Şimdi Ara

Yeni Renault Captur (252. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
5.429
Cevap
69
Favori
553.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 250251252253254
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Captura yan basamak taktıran var mıdır? Kendimiz takabilir miyiz ki? Aracı delmek vs gerektirir mi acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omen354 -- 21 Haziran 2017; 2:42:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • omen354 O kullanıcısına yanıt
    Sağolasın dostum. Teşekkür ettim.

• EXPOXL E kullanıcısına yanıt
    Perde hava yastığı yok maalesef. Dediğiniz gibi koltuk yanından açılan hava yastığı var.

• volvoxcnt V kullanıcısına yanıt
    Aracı almadan önce bir çok inceleme videosu izledim hepsinde de koltuk kılıfı vardı özellikle belirtiyorlardı bunu. Benim araçta da yok neden acaba, sadece outdoor versiyonun da mı var acaba bilemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: cemcem0

Aracı almadan önce bir çok inceleme videosu izledim hepsinde de koltuk kılıfı vardı özellikle belirtiyorlardı bunu. Benim araçta da yok neden acaba, sadece outdoor versiyonun da mı var acaba bilemiyorum.

Hayırlı uğurlu olsun, Allah kazasız belasız binmek nasip etsin.
    Kardeş senin aldığın otomatik vites mi?
    Yeni captur mu? yani faz 2 mi?
    Yan camlarda ölü nokta uyarı sistemi var mı?
    Kılıfı ben de merak ettim şimdi?
    Faz2 ise iç kalitesinde eskiye göre fark var mı? torpidoda, direksiyonda, ses sisteminde? iyileştirme olmuş mu?
    kullanıcı yorumu alırsak memnun olurum.
    İyi sürüşler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: htc xe

quote:

Hayırlı uğurlu olsun, Allah kazasız belasız binmek nasip etsin.
    Kardeş senin aldığın otomatik vites mi?
    Yeni captur mu? yani faz 2 mi?
    Yan camlarda ölü nokta uyarı sistemi var mı?
    Kılıfı ben de merak ettim şimdi?
    Faz2 ise iç kalitesinde eskiye göre fark var mı? torpidoda, direksiyonda, ses sisteminde? iyileştirme olmuş mu?
    kullanıcı yorumu alırsak memnun olurum.
    İyi sürüşler..

sağolasın dostum teşekkür ettim.

araç 1.5 Dizel Otomatik.

Yeni Kasa Faz 2 Model.

-Yan camlarda dikey bir çizgi geçiyor her ikisinden ama sanırım kör nokta uyarı sistemi yok. ama o çizgi ne için bilemiyorum.
    -Eski kasa captur'u bilemediğim için hangi yenilikler var tam bilmiyorum.
    -Torpido, ışıklı soğutmalı çekmece tipi.
    -Direksiyon 3 kollu deri direksiyon, benim hoşuma gidiyor direksiyonu.
    -Ses sistemide bu seviyede ki bir araç için gayet tatmin edici. Eğer ki yüksek bir performans beklemiyorsanız tabi.
    ---------
    -Araçtan genel olarak çok memnunum. Ben dağlık bir bölgede kullanıyorum genelde, aracın yüksek olması benim için baya avantaj.
    -Aracı almadan önce süspansiyonları hakkında olumsuz eleştireler okumuştum ama hiçte beklediğim gibi çıkmadı, belki eski kasalar için yapılmış yorumlardır ama ben aracın içinde baya konforlu bir sürüş yaşıyorum, tümsek çukur kötü vs yollarda hiçte rahatsız etmiyor araç.
    -Şuana kadar 450 km yol yapmışım, araç ekranında 6.2/100km yakıt tüketimi gösteriyor. Bu tamamen şehir içi ve motor daha açılmadı.
    -İç mekanın geneli sert plastikten oluşturulmuş. Üst taraf yumuşak plastik ama aşırı içe göçecek kadar değil.
    -En sevdiğim yanı otomatik şanzumanı, 90 beygirlik motorla çok uyumlular. Vites geçişleri, sorunsuz ve sessiz, çift kavrama hakkını veriyor gerçekten.
    -Birde ek 2 yıl garanti yaptırdım, toplamda 5 sene kafam rahat şekilde binerim.

Şuan için bunları söyleyebilirim. Merak ettiğiniz başka bi husus var ise seve seve cevaplarım...

• Merhaba 15 gun once bende makyajlı 1.5 dizel otomatik captur aldım. Cam tavan olmasını cok istedim. Ama örnek yoktu. Bende bekledim. Cam tavan dusunenlere onerim lutfen gidip bakın. Dusundugunuz gibi bir cam tavan degil. Sun roof olculerinde sabit cam. Atkada oturanlara aydınlık hissi vermiyor. Bu yuzden vazgectim ( hayal kırıklıgına ugradım) bir peugeot daki gibi 500l deki gibi panoramik yapuda degil. Eger cocuklu evdeyseniz dusundugunuz etkiyi alamazsınız

• İconlarda var fermuarlı kılıf. Ona zip collection diyorlar. Touchlarda
    yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: volvoxcnt

İconlarda var fermuarlı kılıf. Ona zip collection diyorlar. Touchlarda
    yok.

ama bende yok dostum (icon)
  • omen354 O kullanıcısına yanıt
    merabalar. ben oyaktan teslim aldım aracı. yan basamak mais de 462 liraya takdirdim.bilginiz olsun.

• hayırlı olsun.ek garantiyi kaça yaptırdıniz?

• z06rbey Z kullanıcısına yanıt
    2 yıl için 833 tl dostum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeyEfendi7 -- 30 Haziran 2017; 14:53:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: z06rbey

merabalar. ben oyaktan teslim aldım aracı. yan basamak mais de 462 liraya takdirdim.bilginiz olsun.

Güle güle kullanın, Allah kaza bela vermesin. Seramik kaplama vs. yaptırdınız mı? Bende oyaktan bekliyorum aracın gelmesini

• quote:

Orijinalden alıntı: omen354

quote:

Orijinalden alıntı: z06rbey

Güle güle kullanın, Allah kaza bela vermesin. Seramik kaplama vs. yaptırdınız mı? Bende oyaktan bekliyorum aracın gelmesini

teşekkur ederim.benim araç touch modeli oldugu ıcin arka camlara film cektirdim.karartilmis cam ambiyansı oldu. . jantlarda sizin dediginiz gibi siyah gelince . oldukca uyumlu oldu. seramik yaptirmadim.ama yan basamak tavsiye ederim. direkt aracın görüntüsünü etkiliyo.hem maisdeki fiyatı o kadarda pahalı gelmedi bana.

• quote:

arkadaşlar alırım bi hayırlı olsun.

3 gün önce teslim aldım.

1.5 dizel otomatik. İcon Paket. Opsiyon Yok.

94.000 TL'ye bitti.

Şuan için araçtan gayet memnunum, bi sorun çıkarmazsa uzun seneler götürür beni.

Yeni Renault Captur

Hayırlı olsun çok güzel bir araba, 2011 Sandero sahibiydim geçtiğimiz günlerde aracımı sattım. Bu aracın 1.2 120bg Icon modeline niyet ettim. Yeni piyasaya çıktığı için internette de çok fazla bilgi yer almıyor. Zaman yokluğundan da bayilere bakamıyorum.

Icon pakette yer alan standart özellikleri aktarabilme imkanınız olabilir mi?

• İcon tum ozellikler

Yeni Renault Captur

Yeni Renault Captur

•  Yeni Renault Captur

• Captur 1.2 lerin 4. yıl bakımını yaptıran oldu mu?
  • cebir98 C kullanıcısına yanıt
    seneye İnşallah.. martta 3. yü yaptırmıştım :)

Garanti bitti herhalde, +100 fark vardı yetkili servise yaptırdm ucuza kaçmadım bu sene.

Ama seneye yağ,hava,polen filtresi araştırıp en iyisinden ve

elf 5w40 yağ yerine motul yada liquimoly kullanacağım

Bujileri değerlendirmek lazım ?

Triger 120,000 gider amman aldanmayalım

Yaptırınca buradan yada private haber verirsiniz, Paslaşalım,yardımlaşalım.

Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zobaa16 -- 11 Temmuz 2017; 15:36:52 >
  • Zobaa16 kullanıcısına yanıt
     Yeni Renault Captur

Captur touch, 1.2 turbo, edc, 120 bg aracın 4. yıl periyodik bakımı için Isparta Oto Petrol yetkili servisine gittim(önceki 3 bakım da y.serviste yaptırıldı).

Araç 32.000 km de ve yukarıdaki tabloya göre (km dolmadığı halde 4 yıl dolduğu için)

Hava Filtresi,
    Yağ Filtresi,
    Polen Filtresi,
    Yağ,
    Tapa Contası,
    Aksesuar Seti
    !? Bunun ne anlama geldiğini bilmiyorum.

Değişikliklerinin yapılması gerekiyor fakat servis görevlisi bana 4. yıl bakımının "Genel Bakım" olduğunu ve yukarıdaki Filtrelerle birlikte,

Bujilerin, ve
    Kayışların da

değişmesi gerektiğini söyledi. Ve toplamda 1250TL (%20 indirimli) bir fiyat çıkardı.

> Ben Buji ve Kayış değişikliği şimdilik kalsın dedim ve diğer işlemler 430TL karşılığında yapıldı. Fakat servis kağıdının

İLK FIRSATTA YAPILMASI GEREKENLER kısmına,

* Müşterimize kayış bakımı geldiği bilgisi verildi, müşteri isteği ile değiştirilmedi, ve
    * 10.000 km sonra balatalar kontrol edilecek

notları yazıldı. Bujiler ile ilgili herhangi bir not yazılmadı!

Kayış ve buji değişimi için sizlerin görüş ve fikirlerinizi almak istiyorum. Ne kadar acildir/lazımdır, zamanı gelmiş midir?

>>>
    Edit: Aksesuar Seti > Alternatör Kayışı > V kayışı demekmiş. Ve bu değişim için y.servis 536TL istiyor.

• 
Sayfa: önceki 250251252253254
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.