Şimdi Ara

YENİ RENAULT KADJAR ANA KONU (154. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.720
Cevap
128
Favori
523.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  YENİ RENAULT KADJAR ANA KONU
  • Bu arada serviste ucretsiz, klima borularına kelepce takiyorlar.... Ses yapmasini engellemek icinmiş....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şubat ayında kadjar aldım. Küçük bir ilçede yaşıyorum. Aracimin motor bölümüne sansar gibi bir hayvan dadandı.ne yaptıysam kurtulamadım genelde geceleri gelip gidiyor kablolara zarar vermesinden korkuyorum servis motor koruma yapalim dedi onu da yaptırdım ancak yine çözüm olmadı. Her araca girebilir diyebilirsiniz ama araba koyduğum yerde başka yeni araçlarda var ancak onlarda bir sorun yok ne yapacağımı şaşırdım bu konuda fikri olan var mı acaba arkadaşlar arabadan soğudum desem yalan olmayacak

• mustafak09 M kullanıcısına yanıt
    Naftalin gibi hayvanlari uzak tutma ozelligi olan birsey deneseniz....

• Forum epey hareketsiz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ridleyscott kullanıcısına yanıt
    Şöyle bir baktım , neredeyse hep ben yazmışım son sayfa da :)

Geçen servis için gittiğimde fiyatlara baktım, gecen sene 102 ye aldigim kadjar 142 k olmuş ... sifir araç almak luks oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi belmethos -- 8 Mayıs 2017; 9:49:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: belmethos

Şöyle bir baktım , neredeyse hep ben yazmışım son sayfa da :)

Geçen servis için gittiğimde fiyatlara baktım, gecen sene 102 ye aldigim kadjar 142 k olmuş ... sifir araç almak luks oldu

Ciddi düşüş var satışlarda. Daha da devam eder zaten. Lüks segment zaten çöktü. Neyse ki elimizdeki araçlar gayet güzel , kullanımı kolay , tüketimi aşırı iyi. Değiştirmek anlamsız.
  • Merhabalar. 2016 1.2 edc touch donanim aracimi yarin teslim alacagim. Bundan onceki aracim honda jazz cvt idi.

Insallah memnun kalirim. Internette testler 1.2 edc ile yapilmiyor. Aranizda kullananlar deneyimlerini onerilerini alabilirim. Tesekkurler.

• Aslinda butcemden dolayi captur almakti ama 2016 model kadjari bulunca kacirmadim. Almayi planladigim captur 90.000 tl seviyesindeydi.

• MİTSUBİSHİ ASXDEN RENO KADJARA GEÇMEYİ DÜŞÜNÜYORUM. PİŞMAN OLUR MUYUM. DİZEL VE OTOMATİK BİR ARAÇ İSTİYORUM ARTIK. BİR DE SIFIR FİYATI NEDİR ? 2016 MODEL SIFIR BULUNABİLİR Mİ ? ACAR RENO SIFIR ICONA 123.000 TL FİYAT VERDİ. ANCAK ÇELİK JANT VE CAM TAVAN OLURSA ÖTV ZAMMINA TAKILIR DİYEREK 142,000 TL GİBİ FİYATLI Kİ SAÇMA GELDİ.SİZCE NE YAPMALI. 2.ELE Mİ YÖNELMELİ.
  • musavir3459 M kullanıcısına yanıt
    2016 az kilometreli bulursunuz daha makul fiyata sanırım, ASX kalitesi beklemeyin. Ama calisma maliyeti ucuz, yakit tuketimi az bir arac....

• ASX dahamı kaliteli yani :)
  • Android auto ve apple car play 'de bir gelişme var mı?

birde Renault bir yıllığına ücretsiz güncelleme vermişti bu sadece navigasyon için mi yoksa sistemide güncelleyemicez mi?

• android autonun mevcut araçlara gelmesi çok zor elimizdeki rlink cihazları Android 4.0 ile çalışıyor android auto içinse minimum version 5.0 olmak zorunda yani önce altyapıyı güncellemek zorunda bunu Renault yaparmı bilmem
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaD85

Android auto ve apple car play 'de bir gelişme var mı?

birde Renault bir yıllığına ücretsiz güncelleme vermişti bu sadece navigasyon için mi yoksa sistemide güncelleyemicez mi?

1 yıllık ücretsiz güncelleme değil 1 yıllık internet veriyor, güncelleme pc den rlink indirirseniz yükleyebilirsiniz.navigasyon vs çalışıyor, açıkcası gereksiz bişey. benimki bitti mesela.
  • melihgs kullanıcısına yanıt
    güncelleme gelmez olduda bitti mi anlamadım tamamdır sağol hocam

• servislerin şuan yüklediği rlink 803 sürümü var, onun dışında bi güncelleme yok.
  • belmethos kullanıcısına yanıt
    Hocam Istanbul icin hangi servose gittiniz?

• Merhabalar,

Passati satip dizel otomatik arac alacagim ve kadjari iyice incelemeye aldim, su an fiyatlar asiri yukselmesine ragmen halen f/p gozukuyor kagit ustunde.

Son gunlerde renault kadjar dizel, otomatik stantard icon donanim icin fiyat teklifi alan oldu mu? Liste fiyati 135 bin ne kadara alabilinir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi demoX -- 17 Mayıs 2017; 16:56:21 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.