Şimdi Ara

Yeni satın aldığım sistem için yorumlarınızı bekliyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar yeni topladığım sistem bu umarım işimi görür yorumlarınızı bekliorum

Anakart

1 x Asrock 990FX Extreme3 AMD 990FX AM3+ DDR3 USB3 SATA3 ATX Anakart
    ASR990FXEXT3

İşlemci Soğutucu

1 x Akasa Venom Pico Intel 1155/LGA 1156 ve AMD Uyumlu 92mm PWM Fanlı İşlemci Soğutucusu
    AK-CC4009EP01

İşlemci

1 x AMD FX-6100 Bulldozer AM3+ 14MB 3.3GHz Altı Çekirdekli İşlemci
    AMDFD6100WMGUSBX

Kasa

1 x Dark Optimus 500W High Power Güç Kaynaklı, USB 3.0 Portlu, 33cm VGA Uyumlu, 12cm Mavi Led Fanlı Mid Tower Performans Kasası
    DKCHOPTIMUS500

Bellek

1 x Team Xtreem Dark 8GB DDR3 1600Mhz CL9 Dual Kit (2x4GB)
    TM3XD1600LV8GK

HDD

1 x WD Caviar Blue 500 GB 7200 RPM 16 MB Ön Bellek 3,5" SATA III DISK (WD5000AAKX)
    WD5000AAKX

Ekran Kartı

1 x Zotac nVIDIA GTX 650 AMP 2048MB DDR5 128 Bit Pci Ekspres Ekran Kartı (ZT-61003-10M)

1257 tl HERŞEY DAHİL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alkol109 -- 21 Şubat 2013; 17:35:23 >

• valla benim o paraya hiç tercih edeceğim parça yok içinde
  • Fiyatı nedir hocam bu sistemin, ona göre yorum yapalım
  • herşey dahil 1250 xd
  • quote:

Orijinalden alıntı: alkol109

herşey dahil 1250 xd

Hayırlı olsun hocam
  • iyi mi yani :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: alkol109

arkadaslar yeni topladığım sistem bu umarım işimi görür yorumlarınızı bekliorum

Anakart

1 x Asrock 990FX Extreme3 AMD 990FX AM3+ DDR3 USB3 SATA3 ATX Anakart
    ASR990FXEXT3

İşlemci Soğutucu

1 x Akasa Venom Pico Intel 1155/LGA 1156 ve AMD Uyumlu 92mm PWM Fanlı İşlemci Soğutucusu
    AK-CC4009EP01

İşlemci

1 x AMD FX-6100 Bulldozer AM3+ 14MB 3.3GHz Altı Çekirdekli İşlemci
    AMDFD6100WMGUSBX

Kasa

1 x Dark Optimus 500W High Power Güç Kaynaklı, USB 3.0 Portlu, 33cm VGA Uyumlu, 12cm Mavi Led Fanlı Mid Tower Performans Kasası
    DKCHOPTIMUS500

Bellek

1 x Team Xtreem Dark 8GB DDR3 1600Mhz CL9 Dual Kit (2x4GB)
    TM3XD1600LV8GK

HDD

1 x WD Caviar Blue 500 GB 7200 RPM 16 MB Ön Bellek 3,5" SATA III DISK (WD5000AAKX)
    WD5000AAKX

Ekran Kartı

1 x Zotac nVIDIA GTX 650 AMP 2048MB DDR5 128 Bit Pci Ekspres Ekran Kartı (ZT-61003-10M)

1257 tl HERŞEY DAHİL

İşlemciyi AMD yeni mimarisi '' VISHERA '' kod adlı (Tablodan) seriilerden (6300) seç, Ayrıca AMD 1866Mhz bellek destekler .

AMD işlemcileri genel özellikleri ;

Yeni satın aldığım sistem için yorumlarınızı bekliyorum

• Almadan önce foruma konu açtınız mı bilmiyorum ama malesef daha iyisi yapılabilirdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yagmurteam

Almadan önce foruma konu açtınız mı bilmiyorum ama malesef daha iyisi yapılabilirdi.

doğru dur ama ben bütün parçaları aynı yerden aldığım için tek bi yerde kafama uycak her parçayı bulam zor aldığım yerde bu paraya yapabilceğim en iyi kombinasyon bu

ayrıca yinede parasına göre güzel bi oyun kasası oldugunu düşünüorum tabi yinede sizlerin yorumları farklı bakış açıları herzaman iyidir :D
  • O anakart o sisteme fazla kaçmış. Onu düşürüp ekran kartı yükseltilebilirdi.
  • anakartı düşür ekran kartına yatır işlemciyi fx 6300 yap
  • Hocam sistem fena değil ama o kadar para verip te SSD almaman büyük hata bence en kısa zamanda bir SSD almalısın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hpBloke

Hocam sistem fena değil ama o kadar para verip te SSD almaman büyük hata bence en kısa zamanda bir SSD almalısın.

ya şaka ya da yanlış konu . 1250 tl lık bütçeyle adam neden ssd alsın ki ? temel elemanlardan mı kıssın onun için ?
  • hayırlı olsun...daha iyisi alınabilirdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShadowFiend

quote:

Hocam sistem fena değil ama o kadar para verip te SSD almaman büyük hata bence en kısa zamanda bir SSD almalısın.

ya şaka ya da yanlış konu . 1250 tl lık bütçeyle adam neden ssd alsın ki ? temel elemanlardan mı kıssın onun için ?

Hocam o kadar iyi bir pc olacaksa SSD şart indirimli filan alır temel elemanları fazla kısmasına gerek yok hani böyle pc nin kaplumbağ hızında çalışmasını istemez heralde arkadaş.
  • quote:

quote:

quote:

Hocam o kadar iyi bir pc olacaksa SSD şart indirimli filan alır temel elemanları fazla kısmasına gerek yok hani böyle pc nin kaplumbağ hızında çalışmasını istemez heralde arkadaş.

Sartmı hocam güzel bi ssd için geri kalan butçe 1000 tl oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: bitirimburak

quote:

quote:

quote:

Hocam siz belliki hiç SSD takılı bir pc kullanmadınız eğer kullansaydınız zaten ben pc mi kullanıyormuşum diyip kesin al derdiniz. ben kendimden biliyorum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam siz belliki hiç SSD takılı bir pc kullanmadınız eğer kullansaydınız zaten ben pc mi kullanıyormuşum diyip kesin al derdiniz. ben kendimden biliyorum.

Yok kullandım kullanmasınada . Sizde hiç butçe sıkıntısına duşmemişsiniz herhalde.
    Ssd sonra eklenirde. Ana elemanlar ssdye göre zor degişir. Yoksa ssdyi kim istemez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yok kullandım kullanmasınada . Sizde hiç butçe sıkıntısına duşmemişsiniz herhalde.
    Ssd sonra eklenirde. Ana elemanlar ssdye göre zor degişir. Yoksa ssdyi kim istemez

Hocam bende SSD yi sonradan aldım bütçe sıkıntısını bilirim.

• bence hdd ninde işimi görüceğini düşünüorum açıkcas ana kartıda ilerde modifikasyon yapmam gerekirse die düşündüm hatta asrock fatality 990 fx alıcaktım da son anda duşurdum :D parası verildi umarım beni yarı yolda bırakmaz günümz oyunlarında :D
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.