Şimdi Ara

Yeni Peugeot RIFTER ( ANA KONU) DONANIM HABER İN EN ESKİ VE AKTİF TAKIMI SINCE 2009 GÖKHAN AYDIN (1141. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
27.910
Cevap
96
Favori
1.413.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11391140114111421143
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şöyle bir çözüm buldum bakalım olacakmı?
    Yeni Peugeot RIFTER ( ANA KONU) DONANIM HABER İN EN ESKİ VE AKTİF TAKIMI SINCE 2009 GÖKHAN AYDIN

Yeni Peugeot RIFTER ( ANA KONU) DONANIM HABER İN EN ESKİ VE AKTİF TAKIMI SINCE 2009 GÖKHAN AYDIN

• üst donanımlılarda bulunan bu eşya saklama aparatından nereden bulabilirim acaba.

• quote:

Orijinalden alıntı: john mclane

Gökhan’ım güncellemeyi usb belleğe attım, lakin Aslan’ın usb girişine taktığımda tanımadı.
    Güncelleme dosyasında usb bellek fat32 olmalı diye yazıyor, bende usb belleği formatladım ama bilgisayarda fat32 seneçeneği yok. Exfat var öyle yaptım olmadı galiba.
    Bir daha deneyeceğim bakalım

Alıntıları Göster
    Selamlar,

mehmet beyin dediği gibi telefondaki mypeugeot uygulamasında menüde ekran için güncelleme var diyor.
    burdan mypeugeot uygulamasındaki kayıtlı eposta adresine 6,4 gb boyutunda indirme linki, aktivasyon şifresi ve yardım kılavuzu geliyor.
    henüz kurmadım, pek vaktim yok bu ara.
    mehmet bey siz yüklediyseniz gelişmeleri paylaşur mısınız gözle görülen ciddi bir değişiklik var mı ?

(bir parantez açmam lazım. mehmet bey bende güncelleme var dedikten sonra daha önce kurduğum mypeugeot uygulamasında hiç bir güncelleme yok dedi.
    ben de programı ayarlardan tüm verileri silerek tekrar kurdum, aracı şasi nodan tekrar tanıttım bu sefer güncelleme çıktı)

• maxpayne1975 M kullanıcısına yanıt
    Ben usb’yi baştan formatladım, fat32 olarak attım formatı.
    Sonra hem güncellemeyi hemde lisans şifresini usb ye attım, dediğiniz gibi 6,4 gb yer kaplıyor.
    Sonra arabaya taktım, bu sefer tanıdı.
    Ama güncelleme için araç hem çalışacak hem de hareket etmeyecekmiş,
    Ölme eşşeğim ölme, canımın istediği ve boş bir vakitte yaparım artık.
    Keşke bu güncelleme navigasyon’u da yüklese
    Ama hiç sanmıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEPEE PREMİUM PACK

Mehmet im pimi çek ve bombayı etrafa bırak..)

yahu nerden indirdin nasıl oluyor linki nedir söyle bizde yapalım ayrıca bu güncelleme ne içeriyor önemlimi önemsizmi..

ben android kullanıyorum daha aracın bakım temizlik işlerinden oraya gelemedim şunu bir resimle de bizde görelim ben gerilerden geliyorum biraz..

yakında 3000 km lik bir uzun yol beni bekliyor orada kurarım zaman çok..

sen şu indirdiğin yeri ya dosyayı nasıl oluyorsa bizede anlat yorma bizi servise kadar iki yazılım için araca nasıl kuruyorsun vs bilgi bekliyorum senden tüm arkadaşlar adına.

bir birşey yapsak vidasına kadar yazıp çiziyoruz bir el at bir zahmet...)

Alıntıları Göster
    gökhanım araç daha yeni, neyine bakım temizlik yapıyorsun bu kadar.
    Gerçi bende her akşam, camsil ve mikrofiber bez ile aracın içini komple siliyorum.
    geçen ay bütün oynar aksamlara wd40 sıktım.
    paspas ve ayak yerlerini de haftada bir süpürüyorum.
    her hafta duruma göre arabayı yıkıyorum.
    yıkaması değil de, kurulaması ve cam tavanın temizliği uzun sürüyor.

sonrada garaja koyuyorum, sabaha kadar kuruyo adam akıllı.
    arabayı gece yıkıyorum, yazın gündüz yıkamam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi john mclane -- 5 Ağustos 2019; 22:8:6 >

• Selamlar, gecen hafta 5008 bakmak icin gittigim peugeot bayisinde, hic aklimda olmamasina ragmen rifter a da bakalim deyip inceledik esimle beraber. Cogunlukta anneler babalar olarakta seyahat ediyoruz. Birde bebegimiz olucak. Bu nedenle buyuk ferah yerren yuksek bi arac bakiyoruz. Su anda bmw 1,16 var. Yere cok yakin ve dar bi arac oldugu icin degistirmeyi istiyoruz. Sizlerin fikirleriniz nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kamakmuh -- 6 Ağustos 2019; 19:42:53 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar güncellemeyi yaptım, yaklaşık yarım saat sürdü.
    Hiç bir değişiklik göremedim

• quote:

Orijinalden alıntı: borakarakaş

üst donanımlılarda bulunan bu eşya saklama aparatından nereden bulabilirim acaba.

servisten temin edebilirsiniz yada çıkmacılardan ikitelli organize sanayi sitesi var istanbulda bir soruşturun kargo ile yollarlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: john mclane

Arkadaşlar güncellemeyi yaptım, yaklaşık yarım saat sürdü.
    Hiç bir değişiklik göremedim
    şapkadan tavşan çıkacaktı ve sende yakalayacaktın herhalde..)

bir çin atasözü derki son gülen iyi güler...)

sen kur tabi güncellemeyi diğerleri armut toplasın.

Arkadaşlar my peugeout sitesine üye oluyorsunuz

şase numaranızı girip aracı tanıttıktan sonra size güncelleme var diyor bunu pc ye indirip 6 gb civarı bir dosya ilave olarak şifre içeren birde lisans klasörü var

kaydedip aracta çalıştıracağınız usb belleğide fat 32 denen formatla formatlıyorsunuz..

2 klasörle beraber araca geldiğinizde sistem güncelleme var deyip hemen sizi yönlendiriyor

15 ila 20 dakika arası sürüyor..

hepsi bu.gözle görülür bir grafik pek göremedim ilk açılışta bir ufak ekran hareketi dışında sanırım ecu program ve setup ayarları ile ilgili detayları güncelleiyorlar.

artık herşey yazılım malesef bir nevi onların istediği yazılım ile ilerliyoruz,iyimi bunu bilemiyorum zaman gösterir

güncel mi evet..

bunlarla ben uğraşamam derseniz servise sorun ücretsise yaptırın,para istiyorlarsa bana gelin ben size kahve ısmarlayayım yazılımda benden..

daha ne olsun öyle ben yaptım gülücük sımayli yok öyle...)

• quote:

Orijinalden alıntı: borakarakaş

şöyle bir çözüm buldum bakalım olacakmı?

Bora abi maşallah Aslanın yakıyor kazasız belası günlerde kullan..

bu jantlara hasta idim gözümü karartmıştım bir ara türkiyede yoktu..

2009 da 5000 lira çekiyorlardı buna..

fransadan getirtecektim vs..

• Tüm arkadaşlarıma şimdiden hayırlı bayramlar diliyorum,mevlam keseceğimiz kurbanlarımızı kabul buyursun.Kısmet olursa yarın yolculuklar başlıyor,lütfen dikkatli olalım,özellikle araçların ticari olması sebebiyle otobanda ki hız sınırı önemli.2 gün önce kocaelinden İstanbula dönerken gebzeye gelmeden yolda radar vardı,son anda farkettim .Resmi çekip gönderiyorlar cezayla birlikte.Bolu tünelinden çıkıp Geredeye giderken uzun düzlük var orada da radar var dikkat edelim.Geçem yıl çeşme otobanında Superble 139 km hızla radar cezası yedim..
  • Iyi bayramlar simdiden. Yeni otoyolun bursa- izmir arasini bugun 110 dk da aldim. En yuksek 201 i gordum. Arac gayet stabil gitti. Ortalama istanbul-bodrum 7,6 yakti arac. Ayrica izmire yaklastigimda aracin on camurluga bagli plastik aksami ve sis farindaki aksam yerinden cikti. Yetkili servisle irtibata gecip serviste tutanak tutturdum.

• quote:

Orijinalden alıntı: kamakmuh

Selamlar, gecen hafta 5008 bakmak icin gittigim peugeot bayisinde, hic aklimda olmamasina ragmen rifter a da bakalim deyip inceledik esimle beraber. Cogunlukta anneler babalar olarakta seyahat ediyoruz. Birde bebegimiz olucak. Bu nedenle buyuk ferah yerren yuksek bi arac bakiyoruz. Su anda bmw 1,16 var. Yere cok yakin ve dar bi arac oldugu icin degistirmeyi istiyoruz. Sizlerin fikirleriniz nedir?
    Kaan bey selamlar.
    rifter fiyat performans anlamında gayet iyi bir ürün özellikle şanzıman ve motor uyumu harkulade..
    daha mütevazi paralara daha fazla konfor arıyorsanız rifter tam sizin kaleminiz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ringcep

Tüm arkadaşlarıma şimdiden hayırlı bayramlar diliyorum,mevlam keseceğimiz kurbanlarımızı kabul buyursun.Kısmet olursa yarın yolculuklar başlıyor,lütfen dikkatli olalım,özellikle araçların ticari olması sebebiyle otobanda ki hız sınırı önemli.2 gün önce kocaelinden İstanbula dönerken gebzeye gelmeden yolda radar vardı,son anda farkettim .Resmi çekip gönderiyorlar cezayla birlikte.Bolu tünelinden çıkıp Geredeye giderken uzun düzlük var orada da radar var dikkat edelim.Geçem yıl çeşme otobanında Superble 139 km hızla radar cezası yedim..
    Arkadaşlar cümleten herkese iyi bayramlar..

Ali bey tepee yi 5 sene kullandım hiç ceza yemedim bmw ile bir sürü...

şimdi dahada dikkatli olmamız lazım malum ben karadeniz tarafına doğru gidiceğim oralar çerkeş çorum samsun ordu kaynıyor emi..

termosumu sıcak su ile doldurup yanıma meyve takviyesi

stanley e güveniyorum bu konuda su hep sıcak,uyarılar için teşekkür edrim kolay gelsin size.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gessy

Iyi bayramlar simdiden. Yeni otoyolun bursa- izmir arasini bugun 110 dk da aldim. En yuksek 201 i gordum. Arac gayet stabil gitti. Ortalama istanbul-bodrum 7,6 yakti arac. Ayrica izmire yaklastigimda aracin on camurluga bagli plastik aksami ve sis farindaki aksam yerinden cikti. Yetkili servisle irtibata gecip serviste tutanak tutturdum.
    iyi bayramlar sizede şimdi 7.6 litre nasıl bir sürat izlediniz ekran resmi varmı

yada şartlar nasıldı,klima yük yolcu sürat gibi..

bende 3000 km lik bir parkur deneyeceğim yakında.

beni nelerin beklediğini görmek farklı olacak..
  • TEPEE PREMİUM PACK kullanıcısına yanıt

• TEPEE PREMİUM PACK kullanıcısına yanıt
    160 uzeri otoyolda kullandim.tek kisiydim.klima hep acik....

• quote:

Arkadaşlar cümleten herkese iyi bayramlar..

Ali bey tepee yi 5 sene kullandım hiç ceza yemedim bmw ile bir sürü...

şimdi dahada dikkatli olmamız lazım malum ben karadeniz tarafına doğru gidiceğim oralar çerkeş çorum samsun ordu kaynıyor emi..

termosumu sıcak su ile doldurup yanıma meyve takviyesi

stanley e güveniyorum bu konuda su hep sıcak,uyarılar için teşekkür edrim kolay gelsin size.

Alıntıları Göster
    2017 yılı temmuzunda ailece Rızeye kadar karadeniz turu yapmıştık.Tadı damağımızda kaldı.Yeşilin en güzeli oralarda.Rıze kalesindeki çayı,Ordu boztepedeki muhlamayı ,Akçaabatta köfteyi,uzungöldeki kuymağı mutlaka bir kez daha tatmamız gerekiyor Sizlerede kazasız,cezasız hayırlı yolculuklar,iyi bayramlar ...

• quote:

Orijinalden alıntı: ringcep

2017 yılı temmuzunda ailece Rızeye kadar karadeniz turu yapmıştık.Tadı damağımızda kaldı.Yeşilin en güzeli oralarda.Rıze kalesindeki çayı,Ordu boztepedeki muhlamayı ,Akçaabatta köfteyi,uzungöldeki kuymağı mutlaka bir kez daha tatmamız gerekiyor Sizlerede kazasız,cezasız hayırlı yolculuklar,iyi bayramlar ...

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar cümleten bayramınız mübarek olsun..

Ali bey selamlar güzel bir tatil yapmışsınız Ordu Perşembeliyim ben.

köydeki evimizden sahil harkulade gözüküyor..

12 metre uzunluğunda ve 2 metre genişliğinde bir balkon yeşil ve maviyi kucaklıyor masmavi bir gökyüzü ile..

yolunuz düşerse beklerim,,o atmosfer ve ambiyans herşeyi çok ama çok hoş yapıyor..

gelip te beğenmeyen ve büyülenmeyen olmadı daha.

bu arada teklifim tüm arkadaş ve dpstlarım için geçerli,Balıkesirli Mehmet kardeşim ve aramıza yeni katılan Mehmet kardeşimim için özellikle sonra alınıyor mahçup oluyorum..

evet karadenizin coğrafya ve bitki örtüsü oradaki ürünlere farkını fazlası ekliyor,bal gibi mısır unundan peynirle yapılan guymak ve farklı dille adlandırdıkları lezzetler için..

boztepeye çıkıp orduya baktıysanız gerisi tamamdır..

sağlık mutluluk başarı ve kazasız belasız yolcuklar ve esenlikler dilerim tüm arkadaşlara..

• quote:

Arkadaşlar cümleten bayramınız mübarek olsun..

Ali bey selamlar güzel bir tatil yapmışsınız Ordu Perşembeliyim ben.

köydeki evimizden sahil harkulade gözüküyor..

12 metre uzunluğunda ve 2 metre genişliğinde bir balkon yeşil ve maviyi kucaklıyor masmavi bir gökyüzü ile..

yolunuz düşerse beklerim,,o atmosfer ve ambiyans herşeyi çok ama çok hoş yapıyor..

gelip te beğenmeyen ve büyülenmeyen olmadı daha.

bu arada teklifim tüm arkadaş ve dpstlarım için geçerli,Balıkesirli Mehmet kardeşim ve aramıza yeni katılan Mehmet kardeşimim için özellikle sonra alınıyor mahçup oluyorum..

evet karadenizin coğrafya ve bitki örtüsü oradaki ürünlere farkını fazlası ekliyor,bal gibi mısır unundan peynirle yapılan guymak ve farklı dille adlandırdıkları lezzetler için..

boztepeye çıkıp orduya baktıysanız gerisi tamamdır..

sağlık mutluluk başarı ve kazasız belasız yolcuklar ve esenlikler dilerim tüm arkadaşlara..

Alıntıları Göster
    Cumleten herkesin bayrami mubarek olsun, ailenizle sevdiklerinizle birlikte saglikli, sihatli nice bayramlar gecirmeniz dilegiyle

Guzel davetin icin tesekkur ederim gokhan abi, ins birgun biryerde bulusmak dilegiyle.

• 
Sayfa: önceki 11391140114111421143
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.