Şimdi Ara

Yeni Riddle Oyunu - 15. Seviye Eklendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
775
Cevap
14
Favori
28.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1000 kayıtlı üyeye ulaştık

Merhabalar,

Geçen haftalarda Sokemon'un yapmış olduğu riddle oyununu biliyorsunuz. Ben de çok severek oynarken malesef kendisi bitirme kararı aldı. O günden sonra beklemedim değil açıkcası "Acaba yeni sorular ekler mi?" diye. Geçen gün ise daha fazla bekleyeceğime (en azından Sokemon yeni bir oyun yapana kadar. Ben de oynamak istiyorum çünkü ) ben bir tane hazırlayayım istedim.

Kodlarına çok fazla özen göstermedim ve bedava hostta barınıyor. Dolayısı ile bir sorun yaşamanız halinde şimdiden affınıza sığınıyorum.

Durumun gidişhatına göre ve sizlerden de sorular gelirse seve seve eklerim. Şimdilik bu kadar diyorum, iyi oyunlar.

Oyun kurallarını okumayanlar için buradan da belirtme isteği duydum, diğer oyundaki kurallardan farklı çünkü.

Türkçe karakter kullanılabilir.
    Birden fazla kelime ayrık olarak yazılabilir.
    Cevaplar harf, rakam ya da simge içerebilir.
    Cevaplarda sadece küçük harfler kullanılacaktır.

Şifrelerinizin saklanması ile ilgili paranoyaya kapılan arkadaşlar olursa da şifrelerin md5 ile saklandığını belirteyim. Kayıtlı kullanıcılar dilerse email ve şifrelerini de değiştirebiliyorlar. Kullanıcı adı değişikliği için bana PM atmanız gerekiyor.

ekleme: free server DH'ye dayanamadığı için cpu problemi yaşadı, maşallah. :) linki askıya alıyorum, kendi serverıma taşıyınca haberdar ederim.

ekleme 2: başka bir free servera taşıdım şimdilik. İdare etsin kendi hostuma alana kadar. Hala eski sunucunun reklam sayfasını görenler tarayıcılarının geçmişini silmeleri gerekmektedir dns değiştiğinden dolayı.

ekleme 3: Sene olmuş 2019, 6 sene sonra açalım siteyi yeniden :)

http://dhriddle.gigapages.net

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi un4saken -- 3 Ocak 2019; 16:22:16 >

• rezerved değerlenir reklam alanır reklam alanı

edit:anaa harbiden değerlenmiş læn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El Sonidito -- 28 Ekim 2013; 17:26:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yehenebe

Bu mesaj silindi.
    5.sorunun cevabı ne ? ilk 4 soru tamam :) sokemon un yaptığından daha kolay sorular :)

daha üye olamadim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yehenebe -- 16 Mayıs 2013; 17:13:05 >
  • quote:

5.sorunun cevabı ne ? ilk 4 soru tamam :) sokemon un yaptığından daha kolay sorular :)

Alıntıları Göster
    Reklam alani.
  • quote:

Alıntıları Göster
    Eklenmesini istediğiniz sorular olursa mesaj atmanız yeterlidir.
  • Takip
  • quote:

Alıntıları Göster
    reklam alani
  • REklam alanı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Freaky Romeo

reklam alani

Alıntıları Göster
    Bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Freaky Romeo

reklam alani

Alıntıları Göster
    Önlerden
  • quote:

Orijinalden alıntı: un4saken

Eklenmesini istediğiniz sorular olursa mesaj atmanız yeterlidir.

Alıntıları Göster
    reklam
  • quote:

Alıntıları Göster
    Burada bulunsun mesajım uzun birşey yazıcam...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cross Marian

Burada bulunsun mesajım uzun birşey yazıcam...

Alıntıları Göster
    Seviye atlayanları görüyorum. Fikirlerinizi bildirirseniz çok memnun kalırım.
  • quote:

ilk soru ney :D
  • Bakalim
  • ÖnlerDen!

REKLAM ALINIR
  • quote:

Orijinalden alıntı: KükenmezTalem

quote:

ilk soru ney :D

Resmin üzerinde biraz "durursanız" anlarsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cross Marian -- 16 Mayıs 2013; 17:23:31 >
  • Email yaz yerini görünce usendim ve oynamıyorum. Benim gibi olan cok kisi var kaldirirsan alintila.
  • Reklam

yarin bakarim
  • quote:

2.soruyu anlamadım...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.