Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (468. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
14 Misafir - 14 Masaüstü
5 sn
62.449
Cevap
637
Favori
2.483.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 466467468469470
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Doğru söylüyorsunuz 3008 ile kıyaslanmaz aynı sınıfada koyamayız.Tespitlerinizde de çok haklısınız.Görünen o ki sınıfının en tutulan aracı olacak.Nissan juke nin önüne geçecek.Tabi birde toyota nın marka değeri var.Piyasada çokca görülmeye başladı bile.Bayanlar ve genç nesil için ilgi çekici olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Han_09 H kullanıcısına yanıt
    Doğru hibrit 1,8 motor onu atlamışım.Yakıt konusu başarılı geldi bana.Zira kendi kendini şarj edebilme özelliği güzel teknoloji.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • rangerix R kullanıcısına yanıt
    chr b plus bnce juke qashqai arasi bise olmus tasarim guzel tmm ama arkadas bagaj ve arkanin klostrofobik havasindan bahsetmis zaten ayrica arkada kol dayama ve havalandrma kanalida yok cvt iseyeni civicteki gibi özel ayarlanmis kademeli deil vs.. hrr acidan 3008 gerisinde bi arac

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    1,8 motor olmasından dolayı MTV nin yüksek olması yakıt avantajını törpülüyor.Yıllık 10 bine kadar gidenler için uygun değil.Keşke zamanında ötv sini düşürürken MTV sinede el atsalardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU

Sizde de Kaput sağ ve sol kısım böyle açık mı duruyor?

Bu noktalarda esneme de fazla geldi benim gözüme.

Tıpkı benim ki gibi Kum Grisi sanırım aracınız, ışık beni yanıltmıyorsa tabi,..
    Güzel renk, alırken çok hoşuma gitti benim, hoş siyah arıyordum ama bulamayınca
    Kum Grisini aldım, sonra da gün ışığında hafif yeşile çalan rengi oldukça hoşuma
    gitti, hatta arabayı yıkatırken görevli "abi, rengi için alınır bu araba" demiş-
    ti...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi savataged -- 28 Şubat 2017; 13:57:51 >

• arkadaşlar az önce gözüme çarptı. mitsubishi firması yeni aracın tanıtımını yapmış. araç güzel fakat bizim 3008lere inanılmaz derecede benziyor.
    acaba bi ortaklık söz konusu mu olmuş?

http://www.mitsubishi-motors.com/en/events/motorshow/2017/gms2017/eclipse_cross/

görsellere linkten ulaşabilirsiniz.
    aynen. Juke ü kesinlikle bitirecek. hem hacim olarak, hemde tasarım olarak.
    ama bir qq, 3008 boyutunda kesinlikle değil. 3008 konforu ise zaten beklemiyoruz. hakkını vereyim, 7-8 sene önceki ihtiyaçlarım ile param olsa ve böyle de bir araç olsaydı, tek geçerdim :)
  • savataged kullanıcısına yanıt
    ışık aldatamış :)
    3008 katalogunda kum grisi diye bir renk yok sanırım yeşile çalan AMOZONIT gri den bahsediyorsunuz.

Benim aracım o renk değil,
    Platinum gri diye geçiyor sadece GTLINE donanım da sunuluyor. füme diyebiliriz.
  • pro_man P kullanıcısına yanıt
    SUV lar artık gitgide birbirine benziyor zaten. ortaklık değilde esinlenmiş diyebilirz.
    ama genel olarak dış tasarım QQ, iç tasarım CRV-3008 karışımı birşey olmuş.
    ama hala o vites topuzu nedir yahu sene 2017 :)

TR de pek şansı yok zira dizel motor 2.2 L :)
    ama beinzli 1.5 CVT gelebilir TR ye, tabi fiyatı 3008 1.2 EAT6 dan yüksek kalır diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pro_man

arkadaşlar az önce gözüme çarptı. mitsubishi firması yeni aracın tanıtımını yapmış. araç güzel fakat bizim 3008lere inanılmaz derecede benziyor.
    acaba bi ortaklık söz konusu mu olmuş?

http://www.mitsubishi-motors.com/en/events/motorshow/2017/gms2017/eclipse_cross/

görsellere linkten ulaşabilirsiniz.

Eğer bu araç, 3008e gram benziyor ise, 3008 almaktan vazgeçerim. Hiç güzel olmamış bence. Bence Crv ye benziyor deseniz (ki hiç beğenmediğim bir araç) daha doğru olurdu forumdaşım...

• quote:

3008 katalogunda kum grisi diye bir renk yok sanırım yeşile çalan AMOZONIT gri den bahsediyorsunuz.

Katalog renklerine pek dikkat etmemiştim siyah aradığım için açıkçası,.. :))
    Ama fatura ve ruhsatta Gri (Kum) olarak geçiyor renk, herhalde dediğiniz gibi
    amazonit gri bu şekilde adlandırılmış olabilir... Peugeot görsellerinde sanki
    daha açık bir renk gibi algılanıyor amazonit gri, benim araç biraz daha koyu
    olduğu için, ya da bana öyle geliyor, rengi soranlara Gri (Kum) diyorum fatu-
    rasında da belirtildiği gibi:)
  • cihatertan C kullanıcısına yanıt
    dis gorunum konusunda evet crv andiriyo da olabilir(bence qq ya daha cok yakin) ama ic hatlara dikkat ederseniz ciddi anlamda benzerlikler mevcut. tabi i-cockpit uygulanmadigi icin bazi seyler farkli gibi duruyor.
    zaten @acquiles hocamin da belirttigi uzere dikkat ettiyseniz herkes baska birsey cikarabiliyo aractan. genel olarak benzerlikler mevcut.
    ornek vermek adina benzettigim iki gorseli ekliyorum. :)

• ben tepedeki ekran dışında hiçbirşeyi benzetemedim...
  • ulasss1980 kullanıcısına yanıt
    yeni kuga nın bu pazara girişi güçlü olacak...

3008 den çok memnunum ama ilk fırsatta gidip görmek istiyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: savataged

quote:

Katalog renklerine pek dikkat etmemiştim siyah aradığım için açıkçası,.. :))
    Ama fatura ve ruhsatta Gri (Kum) olarak geçiyor renk, herhalde dediğiniz gibi
    amazonit gri bu şekilde adlandırılmış olabilir... Peugeot görsellerinde sanki
    daha açık bir renk gibi algılanıyor amazonit gri, benim araç biraz daha koyu
    olduğu için, ya da bana öyle geliyor, rengi soranlara Gri (Kum) diyorum fatu-
    rasında da belirtildiği gibi:)

Merhaba dostum. Doğru biliyorsun sen. Aracın rengi kum gri olarak değişti. Rengin eski adı amazonit griydi. Güncel adı kum gri. Benim aracım da kum gri renk.

• birtek benmiyim bu arabayı Range Rover Evoque benzeten.

• quote:

Orijinalden alıntı: egeliefe

Yıkamacıda Passat sahibi tanımadığım biri ile aramda geçen diyaloglar:
    -Ne zaman çıktı bu?
    -Ekim 2016
    -Motoru nasıl? Çekişi nasıl?
    -1,6 dizel, 120 beygir ve 300 nM çekiş gücü. Gayet yeterli.
    -Kaça aldın?
    -118.650
    -Çok vermişsin ya. O paraya başka arabada alabilirdin.
    -Gir içine bir bak, koltuğa otur incele...
    -(inceleme sonrası)Üst pakette neler var o kaça?
    -Uzun bir açıklama ve 147.000 TL civarı
    -Ben Passatı satarsam bunu alabilirim. Senin arabada Range Rover Evoque'a benziyor...

O sırada sahaibinden.com'a girip 2.el araba bakmaya başladı.
    Benim işim bitmişti. Ayrılırken 2.el zor bulursun, alanlar memnun, henüz satan az dedim ve gazladım.

bi kişi daha range rover Evoque benzetmiş

• arabanın tipi 10 numara, ağacın altına çekeceksin, yanında çay demleyip, izleyerek çay içeceksin o derece yani

• ecrasniann kullanıcısına yanıt
    Ben

• DS7 de geliyormuş. Seneye kadar beklesem mi diye düşünmeye başladım. Kaç gündür 3008deki sorunları konuştuğunuz için planlarımı 2018 e bırakmaya karar vermek üzereyim. 3008 e niyet, DS7 ye mi kısmet olur acaba? Peugeot sahiplerinin aldığı 2500 TL ilk indirimi belki bana da seneye Citroën im var diye yaparlar, kim bilir. Ama 2018 de gelecekmiş. Hiç de fena görünmüyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cihatertan -- 28 Şubat 2017; 18:23:9 >

• 
Sayfa: önceki 466467468469470
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.