Şimdi Ara

Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu) (1149. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.227
Cevap
294
Favori
1.548.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11471148114911501151
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ne yazıkki hocam. İstanbul'dan parça gelecek vs. dediler ama parça falan gelmedi. Bende kovalamayı bıraktım.
  • plus347 kullanıcısına yanıt
    Ben İstanbul'dayım yine yok :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Wiperagain kullanıcısına yanıt
    Işi bilen bir servis yapabilir veya peugeot markasına retrofit uygulamalar yapan bir atölye yapabilir.Genelde servisler uğraşmak istemiyor.Aslinda far kolu,sensoru ve gerekli tesisat yapılırsa olur.Ayrica ekstra olarak satılan far sensoru kitleri var,bunlarda alınıp uygulanabilir.Baska markalarda boş aracı en dolusuna cevirebiliyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mesrine kullanıcısına yanıt
    Adblue deposu aksiyonu yok diye biliyorum.Eger bozulursa yenisini takıyorlar.Ucretli veya ücretsiz olmasına peugeot türkiye karar veriyor diye biliyorum.Ama araçta garanti varsa ücretsiz değiştiriyor.

• lion308 L kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Birde kapı aç kapada ışıkları yaksa süper olurdu. Bunun için ayrı bir düğme oluşturmak hoşuma gitmedi.

• Kumandadan kapıları açıp kapattigimizda,yanması için ayarlar aydınlatma kısmına baktınız mı?Refakat aydınlatma diye bir adi olması lazımdı.

• arkadaşlar slm

2014 allure için gündüz ledi bulabilirmiyim yoksa komple far mı değişecek.gündüz ledinin içi buğulanmış yanmıyor.

bir de debriyaj bazen takılıyor.yayı değiştirsem sorun çözülür mü.daha önce böyle bir sorun yaşayan oldu mu?.
    cvplarınız için şimdiden teşekkürler.
    Hocam sanırım bende böyle bir ayar yok. Ama yinede gözden geçireceğim. Bilgi vereceğim. Teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: exapslar

arkadaşlar slm

2014 allure için gündüz ledi bulabilirmiyim yoksa komple far mı değişecek.gündüz ledinin içi buğulanmış yanmıyor.

bir de debriyaj bazen takılıyor.yayı değiştirsem sorun çözülür mü.daha önce böyle bir sorun yaşayan oldu mu?.
    Led i tamir ettirmek en mantıklısı diye biliyorum.Servise bir sorun yoksa oto sanayi sitelerinde tamir ettirebilirsiniz. Debriyajı orada yaglanacak bir kısım varsa yağlatin, yoksa debriyaj merkezlerine baktirin.

Hocam bende Aydınlatma ayarları yok yada ben bulamadım.

• Araç parametrelerinin altından refakat aydınlatmasına bir bakarsiniz

• Wiperagain kullanıcısına yanıt
    Makyajlı kasalarda ayak aydınlatma tesisatı ve yeri var sadece lambası yok. Lamba alıp takılarak kullanılabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: kallus

Makyajlı kasalarda ayak aydınlatma tesisatı ve yeri var sadece lambası yok. Lamba alıp takılarak kullanılabilir.
    2019 style da sadece soket uçları var. Lambayı takacak parça da gerekecektir. Bunu nereden temin etmek gerekir ki ?
  • weba W kullanıcısına yanıt
    Serviste veya parçagönder den 308/3008 bagaj veya ayak altı lambalardan alıp takabilir siniz

• quote:

Orijinalden alıntı: exapslar

arkadaşlar slm

2014 manuel allure'larda debriyaj merkezi kronik sanırım, bırakınca takılma var.
    Hem 2014 hem 2015 manuel allure kullandım aynı durum vardı.
    Benim 2016 CEP'te yok bu durum.
  • Peugeot 308 1.2 vti 2015 model bir aracı beğendim. Fazla bir performans beklentim yok. Bu araç hakkında yorumlarınızı alabilir miyim?

• Bugün işten çıktım canım çok sıkıldı .............. ............ birisi sağ arka tampona sürterek çekip gitmiş ilk başta birsey yok dedim ancak resimde görüldüğü gibi park sensöru içeri düştü ve yolda park yardim hatası aldım hataya rağmen diğer sensörler çalışıyordu düşen sensor ise sürekli engel varmış gibi tepki vermekteydi .

Eve geldiğimde sensörü çevresindeki plastik conta var onun düştüğünü farkettim yinede o şekilde taktım bu sefer park yardim hatası gitmedi ve bütün sensörler sustu şuan hiçbiri çalışmıyor başına böyle birşey gelen var mı? Hata kodu silindiği de sensörler çalışır mı? Umarım sensör zarar gormemistir.

• Azor Ahai kullanıcısına yanıt
    Eğer bütçe düşükse alınabilecek en mantıklı araç bana göre. Gidip clio i20 falan alacağıma aynı paraya 308 alırım. En azından c segmenti geniş konforlu bir araç olur. Şase aynı olduğu için yol tutuşu da b segmentlerle zaten kıyaslanmaz. Bagaj önemliyse bir hayli geniş bir bagajı var.

1.2 i20 ya da 1.2 clio nasıl gidiyosa bu da öyle gider performansla işiniz olmayacak. Para yetiyorsa active olan modeli tercih edin ekran çok güzelleştiriyor. Keza kapı tutacakları falan da.

Ben 1 ay önce falan bir arkadaş için baktığımda fiyatları b segmenti araçlarıyla aynı seviyedeydi o yüzden böyle bi karşılaştırma yaptım.

• quote:

Orijinalden alıntı: sarper26

Eğer bütçe düşükse alınabilecek en mantıklı araç bana göre. Gidip clio i20 falan alacağıma aynı paraya 308 alırım. En azından c segmenti geniş konforlu bir araç olur. Şase aynı olduğu için yol tutuşu da b segmentlerle zaten kıyaslanmaz. Bagaj önemliyse bir hayli geniş bir bagajı var.

1.2 i20 ya da 1.2 clio nasıl gidiyosa bu da öyle gider performansla işiniz olmayacak. Para yetiyorsa active olan modeli tercih edin ekran çok güzelleştiriyor. Keza kapı tutacakları falan da.

Ben 1 ay önce falan bir arkadaş için baktığımda fiyatları b segmenti araçlarıyla aynı seviyedeydi o yüzden böyle bi karşılaştırma yaptım.
    Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: sarper26

2015 model Active 308'i 185 bin km kullandım. Bu aracı Clio veya i20 gibi araçlarla çok iyi niyetli şekilde kıyaslamanız bile inanın ağrıma gitti...

Rakipleri, Golf, Leon gibi araçlardır. Bunları da listeye ekleseniz tercihim yine 308 olur.

• 
Sayfa: önceki 11471148114911501151
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.