Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (395. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
17 Misafir (2 Mobil) - 15 Masaüstü2 Mobil
5 sn
62.449
Cevap
637
Favori
2.484.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 393394395396397
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende şanslıyım sanırım banada dogru resim geldi hanıma cerceve yaptırıp duvara asalım dedim 😂Şimdi nerelerde kimvilir çöp atmıştır bile sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar daha öncede sag ön tekerlekten sürtme sesinin geldigini söylemiştim fren titremesiyle beraber sanırım araç bir besbe algıladıgı zaman yapıyor bugün sagımda yakın mesafede bir yaya vardı aynısı yaptı frenleme yapıyor sanırım

• Arkadaşlar daha öncede sordum arada kaynadı, spotify kullanmak istiyorum fakat hiçbir şekilde usb den flash disk ile dinlediğim mp3 ün kalitesine ulaşamıyorum siz nasıl yapıyorsunuz?
  • khuzarduil kullanıcısına yanıt
    3 ay önce tüm markalari ve sedanla beraber SUV ladini test etmiş araç alirsam SUV olursa 3008 sedan olursa superb ten başkasini alman diye kanaat getirmiştir.. Kodiaq gelecek konuda bekleyebilirsin ancak onda 1.6 dizel otomatik yok sadece 1.4 otomatik oda 10 lt asagisi yakmaz ayrıca 5008 de gelecek ayni motorlarla oda kodiaq segmentinde ÖTV siz aliosan sartlari zorlayip en iyisini almakta fayda var hatta ben olsam mercedes BMW nin 1.5 yada 1.6 motorlarinin ÖTV siz fiyatlarina bakarm 5 yol sora onlari daha katli satarsn çünkü uçtu onlarin fiyatlari ama seni baglamior

• Gridaa G kullanıcısına yanıt
    GÜNAYDIN...

• quote:

Orijinalden alıntı: sokcuuuuu

3 ay önce tüm markalari ve sedanla beraber SUV ladini test etmiş araç alirsam SUV olursa 3008 sedan olursa superb ten başkasini alman diye kanaat getirmiştir.. Kodiaq gelecek konuda bekleyebilirsin ancak onda 1.6 dizel otomatik yok sadece 1.4 otomatik oda 10 lt asagisi yakmaz ayrıca 5008 de gelecek ayni motorlarla oda kodiaq segmentinde ÖTV siz aliosan sartlari zorlayip en iyisini almakta fayda var hatta ben olsam mercedes BMW nin 1.5 yada 1.6 motorlarinin ÖTV siz fiyatlarina bakarm 5 yol sora onlari daha katli satarsn çünkü uçtu onlarin fiyatlari ama seni baglamior

aynen hocam c200d ye baktık 95 milyar sanırım daha bayii karı falan filan derken biraz daha gider ama bizde o kadar para yok açıkçası :D zaten 3008 in konsoluda mercedesten farksız benim gözümde

• mustimi kullanıcısına yanıt
    Mustimi abi benim araba allure elegance. Ben kislik icin jant lastik aldim. Lastikler nokian wr suv3 17" jantta active in janti. Daha konforlu olucak diye dusundum ve lastik bekleyemedim ondan dolayi.

İyi gunler iyi sabahlar hayirli yolculuklar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gridaa

Arkadaşlar daha öncede sag ön tekerlekten sürtme sesinin geldigini söylemiştim fren titremesiyle beraber sanırım araç bir besbe algıladıgı zaman yapıyor bugün sagımda yakın mesafede bir yaya vardı aynısı yaptı frenleme yapıyor sanırım

Hocam doğru tespit.Ben çok denedim o bir sürtme sesi değil, o esnada araç anlık fren yapıyor.Artık aracın radarı bir araç mı bir insan mı algılıyor bilemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: khuzarduil

quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

1. İkinci El konusuna cevap vermek kahinlik olur zira durum karışık bu seviye araçlarda vergiler nedeniyle.

2. Sorun çıkarma konusu ayrı bir kahinlik. Yeni bir araç baştan aşağıya.

3. Daha güzel derken?

mesele yeni honda civic gibi

Araç satın alma süreci kafa karışıklıklarına çok açık bir süreç, öncelikle bence ne tür bir araca ihtiyacınızı, yakıt tercihinizi yapıp bu yola giriniz, eğer 3008 ile Honda Civic arasında kaldıysanız diğer sedanlarıda incelemeye almanızı öneririm, ama yeni teknolojiye sahip bir küçük SUV düşünüyorsanız (test sürüşleriniz sonrasında) tek seçeneğinizin yeni 3008 olacağına emin olabilirsiniz.
    (Yeni 3008 ile +2 yıl uzatılmış garanti satın alabilirsiniz benim şuan aracım 2+2 (4 yıl) 120.000km garantili, bu kafanızdaki diğer soru işaretlerini giderecektir.)

• Yaklaşık 1,5 yıl C4 arabam ile Michelin cross-climate lastik ile yaz-kış gezdim ve çok memnundum.
    Bugün İstanbul'da yağmur var ve 3008'in üstündeki Michelin Primacy'nin yağmur performansını da çok beğendim.
    Yarın kar yağacak bakalım neler olacak? (Bu kış kış lastiği alamayacağım.)

Bir soru sordum ama bilen yok galiba? Kadrandaki ekranda hava 3 dereceye düşünce görüntülü uyarı çıkıyor.

Bu uyarıyı sesli hale getirmek mümkün mü? Bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: egeliefe

Yaklaşık 1,5 yıl C4 arabam ile Michelin cross-climate lastik ile yaz-kış gezdim ve çok memnundum.
    Bugün İstanbul'da yağmur var ve 3008'in üstündeki Michelin Primacy'nin yağmur performansını da çok beğendim.
    Yarın kar yağacak bakalım neler olacak? (Bu kış kış lastiği alamayacağım.)

Bir soru sordum ama bilen yok galiba? Kadrandaki ekranda hava 3 dereceye düşünce görüntülü uyarı çıkıyor.

Bu uyarıyı sesli hale getirmek mümkün mü? Bilen var mı?

Bugün burda yağdı, michelin alpine 5 kar performansını çok beğendim kara güzel tutunuyor ve güven veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi underdog -- 25 Ocak 2017; 11:59:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: underdog

Arkadaşlar daha öncede sordum arada kaynadı, spotify kullanmak istiyorum fakat hiçbir şekilde usb den flash disk ile dinlediğim mp3 ün kalitesine ulaşamıyorum siz nasıl yapıyorsunuz?

Çevrim dışı indirdiğiniz parçaları dinleyeceksiniz sanırım. Bende parçalar hep yüksek çözünürlükte seçili.. Ve 320 kbps mp 3 lerler aynı kalitede.. Ben yinede usb ye parçaları flac olarak atıp dinlemenizi öneririm.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzun süredir kullandığım aracımı dün ilk kez yüksek hızlarda kullanma fırsatım oldu, eski 3008 ile uzaktan yakından ilişkisi yok, yüksek konfor ve sürüş keyfi vardı, kesinlikle yüksek araç gibi değil, binek araçta yüksek hızlarda kullanıyormuş hissi vardı.
    (Aracı test tanımak için bir kereye mahsus yaptığım test ile ilgili trafik kurallarına uymamızın esas olmasını gerektiğini düşündüğüm için detaylarına girmeyeceğim.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ganeja

quote:

Orijinalden alıntı: underdog

Arkadaşlar daha öncede sordum arada kaynadı, spotify kullanmak istiyorum fakat hiçbir şekilde usb den flash disk ile dinlediğim mp3 ün kalitesine ulaşamıyorum siz nasıl yapıyorsunuz?

Çevrim dışı indirdiğiniz parçaları dinleyeceksiniz sanırım. Bende parçalar hep yüksek çözünürlükte seçili.. Ve 320 kbps mp 3 lerler aynı kalitede.. Ben yinede usb ye parçaları flac olarak atıp dinlemenizi öneririm.

Evet çevrimdışı dinlicem, mp3 ler kaliteli ama bluetooth ile bağlayınca bariz düşüyor, rockscout ile usb den bağlayınca yine düşük kaliteli ses geliyor. Usb ye parçaları flac olarak nasıl atıcam? flac dosya bulmakta sıkıntılı.

• 3008 de en cok beğendıklerimden...

Oturma ve ideal sürüş posizyonunun kolay ve tam olması gerektiği gibi ayarlananilmesi..

Benim gibi oturma işini "kıllık" derecesi nde kafaya takan birisini bile kolay ikna etti..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulasss1980 -- 25 Ocak 2017; 12:29:32 >
  • VK1907 V kullanıcısına yanıt
    hayrli olsun allah kazasz belasz binmeyi nasip etsin..

• quote:

Orijinalden alıntı: Leon79

Uzun süredir kullandığım aracımı dün ilk kez yüksek hızlarda kullanma fırsatım oldu, eski 3008 ile uzaktan yakından ilişkisi yok, yüksek konfor ve sürüş keyfi vardı, kesinlikle yüksek araç gibi değil, binek araçta yüksek hızlarda kullanıyormuş hissi vardı.
    (Aracı test tanımak için bir kereye mahsus yaptığım test ile ilgili trafik kurallarına uymamızın esas olmasını gerektiğini düşündüğüm için detaylarına girmeyeceğim.)

Suv araçtan hiçbir zaman bir sedan yada hb performansı alınamaz deniliyordu, yeni çıkan suvlar artık bu farkı kapatıyor. Yüksek hızlarda ve virajlı yollarda bende kullandım, kesinlikle güven veriyor ve bende bir fark göremedim.
  • sokcuuuuu S kullanıcısına yanıt
    Amin cok tesekkur ederim hepimiz icin gecerli bu durum. Kazasiz belasiz gule gule kullanin.

• [simage][/simage]

Benim 3008'in show-room hali.
    Rengi Kırmızı-Ultimate diye geçiyor.
  • Bu da otopark ve açık alan hali.
    (Rengi merak edenler için)
    Not: Active paket, dizel-otomatik.

• 
Sayfa: önceki 393394395396397
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.