Şimdi Ara

Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu) (65. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
30.227
Cevap
294
Favori
1.548.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam o konuyu açmanız iyi olmuş, benim araç 1075 kg geçiyor, servisi de teyit etti, ama ruhsatta 1240 kg diyor, trafik tescil arabamı tartıya koyup tartmadı ki, ezbere yazmışlar bence ruhsata, ama hangisi doğru, resmi evrakı ruhsat bunun heryerde o doğru olcak ta, pejo bunu boşuna mı 140 kg hafifletti dersiniz, doğrusunu bilen varsa bende merak ediyorum doğrusu.
  • airarmada A kullanıcısına yanıt
    1.2 vti ya otomatik tam uymazmış hocam, bu corsalarda 1.2 lerinde otomatik vardı çok yakıyor diyenler vardı, aynısı 308 inde başına gelirdi, motor gücü otomatik geçişlerini destekleyecek kadar güçlü değil, ben sürüyorum, manuel olması iyi, otomatik olmaz triptonik olurdu mesela, ona bişey demem, çünkü düşük fiteste yüksek devir kullanmak zorunda kaldığınız yerlerde oluyor, bu araç şöförü daha da şöför yapıyor bu motoruyla, biraz zayıf ya, uyanık ve pratik olmak zorunda kalıyorsunuz, dizeller gibi bastınız gaza gitti değil işte, otomatikte tam uymazdı bu motora, bulursanız alın derim, ben 2. elde görüyorum uygun fiyata, pazarlık yapın 44 lere düşerler bence şu sıralar acil lsatıcılarsa
  • Dizel otomatik Fransa'da satışa çıkmış, 4 litre şehir içi yakıt tüketimi varmış, allure full 28 bin Euro, 120 hp olmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cngzhan kullanıcısına yanıt
    Göral peugeot daha araç üretim bandına bile girmedi beyfendi demişti oysaki Fransa'da satışa bile çıkmış, dizel otomatik bu ay içinde gelir OZaman

• bir_vatansever kullanıcısına yanıt
    Evet doğru söylüyorlar fransız pejo sitesinde araç yapılandırma yapın dizel otomatik var

• tazcan kullanıcısına yanıt
    Sayın hocam Cengizhan hocam yazınca girdim baktım yapılandırdım da, ofz peugeot doğruyu söylemiş o zaman araç bu aya gelir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bir_vatansever -- 1 Mart 2015; 13:18:02 >
  • Hayırlı olsun dizel otomatik.Allure fiyat 80k civarından giriş yapar herhalde.Sene sonu kampanyasından uygun fiyat yakalanırsa alınabilecek en iyi araç.merakla gelmesini bekliyorum
  • 1,2 vti manuel benzinli için fiyat sordum ama artık gelmiyor dediler. bulamazsınız dediler.
  • peugeotu tebrik etmek gerek. Fransa'da üretilen bir motor ve özellik 1 aya buraya geliyor. Renault 90 lık DCİ ünitenin 82 gramlık salınımlı motorunu 1.5 yıldır Fransa'da satıyor. ancak buraya 95 gramlığı gönderiyor. keza diğer firmalar da yeni ürünleri 2. dünya ülkesi niyetine 1 yıl sonra gönderiyor.

120lik motor otomatikle uygun fiyata gelse keşke...
  • elcas kullanıcısına yanıt
    1 aya gelir mi? benim sadece tahmin hocam ofz bu ay içinde gelir demişti, ofz'ye güveniyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bir_vatansever -- 1 Mart 2015; 14:24:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bir_vatansever

1 aya gelir mi? benim sadece tahmin hocam ofz bu ay içinde gelir demişti, ofz'ye güveniyorum.

hocam 6 ay olsa da gayet iyi bir süre.
  • bir_vatansever kullanıcısına yanıt
    Hacım umarım bir aya gelir ben dizilin rahatlığına alıştım, 3008 ve a5 min yakıt tüketimim, dizel varken benzinli almam eşime düşünseydim benzinli alırdım günde en fazla 15 km yapıyor.
    Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu)Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu)

• elcas kullanıcısına yanıt
    28 bin Euro Fransa'da burada 85-90 arası olur desek tadından yenmez

• Sabah konfigüratörde tasarladım. Tabi TR'ye geleceğinden emin olmadığım bir kaç özellikte ekledim. Heyecanla bekliyorum
    Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu)

• Yeni şanzımanın eklendiği modeller;

-Peugeot 208 1.2 L PureTech 110 S&S EAT6

- Peugeot 308 1.2 L PureTech 130 S&S EAT6

- Peugeot 3008 1.6 L THP 165 S&S EAT6

- Peugeot 5008 1.6 L THP 165 S&S EAT6

- Peugeot 308 1.6 L BlueHDi 120 S&S EAT6

- Peugeot 3008 1.6 L BlueHDi 120 S&S EAT6

- Peugeot 5008 1.6 L BlueHDi 120 S&S EAT6
  • quote:

Orijinalden alıntı: cngzhan

Yeni şanzımanın eklendiği modeller;

-Peugeot 208 1.2 L PureTech 110 S&S EAT6

- Peugeot 308 1.2 L PureTech 130 S&S EAT6

- Peugeot 3008 1.6 L THP 165 S&S EAT6

- Peugeot 5008 1.6 L THP 165 S&S EAT6

- Peugeot 308 1.6 L BlueHDi 120 S&S EAT6

- Peugeot 3008 1.6 L BlueHDi 120 S&S EAT6

- Peugeot 5008 1.6 L BlueHDi 120 S&S EAT6

3008 ve 5008 in thp 165 e EAT6 eklenip 208 ve 308 in thp 165 e eklenmemesi hata olmuş.Böyle seri motora otomatik ihtiyacı en çok 208 ve 308 de işe yarardı.508 de zaten var.
    208 e 110 luk motora eat6 gelmesi çok güzel olmuş
    Pek sanmıyorum ama kafalarına bir saksı düşerde güzel fiyatla çıkarırlarsa satışlarını katlarlar.motor şanzıman seçenekleri bence türkiyedeki en güzel seçenek.VW nin düşük hacim seri otomatik ve dizel seri otomatik tekeli düşük yakıt tüketimi avantajıyla kırılmış oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icemy -- 1 Mart 2015; 16:56:30 >

• Sayın Forumdaşlar aranızda daha önce nissan Qasqahi kullanan var mı aceba.. Pejoya karşı yurdum insanında inanılmaz bir ön yargı var.. Kimle konuşsam 65-70

pejo ya verilmez diyor.. Her ne kadar bilen bilsede bu önyargı ikinci elde çok değer kaybı olarak yansıyor.. Çoğumuzu uzun vadeli binmek için alıyoruz fakat dünyanın

binbir hali var.. Nissan suv segmente QQ ile açık ara lider dolayısıyla 2.elde pejo kadar değer kaybetmiyor... 1.5 dci reno motor var yaklaşık olarak 308le aynı yakıyor..

308 allure 1.6HDİ cam tavan anahtarsız çalıştırma gibi opsiyonlarla 10-20bınde 64-65bine piyasada var..

Üstüne 5-6 bin daha koyup 2.el 2014 yeni kasa 1.5dci QQ almak var aklımda en azından yerden yüksek bir arabaya binmiş olurum diyorum...

Daha önce benimle aynı ikilemde kalan ya da QQden ınıp pejoya bınen değerli dostların fıkırlerını bekliyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadık06 -- 1 Mart 2015; 17:27:19 >
    Nedir acaba o özellikler

• memurpower M kullanıcısına yanıt
    @memurpower merhaba. Ben aracı tarttım 1.300 kg.
    Ruhsatta 1.395 kg. Katalokta ise 1.160 kg.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.