Şimdi Ara

Yeni Peugeot RIFTER (ANA KONU) (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
765
Cevap
14
Favori
108.306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Doğru sürmek zorundalar subat ortası denmiş zaten arabalarda peugeotun deposuna girmiş bakalım lansman tarihi açıklanır yakında

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Velona

Doğru sürmek zorundalar subat ortası denmiş zaten arabalarda peugeotun deposuna girmiş bakalım lansman tarihi açıklanır yakında
    Peugeot nisanda getirecekti. Citroen ve Opel gibi ama OTV uzatılması peugeot harekete geçirdi erkenden aracı satışa cikaracaklar, piyasa koşulları çok kötü 144 bin verip bu araci kas kişi alır orası şüpheli aracı piyasaya sürerken birde kredi imkanı yapmaları lazım yoksa zor satarlar. ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selim_ugur S kullanıcısına yanıt
    Bugün opelde çalısan arkadasımla karsılastım combo mayısta satısa sunulacak diyor baslangıç fiyatı olarakda 100.000 liradan bahsetti çok kafam karıstı sonucta 3 modelde ortalama aynı fiyatlarda olmalı

• Yeni Peugeot RIFTER (ANA KONU) bugun itibariyle opel sitesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Velona -- 24 Ocak 2019; 21:30:20 >
  • Arkadaşlar bugün eşimin çalıştığı bayiye peugeot türkiyeden yetkili gelecek dedi bende bayiye gittim araç alacak diğer kişilerle biraz sohbet etti herkesde istisnasız rifter sorduk. Rifterin henüz satışa hazır olmadığını yılın ikinci yarısından sonra satışını planladıklarını söyledi. Bende sordum neden mart ayına kadar ötv indirimiyle beraber halka sunmuyorsunuz dedim ötv indirimiyle aracın satıs fiyatı arasında fark olmayacagından bahsetti herkesi memnun edecek fiyat sunmaya çalısacaklarından bahsetti kurların yüksekliği yüzünden beklentinin üstü nde fiyatların olduğu için daralma olduğundan herkesin bu fiyatlara alışması lazım dedi bende bayiden çıkıp wolksvagene caddy için fiyat almaya gittim 1.4 tsi comfortline dsg 125 ps için 115.000 fiyat verdiler galiba önümüzde hafta sipariş vericem bunların rifteri kendilerinin olsun. Adamlar ukalalıkta üstlerine yok açık açık adama başka markaya yöneleceğim dedim pazar payı kaybedersiniz böyle dedim adam ukala şekilde bizim müşteri potansiyelimiz belli kesim onları yine yanımızda görürüz dedi

• Velona V kullanıcısına yanıt
    Tek kelime ile bunlar gerizekalı desenize.
    Müşteri potansiyeli belliymiş demek, ellerinde patladığı zamanda biz nerede hata yaptık diye sorarlar kendi kendilerine
    Peki hocam hani Mart ayında satışa çıkacaktı?
    Şimdi Temmuz ayına mı kaldı bizim iş?

• Birde Citroen var aslında onun dış görünüşü daha güzel.
    Ondan da hiç Seda yok

• john mclane kullanıcısına yanıt
    Valla hocam anlayamadım durumu kasko listelerinde bu araç görünüyor fiyatlar belli ama bi allahın kuluda deseki bu araç şu ayda çıkacak dese anlarızda yok konusan. Adama kasımda dediniz dedim beklentiyi yükselttiniz dedim. Biz öyle bi açıklama yapmadık dedi. Dedimki sosyal medyada bu araçlar tırdayken fotoğraflanmış dedim servis hizmetleri personelimizin eğitimi için gelen araçlar onlar dedi

• 2018 model arac 170 vın tl kasko değeri oluyorsa 2019 model kasko değeri ne olur acaba? 144 bin olduğuna eminmisiniz?
    Yeni Peugeot RIFTER (ANA KONU)

• Araç piyasaya sürülmeden nasıl kasko listesinde yer alıyor anlamadım.

Ne kadar yalancı bir insanlar bu yönetici takımı.
    Ağustos ayında Bursa şançelik otoya sorduğumda kasım ayında gelecek demişlerdi.
    Tabii sizin sorduğunuz yönetici de Kasım ayında dedik ama ondan sonra da işimize gelmedi kıvırmak zorunda kaldık diyemeyeceği için hemen inkar ediyorlar.
    Ah siz orda konuşurken bende orda olsaydım da, şu yöneticiye dan dan konuşsaydım.
    Yemin ediyorum bir dedikleri bir dediklerini tutmuyor.
    Mart ayında çıkacağı meçhul desenize..
    Eğer 170 bin liradan piyasaya sürerlerse, sene sonuna kadar belki 10-20 tane ancak satarlar.
    O zaman da ellerinde patlar.
    Yöneticiyim diye geçinenleri elli kere cebimden çıkarırım böylelerini gördükçe..

• Arkadaşlar gö rüştüğüm türkiye yetkilisi dün bayide çalısanlarla toplantı yapmış toplantıda söylenen bize söylenen tarihin aksi çıktı. KESİN BİLGİDİR.

buba göre rifter mart 20de satışa çıkıyor. Subat ayı ortası lansman yapılacak ancak kötü tarafı fiyatları ötv indirimi yok ve avrupada zaten satısta oldugu için lansman özel fiyatı yapılamıyor. Gtline da 150.000 liralara hazır olun allure 125 130 gibi olacak
    Açıkcası arkadaslar ben vazgectim çok bekledim ama o fiyatlara hafif ticari almam 2018 zenith için 92.000 fiyat aldım çok cazip geldi bana nede olsa rifter ile tek fark konsolu ve ön parjur ve motor kasa aynı kasa nede olsa 120 bg bluehdi gayet yeterli bana fazladan 40.000 vermek saçmalık geldi

O zaman bu yetkili size ayak üstü yalan atmış.
    Bunlardan yönetici olursa bizden ceo olur yeminle.
    Yalnız ötv indirimini yapan devlet hocam, bunların uygulamama gibi bir lüksü yok, valla oyarlar adamı.

Eğer 150 den piyasaya girerse gt line piyasaya daha önce de dediğim gibi nal toplarlar.
    Milletde bu fiyatlara almaz, ondan sonra eşşek gibi de fiyatları aşağı çekerler, rakipler de gümbür gümbür geliyor.
    Citroen berlingo bakarız olmazmı?

Hocam serbest piyasa bu ister yapar ister yapmaz firma zaten suanda hiç bir firma uygulamıyorki ayak hepsi kur farkını ötv indirimi gibi gösteriyorlar ford connectin bile 152.000 lira oldugu yerde gtline 150.000 normal yani

Serbest piyasa evet, ama ülkemizde ford Connect, vw caddy ve doblo daha çok tutuluyor.
    Sen gidip bunlarla aynı hatta daha pahalı yaparsan adam gider ford alır, caddy alır.
    Valla keyifleri bilir.
    Almayıveririz olur biter.
    Piyasada başkası mı yok..

Hocam tutma meselesi değil iş artık teknoloji meselesi malzeme kalitesi meselesi yakıt meselesi şuanda ülkemizde peugeot hakkında büuük ön yargı var ford connect motor olarak malzeme olarak aslında parasının aracı değil avrupadada çok tutmadığı için fabrikayı türkiyeden ispanyaya taşıdılar ve avrupa pazarına daha fazla hakim olmak istediler ama tutmadı seneye tekrar türkiye pazarında satacakları connectleri otosan yapacak almanyadaki kuzene orada rifter fiyatını sor dedim gtline pakete 33.000 demişler neredeyse 200.000 lira

evet hocam, dediğiniz gibi ülkemizde peugeot pek fazla talep gören araçlar değil.
    baksanıza piyasada envai çeşit connect ve doblo dolu, ama tepee olsun berlingo olsun öyle çok yok.
    oysa peugeot'a binmemiş ya da çok eskilerde binen insanların önyargıları yüzünden rağbet pek yok.
    böyle olunca sen gt line'yi 150 binden piyasaya sürersen pek tercih edilmezsin.
    adam gider doblo ya da caddy alırım daha iyi diyor.

almanya da evet 30 bin euro ama orada ortalama bir insan 2500 euro maaş alıyor.
    1 yıllık maaş ile rahat rahat alır rifter'i.

Eğer ülkemizde 200 bin bandında satmak gibi bir akıllılık ederlerse, rifter'ı gemiden hiç indirmelerine bile gerek kalmaz :)
    bakalım bu ay sonu ya da mart ayında göreceğiz piyasaya girdiğinde..
  • Mart sonu icin bekleyecegim ama 2019’un ikinci yarisi cok ileri bir tarih. O kadar bekleyecegimi sanmiyorum.

• 2 bayiye gittim. ordu bayisi de samsun bayiside subatta egitim Mart ortasi gibi lansman olacak bilgisi verildi.

• Peugeot diye şartlanmamak lazım.

Peugeot Opeli satın aldı.

Bu demektir ki bu araç hem Peugeot hem Opel hemde Citroen markaları altında satışa çıkacak.

Mantıklı olan Opel olanı almak.

Hem servis yaygın hemde ülkemizde Opel araçların piyasası daha fazla.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.