Şimdi Ara

Yeni Renault Captur (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
5.429
Cevap
69
Favori
553.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu araç juke sınıfına rakip olarak gelecek değil mi? QQ değil galiba.

Nissan ile Renault ile ortaklıktan dolayı birbirlerini pek baltalayan modeller çıkarmazlardı ama gelecekmiş demek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcornek

Bu araç juke sınıfına rakip olarak gelecek değil mi? QQ değil galiba.

Nissan ile Renault ile ortaklıktan dolayı birbirlerini pek baltalayan modeller çıkarmazlardı ama gelecekmiş demek.

Doğrudur Juke sınıfına rakip bir araç.. Crossover diye geçiyor sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AreScHaraKoU

quote:

Peki bu konuyu neden kimse sallamıyor? Daha çok mu var gelmesine arayanı soranı yok konunun.
  • quote:

quote:

quote:

Peki bu konuyu neden kimse sallamıyor? Daha çok mu var gelmesine arayanı soranı yok konunun.

Açıkçası ben başka forumlardan da takip ediyorum aracı.. burada pek ilgilenen yok :)

16 mayısta tr de lansmanı yapılacakmış, test sürüşü için aynı tarihi alan arkadaşlar varmış.. mayıs ayı sonuna doğru biz de görürüz bayilerde bu aracı diye umut ediyorum.

Fiyat aralığı olarak da 38-52 gibi olur diyolar..

• quote:

Açıkçası ben başka forumlardan da takip ediyorum aracı.. burada pek ilgilenen yok :)

16 mayısta tr de lansmanı yapılacakmış, test sürüşü için aynı tarihi alan arkadaşlar varmış.. mayıs ayı sonuna doğru biz de görürüz bayilerde bu aracı diye umut ediyorum.

İyiymiş az kalmış, gelsin de bir görelim. Sizin de yorumlarınızı bekleriz. 52 olan dizel düz vites değil mi? Otomatik için tarih belirsiz galiba.
  • quote:

quote:

İyiymiş az kalmış, gelsin de bir görelim. Sizin de yorumlarınızı bekleriz. 52 olan dizel düz vites değil mi? Otomatik için tarih belirsiz galiba.

evet 52 olan dizel düz vites.. otomatiğini 2014 de getirirler sanırım.. ben öyle düşünüyorum.. neden derseniz; clio 4 çıkalı yaklaşık 8 ay oldu ve hala otomatiği gelmedi.. aynı taktiği capturda da yaparlar sanırım.

• quote:

evet 52 olan dizel düz vites.. otomatiğini 2014 de getirirler sanırım.. ben öyle düşünüyorum.. neden derseniz; clio 4 çıkalı yaklaşık 8 ay oldu ve hala otomatiği gelmedi.. aynı taktiği capturda da yaparlar sanırım.

Benzinli otomatiğin ortalaması da 5.4 gözüküyor. Başarılı bir yakıt tüketim değeri.
  • quote:

quote:

Benzinli otomatiğin ortalaması da 5.4 gözüküyor. Başarılı bir yakıt tüketim değeri.

Alıntıları Göster
    quote:

Ben o değerlere pek inanmıyorum.. yaklaşık 2 aydır yakıt tüketimi ile ilgili baya bi forum dolaşıp okudum. fabrika değerlerini yakalayanı göremedim daha :)

5.4 gözüken değer hem benzin hem otomatik.. en az 7 diyorum ki çok az bile söyledim :)

Edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AreScHaraKoU -- 6 Mayıs 2013; 1:40:00 >

• quote:

Ben o değerlere pek inanmıyorum.. yaklaşık 2 aydır yakıt tüketimi ile ilgili baya bi forum dolaşıp okudum. fabrika değerlerini yakalayanı göremedim daha :)

5.4 gözüken değer hem benzin hem otomatik.. en az 7 diyorum ki çok az bile söyledim :)

Edit:imla

Dediğiniz gibi genelde ortalamayı geçiyor, gelsin bakalım. Ak koyun kara koyun ortaya çıksın. İyi geceler dilerim, cevaplarınız için teşekkürler..
  • quote:

quote:

Merhaba Arkadaşlar,Mais ile 444 lü numaradan konuştugumda bilgilendirme için numaramı almışlardı daha sonra Ümraniye Günerlerden bir Satış Temsilcisi

Bayan aradı bilgilendirme için 17 Mayısta Lansman yapılacagını,otamatik vites dizelinde satışta olacagını söyledi,ben daha ilerki tarihte gelecegini söyledigimde

Kesinlikle dizel otomatikte gelecegini söyledi bende fazla üstelemedim...Haziran ayı gibi siparişle teslimler yapılacakmış...

• quote:

Orijinalden alıntı: estur

Merhaba Arkadaşlar,Mais ile 444 lü numaradan konuştugumda bilgilendirme için numaramı almışlardı daha sonra Ümraniye Günerlerden bir Satış Temsilcisi

Bayan aradı bilgilendirme için 17 Mayısta Lansman yapılacagını,otamatik vites dizelinde satışta olacagını söyledi,ben daha ilerki tarihte gelecegini söyledigimde

Kesinlikle dizel otomatikte gelecegini söyledi bende fazla üstelemedim...Haziran ayı gibi siparişle teslimler yapılacakmış...

İyiymiş o zaman ama fiyat daha da yukarılara uçmasın. Nissan da C segmenti hatchback araç getirecekmiş.

Renault ve Nissan ortaklıktan dolayı birbirlerinde fazla müşteri çalmazlardı benzer modeller üreterek.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: estur

İyiymiş o zaman ama fiyat daha da yukarılara uçmasın. Nissan da C segmenti hatchback araç getirecekmiş.

Renault ve Nissan ortaklıktan dolayı birbirlerinde fazla müşteri çalmazlardı benzer modeller üreterek.

Yanlış bilgi. Dizel otomatik model kesinlikle yok.
    Seneye planlanıyor, 2014 bile kesin değil.
    Sadece 3 motor seçeneği var.
    0,9 benzinli
    1,5 dizel
    1,2 EDC benzinli

Bu arada gelecek arabalar kesinleşti. Mais deki satış temsilcisinden gelen modeller ve renk bilgilerin aldım (tıra yüklenen araçlar)
    1.2 EDC Turuncu&Siyah modelini ismime ayırdılar. Aslında Turuncu&Beyaz istiyordum ama malesef gelen araçlar içinde yoktu.
    Dizel olarak Siyah&Beyaz ve komple Beyaz vardı. Ancak onlarda Icon değildi Touch dı.
    Aracı test ettiğimde hatta aldığımda resimleri ve test sonuçlarını buradan paylaşırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: nightbird

0,9 benzinli
    1,5 dizel
    1,2 EDC benzinli

Bu arada gelecek arabalar kesinleşti. Mais deki satış temsilcisinden gelen modeller ve renk bilgilerin aldım (tıra yüklenen araçlar)
    1.2 EDC Turuncu&Siyah modelini ismime ayırdılar. Aslında Turuncu&Beyaz istiyordum ama malesef gelen araçlar içinde yoktu.
    Dizel olarak Siyah&Beyaz ve komple Beyaz vardı. Ancak onlarda Icon değildi Touch dı.
    Aracı test ettiğimde hatta aldığımda resimleri ve test sonuçlarını buradan paylaşırım.

Hayırlı olsun artık sizin yorumları bekleriz, 1.2 benzinli en üst donanımı mı aldınız? Fiyat belli midir?
  • quote:

quote:

0,9 benzinli
    1,5 dizel
    1,2 EDC benzinli

Hayırlı olsun artık sizin yorumları bekleriz, 1.2 benzinli en üst donanımı mı aldınız? Fiyat belli midir?

Teşekkürler,
    Evet 1.2EDC Icon model ayırttım. Fiyat net olmamakla beraber 50 yi geçmeyeceğini söylediler.
    48-50 civarı bekliyorum. Neticede 52-53 bile olsa alacağım. Eski aracımı ( Scenic II ) satalı çok oldu, uzun zamandır bu aracı bekliyorum.
    Aracı test edince görüşlerimi buradan paylaşırım.
    190Nm tork ve 120hp ile memnun kalmamak imkansız gibi birşey ama yine de belli olmaz.
    Nerdeyse dizel kadar tork üretip 1,5 dci araca göre de fazladan 30hp aracı dizele göre daha cazip kılıyor.
    190Nm torku da 2000d/dak. da verdiğini de hesaba katarsak.
    Performans olarak beklentim yüksek...

• juke iyi rakip olur ancak fiyat politikası aracın kaderini belirleyecektir.
    otomotik hemen gelmez ise zaten diyecek söz yok
  • ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkSidesOfMe

juke iyi rakip olur ancak fiyat politikası aracın kaderini belirleyecektir.

Otomatik araç var ancak dizel otomatik şimdilik yok.
    Fiyat aralığı belli zaten. 38-52 arası motor ve donanıma göre değişen.
    Bence bu araç için uygun bir fiyat aralığı.
  • Bu aracin bagaj olculeri dortyuz kusur verilmis ama kullanilabilen hacim 377 litre.
    Benim icin 450 ve uzeri psikolojik sınır. Sirf bagajdan dolayı 2008 den vazgectim. Bundan da gecerim gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: hackersun

Bu aracin bagaj olculeri dortyuz kusur verilmis ama kullanilabilen hacim 377 litre.
    Benim icin 450 ve uzeri psikolojik sınır. Sirf bagajdan dolayı 2008 den vazgectim. Bundan da gecerim gibi.

Hocam 2008'in ölçülerini nereden buldunuz? Bizimle de paylaşabilir misiniz? 2008 ilgilendiğim araçlardan biri.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DarkSidesOfMe

juke iyi rakip olur ancak fiyat politikası aracın kaderini belirleyecektir.

Otomatik araç var ancak dizel otomatik şimdilik yok.
    Fiyat aralığı belli zaten. 38-52 arası motor ve donanıma göre değişen.
    Bence bu araç için uygun bir fiyat aralığı.

Dizel otomatik olmayışı beni hayal kırıklığına uğrattı. 1.2 edc'nin fabrika yakıt tüketim verisi nedir hocam?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.