Şimdi Ara

Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu) (1120. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
30.225
Cevap
294
Favori
1.547.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11181119112011211122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İlk başta bana da çok sert gelmişti ama zamanla alıştım. Direksiyon çapı küçük olduğu için bu sertlik daha fazla hissediliyor galiba.
  • Eng. kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler cevap için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba;

Son zamanlarda dizel blue HDI için ilk yıl bakımı yaptıran var mı acaba? Ortalama fiyat nedir? Aracım 9000 de. Özellikle dikkat etmem gereken bir şey var mıdır? İlk arabam, ilk bakımım :). Pek bilgili değilim.

Ayrıca Cam suyu borusunda bir çatlama olmuş sanırım. SU kaçırıyor az az ve cam suyum çabuk bitiyor. Bunu garantiden değiştirebilir miyim sizce yıllık bakım sırasında? Şimdi internetten baktım 80 TL sadece orjinal boru ücreti.
  • Hangi batıyı elimi atsam kuruyor. Allah aşkına şu kardesinize mavi veya kırmızı Peugeot 308 bulun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • exantrick kullanıcısına yanıt
    Bende de oldu daha önce. Anahtarda biriken statik elektrik kaynaklı diye düşünüyorum. Malum kış giysileri daha çok statik elektrik oluşturuyor insanda. Anahtardan aküye ve aracın beynine etkisi oluyor kanaatindeyim

• ozhan_88 O kullanıcısına yanıt
    Yıllık bakım 800 900 arası bir rakam tutması lazım.Silecek suyu borusu garantiye girer.Servise gösterirsiniz onlar parca yoksa bile gelince haber verip değiştirirler. Varsa bir güncelleme sorarsınız onlarında yapılmasını istersiniz.

• Eoudoxias kullanıcısına yanıt
    Bayiler i bir sıkıştırın bence olan bir tane muhakkak çıkar.Ayrica malum sitede 148 149 civarına var gözüküyor ama bayideki fiyat i nedir bilmiyorum

• CarlBrashear C kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam, direksiyon çok yumuşak olmasa da çok sert de değil aslında. Lastik havalarına bakmanızı tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eoudoxias

Hangi batıyı elimi atsam kuruyor. Allah aşkına şu kardesinize mavi veya kırmızı Peugeot 308 bulun
    afyon bayi 1 tane kırmızı dizel getirecekti isterseniz bir arayın.
  • Bugün aradım arac yok dediler direk.
    Herhalde yılbaşından sonraya saklıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Eoudoxias

Bugün aradım arac yok dediler direk.
    Herhalde yılbaşından sonraya saklıyorlar.
    benim ankara göral dan aldığım bilgi 2019 model başka 308 gelmeyeceği, hatta 2020de bile belki gelmeyeceği yönündeydi. Onların yalancısıyım, benim beklentim 2020 de daha fazla donanım seçeneği ile geleceği yönünde, tabii ki daha yüksek fiyat ile..
  • Bilmiyorum hocam. Araçtan soguttular valla. 2.el Insignia alaşım var artık

• dendesox D kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam.4 gündür kullanıyorum direksiyona alıştım artık çok sert gelmiyor eskisi gibi.Lastik havalarıni dediğiniz gibi kontrol ettirecem.

• CarlBrashear C kullanıcısına yanıt
    Önler 35, arkalar 34

• 2019 308 1.5 blue hdi modelinde wireless charge özelliği var mı

• 1.2'de buji sorunu devam ediyor mu? 2018 aracımı ilk periyodik bakima götürdüğumde 30bin km de buji değişeceğini söylediler.

• Arkadaslar herkese selam. 1.2 motor Eat8 aracimla araniza yeni katildim daha once dsg kullaniyordum. vitesi D'ye gecirmekte zorlaniyorum:)
    el frenini indiriyorum sonra soldaki tusa basarak asagi yukari yapiyorum ama gecis yapmiyor Pde kaliyor ben beceremiyorum muhtemelen ama bi trik mi var?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaslar ekranda gidip gelme yasayan var mi?
    Arac 2015.

Kornayi degistirebilen varmi?
    Bu kadar berbat kornayi rahat biyere koysalarmis bari...

• atiBAdemBABA kullanıcısına yanıt
    Frene basiyosun tabiki?
    Uine gecmiyosa switch hatasi olabilir.

• umitbat U kullanıcısına yanıt
    Basmamista olabilirim araci bugun teslim aldim birkac sefer denedim olmadi biryerde yanlis yaptim ama yarin sabahtan uzun uzun kurcalicam artik

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 11181119112011211122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.