Şimdi Ara

Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu) (1508. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
30.227
Cevap
294
Favori
1.548.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15061507150815091510
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Deponun 10 litre olduğuna emin misiniz? Eğer öyleyse makyajlı kasa ile fark var demektir, benim aracım 2018 model ve 17 litre adblue deposu (gerçi artık önemsiz).
    Bu arada sistemde bir sorun olduğunu düşünmüyorum anlık/geçici sorun yaşıyor olabilirsiniz. Adblue sisteminde sorun olsa Urea sistemi arızalı diye uyarı verip motor arıza ışığı da yakıyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Umarım sorun çıkmaz. Nazer Otomotivde araç 2 gündür bekliyorum ve bugün de arayıp bir somunun yalama olduğunu yarın tornacının çözeceğini söylediler ve yarına attılar.

Ek olarak farlar adaptif mi? Rampa yukarı çıkarken farları aşağı indirmiyor. Normal şartlarda indirmesi gerekmiyor mu? Farlar mercekli allure paket.

• Merhaba, 205 55 r16, lastiği olanlar lastik havasını kaç basıyorsunuz, sizin memnun kaldığınız değer nedir, teşekkürler.

• Konuya uzun süredir girmiyordum, girdim içim karardı.

Triger, sandık motor bilmemne. 2013 Astra 1.4 T aracım vardı, subap eritiyor diye şehir efsanesi dolanan bir araç ben onu kullanırken bu kadar endişeli değildim.

Modelli olsun, temiz olsun , lpg'ye falan bulaşmayayım diye 2021 1.2 Style Tech aldım henüz bir şey yok ama okuduklarımdan dolayı araçtan ciddi soğudum. Şu an maddiyat imkan verse direk değiştiririm o derece.

Son bakımı dışarda yaptırdım zaten onun da pişmanlığı var, bir sorun çıktığında servis bunu bahane eder diye.

Bilemiyorum valla kimse alınmasın başka marka övmüyorum ben de Peugeot sahibiyim ama bu son olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • x.n X kullanıcısına yanıt

Ben bunuda kullanıyorum. Adblue bütün modellerde sıkıntı. Mercedes bile aynı şeyleri yaşıyor.

www.hepsiburada.com
    Tunap 987 Scr Sistem Etken Madde 250 ml Fiyatı - Taksit Seçenekleri
    https://www.hepsiburada.com/tunap-987-scr-sistem-etken-madde-250-ml-p-HBCV00004KZW8F?magaza=puntaotomotiv

Eğer elle far ayarı yoksa otomatik ayarlıyor araç bunu ve araçtaki yolcu,yük durumuna göre yapıyor. Araç dolu değilse yokuş çıkarken veya düzde giderken fark etmez ayarı değiştirmemesi normaldir.

• ogretmenn kullanıcısına yanıt

Orjinali 1 veya 2 yolcu ile yanlış hatırlamıyorsam önler 35 arkakar 33 olacak şekilde idi. Kapıda yazan değeri 14.5 ile çarparak önerilen değeri bulabilirsiniz.

• ogretmenn kullanıcısına yanıt

33 yada 32 basıyorum. Fazlasında araç zıplamaya başlıyor artık.

Şuan kış lastikleri takılı olduğundan 34.

• we[AGRA] kullanıcısına yanıt
    Esasında dediğiniz anlamda soğuyacak birşey yok, binlerce araç içinden sayılı kişiler forumda bildiklerini, yaşadıklarını ve birazda bilmediklerini paylaştıkların dan bilgi kirliliği de oluşuyor. Peugeot aracı genel anlamda sahibini üzmeyen, servis ağı açısından diğer markalardan geri kalmayan bir araçtır. Buda benim düşüncem mesela

• y.suat kullanıcısına yanıt
    Adaptif değil sabit yani?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Sadece yukarı aşağıya hareket ediyor o kadar. Yükün durumuna göre otomatik yani.

• Arkadaşlar arabada geri vitese takınca sağ aynanın aşağı inmesi özelliği var mı? Ya da sonradan yaptırılabiliyor mu? Kamera neredeyse işe yaramıyor ancak bu özellik park etmeyi çok daha kolaylaştırıyor eski arabamda daha rahat parkediyordum. Teşekkürler.

• berke.han kullanıcısına yanıt

Otomatik olarak yok diye biliyorum. Gizli açılabilen bir özellik midir, emin değilim.

• berke.han kullanıcısına yanıt

Active pakette yok, Allure veya GT Line ise olabilir.

Son durum nedir? Ne söylendi? Mesajlar da takip edemedim.

Yok hocam benim araç 2020 allure sport t9 kasa, konu direkt onunla ilgili olduğu için modeli yazmamıştım☺️

teşekkürler

• Su selektore hala alisamadim yahu, selektor yapiyorum, uzunlar da kaliyor, tabi farketmiyorum, karsi seritten dun arac durdu yanim da , Uzunlariniz yaniyor kapatabilirmisiniz dedi, rezil oldum valla , cok ozur dilerim dedim, hayvan gibi aydinlattigi icin ? .. 2 dk oncesinde selektor yapmistim ;

Selektor yapma sebebim ise karsi seritten gelen aracin uzunlari yaniyordu, benim ki kalmis uzunlar da 🤣🤣

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Backstreet -- 4 Nisan 2024; 16:34:10 >
  • Backstreet kullanıcısına yanıt

Neden alışamadınız ki? Gayet düzgün çalışıyor. Hafifçe çektiğiniz zaman selektör yapıp kısalarda kalıyor.

Duzgun calismasinda degil sorun, hafif ceksem bile Uzunlar da kaliyor cogu zaman , asiri Hassas ;

Mal Muhendisler de var iste,en guzeli ileri ittigin zaman TIK yapar Uzunlar yanar sabit ( renault grubu mesela ) geri cekersin defalarca da olsa selektör yapar..Olmasi gereken de budur bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Backstreet -- 4 Nisan 2024; 16:4:25 >
  • Backstreet kullanıcısına yanıt

Bence dediğiniz zaman iş kişisel tercihe kalır ki BENCE olması gereken budur dediğinize göre Peugeot'taki sistem çok daha kullanışlı. Çok nadir karşılaşıyorum uzunlarda takılı kalması durumu ile O da benim gereğinden fazla kola asılmamdan kaynaklı. Eliniz alıştığında dediğimi daha iyi anlayabilirsiniz belki.

• 
Sayfa: önceki 15061507150815091510
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.