\ (615. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
17.885
Cevap
139
Favori
989.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 613614615616617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: boraaaaa

quote:

Orijinalden alıntı: dentv

quote:

Bak yukarıda resim paylaştım. Spoiler için sordum yav :)
    Ben boyayamam sanırım ? Yoksa boyar mıyım ? Yok yok ben boyayamam :D

baktım zaten onun için dedim 50 gram yeter ona zaten tabanca varsa boyarsın

Yok abi tabanca yok. İçine etmeyeyim sonra. Plastidip olsa hertürlü. Arabanın arkasını ve önünü boyadım da. Buna cesaret edemem. Vernik felan birşeyler atılmıyor mu bir de buna

Düz opak boya olduğu için vermik atılmıyor , ama bir tane boyacı bul sanayide falan boyat en güzeli bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam selam. Ne kadara mal oldu size. Topkapı da AS tuning diye bi yer var. Sahibinden de dükkanı var. Fiyatlar iyi gibi.
    Ben ileriki dönemde difüzör , rüzgarlık, ön tampon altı lip almayı düşünüyorum.
  • mchll kullanıcısına yanıt
    Aleyküm Selam.
    Gördüğüm kadarı ile seatçılar oradan memnun. Bende oradan aldım 130 liraya boyasız anlaştıktan. Ama toplu alım olsaydı eminim ki daha ucuza gelirdi.
    Böyle şeylere kalkılacaksa bence toplu yapılmalı o zaman gerçekten indirimli oluyor herşey.
    Boyalı sipariş verip hiç uğraşmayacaktim ama boya gelene kDar çizilir diye böyle sipariş verdim malesef

• WinteR W kullanıcısına yanıt
    Sadece arka camlara yapacaksanız perde de düşünebilirsiniz tavsiye ederim gayet hoş duruyor

• Hocam hayırlı uğurlu olsun, güle güle kullanın. İlk hedefim jant bakalım kısmet olursa 16 alacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mchll

Hocam hayırlı uğurlu olsun, güle güle kullanın. İlk hedefim jant bakalım kısmet olursa 16 alacağım.

Aynen bende de öyle bir düşünce var. Yazı bir atlatayım de bende yapıştırcam jant lastik.
    Benim aklımda da açıkcası 16 inç var ancak seat forumlarına baktığımda taktıran 17 inç taktırıp geçiyor. Tabi peşine yaylanıyorlarda.
    Ancak görüntü her ne kadar güzel olsa da az da olsa yakıtı ve konforu etkileyeceğinden biraz uzak duruyorum 17'ye...
    Jant alırken ve aldıktan sonra burada paylaşım yaparsan sevinirim. En azından örnek olur.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mchll

Hocam hayırlı uğurlu olsun, güle güle kullanın. İlk hedefim jant bakalım kısmet olursa 16 alacağım.

Aynen bende de öyle bir düşünce var. Yazı bir atlatayım de bende yapıştırcam jant lastik.
    Benim aklımda da açıkcası 16 inç var ancak seat forumlarına baktığımda taktıran 17 inç taktırıp geçiyor. Tabi peşine yaylanıyorlarda.
    Ancak görüntü her ne kadar güzel olsa da az da olsa yakıtı ve konforu etkileyeceğinden biraz uzak duruyorum 17'ye...
    Jant alırken ve aldıktan sonra burada paylaşım yaparsan sevinirim. En azından örnek olur.

Hocam araç 1,4 olsa 17 yi düşünürüm. Yakıt zaten lpg çok fazla der değil fakat araç 1,2. Zaten performans olarak zayıf bir araç. İyice düşsün istemiyorum.
    16 için jant lastik ebat ne olmalı onu araştırıyorum. Alırsam burada paylaşırım örnek olması bakımından.

• mchll kullanıcısına yanıt
    1.2 araç tsi değil mi ?
  • boraaaaa B kullanıcısına yanıt
    Yok hocam 1.2 Turbosuz.
  • emin616 kullanıcısına yanıt
    Fotoğraf atma şansınız varmı görüntüsü araç üzerinde nasıl gözükmektedir. Bu kameraları türkiye de bulma sansımız yok herhalde
  • quote:

Sadece arka camlara yapacaksanız perde de düşünebilirsiniz tavsiye ederim gayet hoş duruyor

Bora kullanim kitapçığında boya kodu yaziyor. attigim fotoda 3. maddede L ile baslayan kisim.
     ///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\ ///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\

• cotyora666 C kullanıcısına yanıt
    Ooo iyiymiş sağolasın. eve gidince bende bakayım.
    Aracın üstünde bir yerde de yazmaz mı ki bu kod ?
  • arkadaslar malum ne zamandir multimedia isine bakiyorum. ancak kaliteli ürünlerin pahalli olmasi, ucuz urunlerin ise kalite beklentimi karsilamamasi beni farkli arayislara itti. bu yuzden aracima tablet montajı yapmaya karar verdim. yer olarak klima kontrol dugmelerinin altina cakmakligin oldugu yere montaj yapacagim. elektrigi cakmakliktan alacağım, sesi ise aux tan verecegim. 2013 modellerde malum aux girisi teybin uzerinde. ortada kablo durmasini istemiyorum. bu yuzden vites kolunun on kismindaki dugme grubunu değiştirdim. üzerinde kapaklı aux girişi var. orjinal teybine blaupunkt aux kablo çekmek istiyorum. teybin arkasinda girişin neresi olduğu soyleyebilir misiniz?
     ///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\ ///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\ ///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\ ///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\ ///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\ ///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cotyora666 -- 30 Temmuz 2015; 16:49:26 >

• quote:

Ooo iyiymiş sağolasın. eve gidince bende bakayım.
    Aracın üstünde bir yerde de yazmaz mı ki bu kod ?

bagajda stepnenin oldugu yerde yaziyor boracim. bu arada ayni fotodan iki kere atmisim silemiyorum kusura kalmayin.

Dışarıdan almaya gerek yok bence serviste 130 tl gibi birsey olması lazım

• Arkadaşlar selam.
    Aracın radyo kodu biryerlerde yazıyor mu?
    Lazım olursa nereden bulacağız?

Bu arada daha önce sormuştum, denedim: Dvd medyayı okumuyor bizim cihazlar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cotyora666

arkadaslar malum ne zamandir multimedia isine bakiyorum. ancak kaliteli ürünlerin pahalli olmasi, ucuz urunlerin ise kalite beklentimi karsilamamasi beni farkli arayislara itti. bu yuzden aracima tablet montajı yapmaya karar verdim. yer olarak klima kontrol dugmelerinin altina cakmakligin oldugu yere montaj yapacagim. elektrigi cakmakliktan alacağım, sesi ise aux tan verecegim. 2013 modellerde malum aux girisi teybin uzerinde. ortada kablo durmasini istemiyorum. bu yuzden vites kolunun on kismindaki dugme grubunu değiştirdim. üzerinde kapaklı aux girişi var. orjinal teybine blaupunkt aux kablo çekmek istiyorum. teybin arkasinda girişin neresi olduğu soyleyebilir misiniz?
     ///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\ ///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\ ///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\ ///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\ ///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\ ///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\

İsa abi o dedigin yere bende dusundum ama alcak kaliyor bence 5 inc bir tableti veya iyi kaliteli bir navigasyonu yada secenek neye el verirse yapman daha iyi olur dusuncesindeyim bende cin mali bir navi var bu islemi yapiyor
    http://youtu.be/537UYbfSbYc
    Bende boyle birsey mevcut gerek elm327 ile arac bilgisi gerekse navi,mp3 ve klip izleyebiliyorum cok masraf etmeden basarili bir yontem
    Telefon 5 inc tablet tutucu olarak bunu kullaniyorum.

http://urun.n11.com/arac-kiti/cep-telefonu-arac-tutucu-tum-cep-telefonlari-icin-P16166663

Düğme takımı serviste 130 tl gibi birsey sanıyorum 41 sterlin de az değil gibi

130 tl civarı diyorlardı geçenlerde düğme takımına serviste

http://www.ebay.de/itm/AUX-Line-In-Adapter-fur-Radio-Seat-Ibiza-6J-MP3-3-5mm-Klinke-5080-/131336082048?hash=item1e943d9280
    senin radyoda pid kısmında yazmıyor ama bu kablo işini görebilir gibi yinede araştırmak lazım

ben mutimedia işinihttp://www.beautifultech.com/2-in-1-usb-3-0-car-aux-audio-cable-and-usb-charging-line-for-samsung-galaxy-s5-note-3-p3527.html bu kablodan aldım bide bluetooth klavye Note 3 ile sorunsuz kullanıyorum

• 
Sayfa: önceki 613614615616617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.